Posnet PosPay ONLINE

  • Producent: Posnet Polska S.A.
  • Kopia elektroniczna: ONLINE Pamięć chroniona - karta microSD/microSDHC - min. 4GB
  • Liczba PLU: 4000 (aplikacja kasowa), 100 000 (aplikacja drukarkowa)
  • Szerokość papieru: 57 mm
  • Stawki VAT: 7
  • Długość nazwy towaru: 80

Cena netto:1699.00

Cena brutto:2089.77

Koniecznie zapytaj o CENĘ SPECJALNĄ oraz odliczenie 700 zł na to urządzenie.

Dostępność: Duża ilość

Kasy i drukarki fiskalne Kasy i drukarki fiskalneKasy i drukarki fiskalne

icoDeklaracja zgodnosci - Pospay.pdf0.44 MB Pobierz
icoHomologacja - Posnet Pospay.pdf1.21 MB Pobierz
icoPospay ONLINE - karta produktu.pdf3.51 MB Pobierz
icoQuick Start - Pospay.pdf0.86 MB Pobierz
icoUlotka - Pospay.pdf3.47 MB Pobierz
Dane techniczne
Kopia elektronicznaONLINE Pamięć chroniona - karta microSD/microSDHC - min. 4GB
Eurofiskalizacjatak
Mechanizm drukujący
Typ mechanizmuTermiczny
Liczba znaków w wierszu40
Szerokość papieru57 mm
Długość rolki papieru14 m
Bazy danych
Stawki VAT7
Liczba PLU4000 (aplikacja kasowa), 100 000 (aplikacja drukarkowa)
Dł. nazwy towarów80
Notatniktak
Kasjerzy8
Opakowaniatak
Formy płatności16
Rabaty / narzuty16
Jednostki miary40
Klawisze skrótu20
Grupy towarowe32
Wyświetlacze
Wyświetlacz operatora4'' TFT, 480 x 800 pikseli
Wyświetlacz klientaLCD 2x16 znaków
Klawiatura
Rodzajpanel dotykowy
Liczba klawiszy klawiatury20
Liczba klawiszy programowalnychdefiniowalne na ekranie dotykowym
Porty komunikacyjne
USBtak
Ethernettak
Bluetoothtak
WiFitak
Obsługiwane urządzenia
Komputertak
Szufladanie
Skanertak (przez komputer)
Modemtak (wbudowany)
Terminal płatniczytak (w urządzeniu)
Zasilanie
Zasilaczzasilacz zewnętrzny, 5V/4A
Wbudowany akumulatorlitowo - jonowy 6800 mAh (drukarka); 3050 mAh (terminal)
Wymiary, waga, temperatury
Wymiary15,2 x 8 x 8,1 cm
Waga~0,6 kg (z papierem)

Pospay ONLINE – wyjątkowy kasoterminal, który warto mieć

 

 

Pospay ONLINE to absolutna nowość na polskim rynku. Rozwiązanie stworzone przez firmę Posnet, czołowego producenta urządzeń rejestrujących w Polsce, sprawdza się wszędzie tam, gdzie liczy się mobilność oraz szybkość i wygoda obsługi. Sprawdź, co jeszcze Pospay ONLINE może Ci zaoferować.

Praktyczny sprzęt 3w1

 

Tym, co wyróżnia Pospay ONLINE spośród innych urządzeń rejestrujących dostępnych na rynku i wyposażonych w funkcjonalność online, jest innowacyjna technologia. Sprzęt łączy w sobie cechy trzech urządzeń – kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego. To multizadaniowe rozwiązanie, które doskonale wspiera sprzedaż, niezależnie od rodzaju, wielkości i specyfiki prowadzonej działalności.

Jak na urządzenie online przystało, Pospay ONLINE spełnia wszelkie wymagania Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 28 maja 2018 roku, oferując użytkownikowi możliwość bezprzewodowej komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas. Zarejestrowane dane mogą być przesyłane do CRK za pośrednictwem Wi-Fi lub GSM. To właśnie bezprzewodowa łączność jest jednym z elementów determinujących mobilność sprzętu.

