Posnet Thermal XL2 ONLINE

  • Producent: Posnet Polska S.A.
  • Kopia elektroniczna: ONLINE
  • Liczba PLU: 250 000
  • Szerokość papieru: 57 mm lub 80 mm (w zależności od wersji)
  • Szybkość wydruku47 linii/s
  • Stawki VAT: 7
  • Długość nazwy towaru: 40

Cena netto:2899.00

Cena brutto:3565.77

Koniecznie zapytaj o CENĘ SPECJALNĄ oraz odliczenie 700 zł na to urządzenie.

Dostępność: Duża ilość

Kasy i drukarki fiskalne Kasy i drukarki fiskalneKasy i drukarki fiskalne

icoDeklaracja Zgodnosci Posnet Thermal XL2 Online.pdf0.58 MB Pobierz
icoOswiadczenie producenta Posnet Thermal XL2 Online.pdf0.48 MB Pobierz
icoQuick Start konfiguracja z CRK Posnet Thermal XL2 Online.pdf0.7 MB Pobierz
Dane techniczne
Kopia elektronicznaONLINE
Nośnik daychPamięć chroniona - karta SD/SDHC - 4GB
Eurofiskalizacjamożliwość zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej, w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż
Mechanizm drukujący
Liczba znaków w wierszu40
Szerokość papieru57 mm lub 80 mm (w zależności od wersji)
Długość rolki papieru100m
Szybkość wydruku47 linii/s
Obcinacz papierutak
Bazy danych
Stawki VAT7
Liczba PLU250 000
Dł. nazwy towarów40
Wyświetlacze
Wyświetlacz operatorawspólny z wyświetlaczem klienta
Wyświetlacz klientastandardowy - alfanumeryczny LCD 4x20 znaków wolnostojący - alfanumeryczny LCD 4x20 znaków podwieszany - alfanumeryczny LCD 4x20 znaków kompaktowy - alfanumeryczny OLED 4x20 znaków
Porty komunikacyjne
RS-232tak
USBUSB typu B (Komunikacja PC)
Ethernettak
WiFiW wybranych wersjach
Obsługiwane urządzenia
Komputertak
Szufladaszuflada 6V, 12V, 18V, 24V
Zasilanie
Zasilacz230V / 24V
Wbudowany akumulatorAGM 12V/1200 mAh, zapewniający wydruk min. 6000 linii
Wymiary, waga, temperatury
Wymiary158 x 242 x 232 mm (szer. x wys. x dł.) z wyświetlaczem standardowym 131 x 149 x 171 mm (szer. x wys. x dł.) z wyświetlaczem kompaktowym 131 x 139 x 171 mm (szer. x wys. x dł.) bez wyświetlacza klienta
Waga~ 2,0 kg (z papierem)
Zakres temperatur pracy5 - 40 ºC
Długość kabla5 - 40 ºC

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2 ONLINE

 

Pomimo wszechstronności i zaawansowania technicznego drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2 ONLINE to przyjazne i proste w obsłudze urządzenie, które stanowi idealną odpowiedź na potrzeby praktycznie każdej działalności. Jako model online w sposób bezpośredni, automatyczny i ciągły komunikuje się z Centralnym Repozytorium Kas. Oferuje również szereg innych praktycznych rozwiązań.

Wszechstronna łączność

 

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2 ONLINE może łączyć się z CRK na trzy sposoby: poprzez złącza USB i LAN/Ethernet lub moduł Wi-Fi. Wbudowane porty pozwalają również na komunikację sprzętu z innymi urządzeniami, takimi jak czytnik kodów kreskowych czy też terminal kart płatniczych. Umożliwia to stworzenie profesjonalnego stanowiska sprzedażowo-magazynowego i automatyzują obsługę klienta.

Co więcej, drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2 ONLINE jest kompatybilna z większością dostępnych na rynku szuflad kasowych. Można ją również zintegrować z system videomonitoringu. Wówczas zapewni podgląd operacji kasjerskich.

Idealne dopasowanie do potrzeb

 

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2 ONLINE dysponuje wieloma ciekawymi rozwiązaniami technicznymi. Dzięki różnym wersjom konstrukcyjnym sprzęt można z łatwością dopasować do stanowiska sprzedaży, dbając o odpowiednią ergonomię miejsca pracy. Urządzenie dostępne jest w następujących wariantach: z klasycznym wyświetlaczem LCD na chorągiewce, wbudowanym w pokrywę drukarki OLED, wolnostojącym LCD i podwieszanym LCD.

Na uwagę zasługuje również wydajny mechanizm drukujący Seiko. Emituje on paragony z prędkością 47 linii/s, został wyposażony w praktyczny obcinacz papieru, a także umożliwia błyskawiczną wymianę rolki („wrzuć i drukuj”). Dodatkowo pozwala na wydruk NIP-u nabywcy, nazwy/logo firmy, dowolnej grafiki lub kodu kreskowego i 2D na paragonie, fakturze lub dokumencie niefiskalnym. Odpowiada tym samym na wszystkie potrzeby biznesu.

Co więcej, drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2 ONLINE jest w stanie obsłużyć nawet 250000 produktów lub usług. Z kolei możliwość stosowania długich nazw (do 40 znaków) sprawia, że identyfikacja towarów nie nastręcza żadnych trudności. Sprzęt pozwala również na wygodne i bezpieczne przechowywanie ważnej dokumentacji firmowej. To zasługa lokalnej pamięci chronionej – drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2 ONLINE zapisuje dane dotyczące obrotu na karcie SD/SDHC.

Gdzie drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2 ONLINE sprawdzi się najlepiej?

 

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2 ONLINE urzeka funkcjonalnością, atrakcyjnym designem i kompaktowymi rozmiarami. Dzięki zastosowaniu praktycznych rozwiązań jest to wszechstronny sprzęt, który sprawdza się w różnych warunkach. Jednak szczególnie dobrze odpowiada na potrzeby:

·        dużych obiektów handlowych,

·        super i hipermarketów,

·        dużych restauracji,

·        hoteli,

·        centrów rekreacji,

·        stacji benzynowych,

·        hurtowni,

·        kin, muzeów i teatrów,

·        szpitali.

Podaj nr telefonu

Administratorem Twoich danych osobowych jest BAJT Stanisław Grzelak z siedzibą w Sokołów Podlaski. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu telefonicznego lub poprzez pocztę elektroniczną. Masz prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

POSNET Partner
Partner Novitus
Partner Elzab
Systemy POS dla gastronomii
CENTRUMKAS.pl - Kasy i urządzenia fiskalne
Zadzwoń!