Emar Tempo Pro

  • Producent: Emar
  • Kopia elektroniczna: tak
  • Liczba PLU: 165 000
  • Szerokość papieru: 57 mm
  • Szybkość wydrukudo 200 mm/s
  • Stawki VAT: 7
  • Długość nazwy towaru: 40 znaków + 35 znaków dla opisu towaru

Cena netto:2151.00

Cena brutto:2645.73

Koniecznie zapytaj o CENĘ SPECJALNĄ oraz odliczenie 700 zł na to urządzenie.

Dostępność: wycofana ze sprzedaży
icoDecyzja Prezesa GUM Emar Tempo Pro.pdf0.13 MB Pobierz
icoInstrukcja obslugi uzytkownika Emar Tempo Pro.pdf3.2 MB Pobierz
icoQuick Start Emar Tempo Pro.pdf1.61 MB Pobierz
icoUlotka Emar Tempo Pro.pdf1.97 MB Pobierz
Dane techniczne
Kopia elektronicznatak
Nośnik daychkarta microSD, backup microSD*
Eurofiskalizacjatak
Mechanizm drukujący
Typ mechanizmutermiczny Seiko CAPD247E-E, easy load system
Liczba znaków w wierszu42
Szerokość papieru57 mm
Długość rolki papierudo 80m
Szybkość wydrukudo 200 mm/s
Obcinacz papierugilotyna oraz profilowana krawędź tnąca
Bazy danych
Stawki VAT7
Liczba PLU165 000
Dł. nazwy towarów40 znaków + 35 znaków dla opisu towaru
Wyświetlacze
Wyświetlacz operatoradotykowy LCD graficzny 128x64 px
Wyświetlacz klientaLCD graficzny 192x64 px
Porty komunikacyjne
RS-2321xRS232
USB1xUSB
Ethernettak
Bluetoothtak, za dopłatą
WiFitak, za dopłatą
Zasilanie
Zasilacz24V / 2,71A
Wbudowany akumulator11,1V / 2200 mAh
Wymiary, waga, temperatury
Wymiary135x249x151(mm)
Waga~ 2 kg

2000 raportów dobowych

Zwiększona pamięć fiskalna w drukarce Tempo PRO pozwala na wykonanie 2000 raportów dobowych, podczas gdy inne drukarki posiadają możliwość wykonania tylko 1830 raportów dobowych. Dzięki temu od razu otrzymujesz rabat w wysokości 203,15 zł gdyż na drukarce Tempo PRO możesz prowadzić Swój biznes co najmniej o pół roku dłużej bez dodatkowych kosztów. Kupując drukarkę Tempo PRO za 2390 zł tak naprawdę zapłacisz tylko 2186,85 zł!

 

Drukarka gotowa na Jednolity Plik Kontrolny 

Jeżeli ustawodawca zobliguje Cię do wysyłki paragonów w formacie JPK to dzięki dostępowi ON-LINE do zawartości kopii paragonów będziesz mógł szybko i łatwo przygotować taki format i wysłać go do organów podatkowych.

 

Zaaranżuj Swoje stanowisko kasowe

Kolor obudowy drukarki na stoisku kasowym jest ważnym elementem aranżacji. Możesz wybrać spośród dwóch kolorów: czarnego i białego. Oprócz tego wszystkie złącza gniazd kabli przyłączeniowych ( komputer, zasilacz, szuflada itp.) są umieszczone od spodu drukarki. Takie usytuowanie w połączeniu z organizerem pozwala na estetyczne ułożenie kabli zgodnie z potrzebami stoiska kasowego.

 

Pełna kompatybilność 

Zapewniamy pełną kompatybilność z poprzednimi modelami drukarek marki EMAR.

 

Już nigdy nie będziesz miał trudności z obsługą

Dotykowy wyświetlacz operatora sprawia, że obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. Szybko i wygodnie masz dostęp do najważniejszych raportów i funkcji. A zmiana papieru? Firma Emar w 1997 r. jako pierwsza zastosowała w drukarce system mechanizmów drukujących „easy loading” i od tamtej pory zakładanie papieru jest wygodne i szybkie. Po prostu „wrzuć i pracuj”. Obecnie dla jeszcze większej wygody zastosowaliśmy obcinacz papieru. Wypróbuj, a będziesz zadowolony!

 

Reklama jest wszędzie

Wydrukuj na paragonie w nagłówku i stopce dowolną grafikę np. logo firmy. Wyświetlaj dowolną grafikę reklamową, którą możesz zaprogramować dołączonym do drukarki programem. Drukuj kody 2D z promocjami na paragonie. Wykorzystuj możliwości drukarki do rozwoju swojego biznesu!

 

Po co Ci dwie drukarki? Kup jedną a …

Będziesz drukować faktury VAT oraz NIP na paragonie. Możesz również wydrukować dowolny wydruk np. potwierdzenie płatności kartą, bon zamówienia i wiele innych super formatek.

 

Jak działa dostęp do paragonów ON-LINE?

Drukarkę należy skomunikować z siecią komputerową z dostępem do Internetu przy pomocy interfejsu ethernet. Następnie instalujesz program EmarKopia dostępny w wersji Windows lub Linux z naszej strony internetowej www.emar.pl. 
Po konfiguracji program zdalnie komunikuje się z drukarką, pobiera kopie paragonów i zapisuje w katalogu o nazwie numeru unikatowego drukarki. W przypadku zamiany drukarki na inną, program to rozpozna i automatycznie założy nowy katalog o nazwie zgodnym z nowym numerem unikatowym.

 

Masz większa kontrolę i możliwości

Podłączenie po ethernecie daje możliwość dostępu ON-LINE do paragonów, zdalnego backupu i odczytu zawartości kopii elektronicznej drukarki. Zdalny backup to również większe bezpieczeństwo przechowywania zawartości kopii elektronicznej paragonów. Program EmarKopia poprzez sieć łączy się z drukarką i pobiera dane. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskasz dostęp ON-LINE z centrali firmy do każdej drukarki zainstalowanej w placówce handlowej w dowolnym miejscu.

 

A co jeśli nie mam dostępu do sieci komputerowej?

Możesz również korzystać z programu EmarKopia po podłączeniu drukarki poprzez port USB, lub USB i RS232, wówczas kopie paragonów będą zapisywane prosto na komputerze do którego drukarka jest bezpośrednio podłączona.

 

Co dalej?

Dane możesz analizować za pomocą programu DFRaporty. Z programu można wydrukować raporty dobowe, okresowe np. dla organów kontroli podatkowej. Możesz przeglądać całą zawartość elektronicznej kopii drukarki fiskalnej oraz wyszukiwać zawartość paragonów według zadanych kryteriów np. wyszukać paragony, które zawierają towary o określonych nazwach oraz stawce PTU.

 

 

 

Walory użytkowe

 

kopia elektroniczna

panel dotykowy

potrójne zabezpieczona kopia elektroniczna

bluetooth

NIP nabywcy na paragonie

wi-fi

wydruk faktur VAT

ethernet

eurofiskalizacja

RS232

5 lat gwarancji na moduł fiskalny

tunelowanie portów COM

 

Podaj nr telefonu

Administratorem Twoich danych osobowych jest BAJT Stanisław Grzelak z siedzibą w Sokołów Podlaski. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu telefonicznego lub poprzez pocztę elektroniczną. Masz prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

POSNET Partner
Partner Novitus
Partner Elzab
Systemy POS dla gastronomii
CENTRUMKAS.pl - Kasy i urządzenia fiskalne
Zadzwoń!