Wszechstronna technologia w służbie biznesu

 

Urządzenie Pospay ONLINE może pracować w dwóch trybach. W przypadku pierwszego, kasowego, sprzęt działa samodzielnie, pozwalając na zdefiniowanie i obsługę 4000 pozycji towarowych. W drugim, drukarkowym, urządzenie współpracuje z oprogramowaniem sprzedażowym i innymi sprzętami, np. szufladą kasową, stając się jednym z ogniw systemu sprzedaży i mając do dyspozycji aż 100000 pozycji towarowych. Niezależnie jednak od wybranego trybu pracy Pospay ONLINE pozwala rzetelnie prowadzić ewidencję obrotu i zapewnia szybkość obsługi klienta.

Żeby móc zarządzać funkcjami urządzenia, użytkownik może wykorzystać autorską aplikację sprzedażową. Umożliwia ona m.in. konfigurację asortymentu oraz jego późniejsze modyfikowanie. Za pomocą dostępnego oprogramowania można również tworzyć praktyczne analizy. Co ważne, aplikację można z łatwością dostosować do specyfiki prowadzonej działalności.

Wydajne podzespoły

 

Dzięki wysokiemu zaawansowaniu technologicznemu Pospay ONLINE zapewnia kompleksową obsługę klienta. Sprzęt pozwala m.in. przyjmować płatności elektroniczne, umożliwiają finalizację transakcji za pomocą nie tylko kart (chipowych, magnetycznych i zbliżeniowych), ale i telefonów.

Wbudowany terminal to urządzenie dostarczone przez firmę eService – jedną z czołowych marek na rynku płatności elektronicznych w Polsce. Został on wyposażony w 4-calowy, dotykowy ekran, dzięki czemu w przejrzysty sposób wyświetla wszystkie dane na temat przebiegu transakcji. Ułatwia również zarządzanie Pospay ONLINE i pozwala na automatyzację sprzedaży.

Wyjątkowa mobilność

 

Wspomniana wyżej bezprzewodowa łączność to nie jedyny element, który sprawia, że Pospay ONLINE zapewnia mobilność. Sprzęt został bowiem wyposażony w wydajne akumulatory litowo-jonowe: drukarka – 6800 mAh, terminal – 3050 mAh. Co ważne, gdy jedna bateria się wyczerpie, druga przejmuje jej funkcje. Dzięki temu urządzenie działa dłużej.

Mobilność gwarantują również niewielkie rozmiary Pospay ONLINE. Sprzęt mieści się w dłoni. Jest również ultralekki. Wszystko to ułatwia jego przechowywanie i transport.

Dlaczego warto kupić Pospay ONLINE?

 

Pospay ONLINE to wszechstronne urządzenie wyposażone w zaawansowaną technologię. Sprzęt zapewnia mobilność sprzedaży, automatyzuje pracę oraz zwiększa prestiż stanowiska sprzedażowego. Jest to praktyczne rozwiązanie, które sprawdza się w każdych warunkach. Niezależnie więc od tego, jaką działalność prowadzisz, jest to rozwiązanie, którego nie może zabraknąć na stanowisku sprzedażowym.

To sprzęt, który równie dobrze radzi sobie i w placówkach stacjonarnych i w terenie. Nic więc dziwnego, że jest chętnie wybierany przez sprzedawców obwoźnych i mobilne kosmetyczki. Nie czekaj więc ani chwili dłużej. Z pomocą Pospay ONLINE wprowadź do swojego biznesu innowacyjną technologię, która zwiększy satysfakcję klientów.

Podaj nr telefonu

Administratorem Twoich danych osobowych jest BAJT Stanisław Grzelak z siedzibą w Sokołów Podlaski. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu telefonicznego lub poprzez pocztę elektroniczną. Masz prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

POSNET Partner
Partner Novitus
Partner Elzab
Systemy POS dla gastronomii
CENTRUMKAS.pl - Kasy i urządzenia fiskalne
Zadzwoń!