IcePOS Hard HK570

  • Producent: Hisense (Posbit Sp z o.o.)

Cena netto:4899.00

Cena brutto:6025.77

Dostępność: duża ilość

Kasy i drukarki fiskalne Kasy i drukarki fiskalneKasy i drukarki fiskalne

Stanowisko sprzedażowe do systemu

IceRetail - zintegrowane rozwiązanie dla handlu

 IcePos

 

Zimny start
Możesz mieć dostęp do systemu sprzedażowego jeszcze przed zakupem POSa i jego wdrożeniem. Dzięki temu możesz pracować już i wprowadzać odpowiednie dane.
Bez komercyjnego oprogramowania
System do poprawnego działania nie potrzebuje żadnego zewnętrznego oprogramowania ani dostępu do płatnych aplikacji.
Zarządzaj z dowolnego urządzenia
Masz wgląd do wszystkich interesujących Cię danych z dowolnego urządzenia – komputer, laptop, tablet, telefon – system jest w pełni mobilny.
Ice POS – bez wdrożenia
Wyjmujesz urządzenie z pudełka i pracujesz. Nie musisz przeprowadzać kosztownego wdrożenia, a szkolenie z obsługi systemu może przeprowadzić dla Ciebie nasz pracownik.
Praca na wielu stanowiskach
System jest dostosowany do pracy na pojedynczym lub na wielu stanowiskach sprzedażowych. Informacje ze stanowisk sprzedażowych spływają do systemu w sposób uporządkowany, co zapewnia pełną kontrolę biznesu.

 

 

IceCube

 

Masz internet – jesteś on-line ze swoimi POS-ami
ICE CUBE, to aplikacja w chmurze, która powala na pełną, w pełni zdalną i kompleksową obsługę oraz kontrolę biznesu z dowolnego miejsca Łączy się z systemami sprzedażowymi POS i przekazuje dane, można je także dowolnie modyfikować z panelu administracyjnego.
Dostęp do IceCUBE-a jeszcze przed zakupem POS-a
Aplikacja powstała, aby móc stworzyć każdy krok do pełnego zarządzania lokalem, stąd działa bez zarzutu, w pełni swoich funkcjonalności jeszcze przed zakupem POS-u. Pozwala na stworzenie katalogów, czy cenników, które następnie, już po wgraniu POS-u, stają się bezpośrednio przekazywane i przechowywane w pełni bezpiecznym środowisku bazodanowym.
Komputer, laptop, tablet czy smartfon
Każde urządzenie, które ma możliwość zainstalowania przeglądarki może być używane do obsługi aplikacji. Takie rozwiązanie jest możliwe dzięki specjalnie zaprojektowanemu interfejsowi, który jest w pełni responsywny.
Jeden POS czy cała sieć sprzedaży?
Bez względu na charakter Twojej działalności, nasz system może być dostosowany do potrzeb Twojego biznesu. Obsługuje zarówno pojedyncze lokale, jak i całą sieć za pomocą intuicyjnego w obsłudze programu.

Twój POS online

Najważniejsze funkcje i narzędzia

Raport stanów magazynowych
Aplikacja ma dodatkowe narzędzie analityczne, które łączy się z bazą danych i pozwala na pełną kontrolę nad magazynami wyświetlając ich faktyczny stan w dowolnej chwili, taka opcja w znaczącym stopniu wspomaga kontrolę nad zamówieniami.
Obsługa kontrahentów
każda firma współpracuje z różnymi podmiotami, dlatego w systemie przewidzieliśmy możliwość prostego dodawania wszystkich partnerów oraz szybki sposób ich wyszukiwania po nazwie lub numerze NIP.
Informacje o towarach
Wszystkie niezbędne informacje o towarach (np. ceny, dostawcy, ilości) w łatwy sposób wprowadza się do systemu. Wyszukiwanie poszczególnych towarów również zostało maksymalnie uproszczone z myślą o łatwości obsługi.
Eksport raportów do plików zewnętrznych
Oczywiście bierzemy pod uwagę fakt, iż wszelkie raporty najlepiej przechowywać w plikach zewnętrznych, takich jakie można wydrukować, stąd nasza aplikacja ma opcję eksportu do plików zewnętrznych, co jest szalenie istotnym udogodnieniem dla osób przywykłych do pracy na konkretnych typach plików.

Podaj nr telefonu

Administratorem Twoich danych osobowych jest BAJT Stanisław Grzelak z siedzibą w Sokołów Podlaski. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu telefonicznego lub poprzez pocztę elektroniczną. Masz prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

POSNET Partner
Partner Novitus
Partner Elzab
Systemy POS dla gastronomii
CENTRUMKAS.pl - Kasy i urządzenia fiskalne
Zadzwoń!