Home
Wsparcie przy wyborze rozwiązania
Home
Fiskalizacja oraz programowanie urządzeń
Home
Dostawa i instalacja u klienta
Home
Szkolenie z obsługi urządzeń
Home
Opieka serwisowa, w tym pogwarancyjna

Nasze
produkty

Rozwiązania
dla branż

Polecane produkty

 

Rozwiązania dla gastronomii

które pomagają mi w pracy

Top Sprzedaż

CentrumKas.pl

Kim jesteśmy

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na polskim rynku, która świadczy kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży oraz serwisu urządzeń takich jak kasy fiskalne, kasy online, drukarki fiskalne oraz drukarki online.

Polecamy także kasy fiskalne z kopią elektroniczną.
Zajmujemy się również wdrażaniem zintegrowanych systemów sprzedaży.

Posiadamy szeroki wachlarz usług oraz długoletnie doświadczenie w branży kas fiskalnych. Nasze produkty kierujemy zarówno do małych, jak i dużych przedsiębiorstw poszukujących sprawdzonych urządzeń fiskalnych. U nas znajdziesz zarówno standardowe urządzenia do placówek handlowych czy gastronomii, jak i takie urządzenia, jak przenośna kasa fiskalna czy drukarka fiskalna online. Proponujemy produkty światowych producentów oraz polskie kasy fiskalne.

Mamy 29-letnie doświadczenie w obsłudze firm w zakresie urządzeń rejestrujących oraz dysponujemy autoryzacjami sprzedażowymi wszystkich czołowych producentów. To potwierdza najwyższą jakość świadczonych przez naszą firmę usług. Posiadamy również pełne uprawnienia serwisowe od wszystkich topowych producentów kas rejestrujących oraz oprogramowania m.in. Posnet Polska SA, Novitus, Elzab, Asseco Wa-pro, Insert - Subiekt, Sharp, Torell czy Emar.

Program poleceń dla księgowych i biur rachunkowych

Referencje

Gwarancja najniższej ceny!

Jeżeli znajdziesz niższą cenę urządzenia napisz do nas.

Zapytaj o ofertę dla twojej firmy

  FAQ

  Kompleksowe usługi

  Dzięki długoletniemu doświadczeniu zarówno w instalacji, jak również serwisie kas i drukarek fiskalnych nasi klienci posiadają gwarancję właściwego doboru urządzenia fiskalnego pod względem nie tylko profilu działalności, ale również potrzeb. Część urządzeń pozwala wdrożyć w działalność firmy nowe technologie — np. kopia elektroniczna daje możliwość archiwizowania paragonów na pamięci cyfrowej. Oferujemy kompetentne doradztwo w zakresie wdrażanych rozwiązań i programowania urządzeń fiskalnych.

  Kupując w naszym sklepie masz możliwość wyboru opcji dostarczenia urządzeń — może to być dostawa kurierem, dostawa do paczkomatu lub dowóz połączony z usługą instalacji. Zapraszamy również do naszych placówek po odbiór osobisty urządzeń.

  Serwis kas fiskalnych — skorzystaj z naszego doświadczenia i kompetencji

  W ramach świadczonych usług oferujemy wsparcie serwisowe oraz naprawę urządzeń fiskalnych, a także wdrożenie oprogramowania do zarządzania firmą i infrastrukturę informatyczną. Ponadto zapewniamy stałą opiekę nad kasami i drukarkami fiskalnymi zgodnie z zawartymi umowami, uwzględniając pełną dostępność serwisu zgodnie z czasem pracy punktu klienta. Co więcej, staramy się w miarę możliwości nadzorować oraz informować odbiorców o wymaganych przeglądach urządzeń fiskalnych.

  Specjalizujemy się także w złożonych instalacjach, które wymagają współpracy kasy rejestrującej bądź drukarki fiskalnej z innymi urządzeniami wykorzystywanymi w działalności handlowej. Oferujemy kompleksowe doradztwo odnośnie planowanych zastosowań. Świadczymy także usługi w zakresie projektowania rozwiązań, które optymalnie dopasowujemy do specyfiki obsługiwanej branży. W ofercie posiadamy szeroki wachlarz terminali komputerowych POS, które płynnie współpracują z pozostałymi elementami systemu sprzedaży takimi jak terminale kart płatniczych, czytniki kodów kreskowych wyposażonych w skaner, wagi, drukarki zamówień i kodów, a także inne akcesoria (moduły transmisji danych, rolki, papiery do kas i drukarek fiskalnych, szuflady kasowe, ładowarki, metkownice).

  Umów się na bezpłatną prezentację urządzeń fiskalnych

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz dając gwarancję jakości świadczonych usług klientom oferujemy bezpłatną prezentację wybranych kas fiskalnych w siedzibie klienta. W ten sposób masz możliwość:

  • zapoznania się z funkcjonalnością i designem urządzenia
  • sprawdzenia możliwości urządzeń
  • dopasowania prezentowanych rozwiązań do potrzeb swojej firmy
  Co to jest kasa fiskalna
  Kasa fiskalna to urządzenie, którego zadaniem jest rejestracja wszystkich transakcji sprzedaży towarów i usług. Po wprowadzeniu każdej transakcji urządzenie drukuje paragon fiskalny, na którym wskazane są dokładna cena za towary lub usługi wraz z podaniem opodatkowania. Paragon może stanowić dowód zakupu dla kupującego i być podstawą ewentualnej reklamacji. Każdy paragon drukowany jest w 2 egzemplarzach — jedną otrzymuje klient, drugą pozostawia u siebie sprzedawca. Urządzenie rejestrujące jest niezbędne do rozliczeń z systemem fiskalnym.
  Czy moja firma potrzebuje kasy fiskalnej?

  Kasy fiskalne w firmie i drukarki fiskalne są powszechnie stosowane przez przedsiębiorców. Znakomita większość podmiotów jest zobowiązana do prowadzenia ewidencji przychodów. Obowiązek ten dotyczy wszystkich przedsiębiorców, którzy przekroczyli limit 20.000 zł obrotu ze sprzedaży w roku poprzednim. Dla firm, które rozpoczęły działalność w danym roku, obowiązuje limit w proporcji — tj. jeśli Twoja firma rozpoczęła działalność w lutym i w marcu przekroczyła poziom obrotu 20.000 zł x 11/12 (11 miesięcy w roku działalności na 12 miesięcy kalendarzowych), czyli 18.333 zł, to od kwietnia powinna wykorzystywać kasy lub drukarki fiskalnej do ewidencjonowania sprzedaży.

  Istnieją jednak 52 wyjątki, które pozwalają na rezygnację z posiadania kasy rejestrującej. To dość rzadkie przypadki, jednakże może Twoja firma właśnie do nich należy. Dotyczą m.in. podmiotów, które realizują sprzedaż wyłącznie wysyłkowo, a zapłatę pobierają jedynie za pośrednictwem poczty, banku czy spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej. Ta opcja dotyczy również usług, jeśli płatności wykonywane są również tylko i wyłącznie za pośrednictwem banku, skok lub poczty. Kompletna liczba przypadków znajduje się w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 28 grudnia 2018 r. w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących.

  Jaką kasę fiskalną wybrać?

  Rynek oferuje szeroką rozpiętość kas rejestrujących. Dobierz model odpowiedni dla Twojej firmy. W naszym sklepie znajdziesz różnorodne urządzenia fiskalne. Zapewniamy kasy fiskalne do każdej działalności gospodarczej, drukarki fiskalne, a także kasy fiskalne online, drukarki fiskalne online, terminale POS oraz programy dla firm upraszczające proces fiskalizacji. Proponujemy również urządzenia peryferyjne współpracujące z urządzeniami rejestrującymi typu czytnik kodów, waga sklepowa, drukarka kodów oraz terminal płatniczy. Warto pamiętać, że kasa i drukarka online wymaga dostępu do internetu. Część urządzeń posiada modem Wi-Fi, inne mogą pracować podłączone do sieci lan.

  Dostarczamy rozwiązania, których cechą jest intuicyjna obsługa oraz sprawne zarządzanie bazą towarową. Każda kasa fiskalna dostępna w naszej firmie umożliwia wprowadzenie danych takich, jak nip nabywcy. U nas dobierzesz także urządzenie, które będzie podnosić wizerunek firmy — dostępne wzornictwo pozwala dobrać kasę fiskalną do potrzeb każdego zakładu, sklepu czy lokalu. Wszystkie produkty są wytrzymałe na intensywne użytkowanie. 

  Kompleksowa obsługa pozwala nam także oferować pełny zakres akcesoriów do systemów fiskalnych, takich jak ładowarka, wydajny akumulator, rolki papierowe, elementy do transmisji danych, sprzęt do ochrony osobistej i zabezpieczenia urządzeń, oraz wiele innych. 

  Jeśli nie wiesz, które urządzenie będzie najlepsze dla Twojego sklepu czy punktu usługowego, skontaktuj się z naszym działem sprzedaży. Pomożemy dobrać elementy, które stworzą kompletny system fiskalny w Twojej firmie. 

  Zastosowanie kas fiskalnych

  Urządzenia fiskalne, takie jak kasy fiskalne, drukarki fiskalne dostępne w naszej firmie, znajdą zastosowanie we wszystkich placówkach handlowych, usługowych oraz gastronomicznych. Dysponujemy modelami zarówno do dużych obiektów handlowych, jak i do małych punktów usługowych czy gastronomicznych. Mała kasa fiskalna sprawdzi się w taksówkach czy pracy mobilnej. Mobilna kasa fiskalna jest łatwa w obsłudze i można jej używać zarówno w obiekcie, jak i w handlu obwoźnym, czy mobilnej gastronomii. Sprawdzi się również jako kasa fiskalna w taxi.

  Kasy fiskalne to także nieodzowny element e-commerce. W naszej ofercie znajdziesz kasy fiskalne online i drukarki fiskalne online, które znajdą zastosowanie także w sklepach internetowych.

  Kasy fiskalne na każdą kieszeń

  Posiadanie kasy fiskalnej jest obowiązkiem każdego przedsiębiorcy prowadzącego sprzedaż towarów lub usług na rzecz osób fizycznych i rolników nieryczałtowych, zatem obejmuje znakomitą większość przedsiębiorców działających w sferze handlu, usług i gastronomii. Ile kosztuje kasa fiskalna? Cena kasy fiskalnej różni się w zależności od modelu i funkcjonalności. Każdy producent proponuje wiele typów urządzeń, które można dostosować do potrzeb prowadzonego biznesu.

  Koszt kasy fiskalnej można zaliczyć do wydatków ponoszonych na prowadzoną działalność. Co więcej, ustawodawca przewidział ulgę na zakup kasy rejestrującej, którą można odliczyć od podatku, w wysokości 90% jej ceny zakupu netto, nie więcej jednak niż 700 zł. W efekcie tania kasa fiskalna, także kasa fiskalna online jest niemal za darmo i nie obciąża budżetu przedsiębiorcy.

  Zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży. Proponujemy przystępne ceny kas fiskalnych, dostosowane do różnych możliwości i potrzeb klientów.

  Akcesoria do urządzeń fiskalnych
  Realizujemy sprzedaż i serwis wszystkich typów urządzeń fiskalnych na terenie Warszawy, w oddziałach zlokalizowanych w Trójmieście, Siedlcach, Sokołowie Podlaskim oraz okolic. Świadczymy także mobilne wsparcie techniczne dla klientów z całej Polski. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko szeroki wybór kas rejestrujących, ale również program do kasy fiskalnej różnego typu oraz akcesoria, w tym akumulatory do kas fiskalnych.