Posnet Trio ONLINE

  • Producent: Posnet Polska S.A.
  • Kopia elektroniczna: Pamięć chroniona karta micro SD/micro SDHC - 4GB
  • Liczba PLU: 250000
  • Szerokość papieru: 57mm
  • Szybkość wydrukudo 30 linii/s
  • Stawki VAT: 7
  • Długość nazwy towaru: 40

Cena netto:2499.00

Cena brutto:3073.77

Koniecznie zapytaj o CENĘ SPECJALNĄ oraz odliczenie 700 zł na to urządzenie.

Dostępność: Duża ilość

Kasy i drukarki fiskalne Kasy i drukarki fiskalneKasy i drukarki fiskalne

icoInstrukcja obslugi uzytkownika Posnet Trio Online.pdf2.85 MB Pobierz
icoQuick Start konfiguracja CRK Posnet Trio Online.pdf0.7 MB Pobierz
Dane techniczne
Kopia elektronicznaPamięć chroniona karta micro SD/micro SDHC - 4GB
Eurofiskalizacjamożliwość zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej, w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż
Mechanizm drukujący
Typ mechanizmutermiczny Seiko, "drop in - wrzuć i drukuj"
Liczba znaków w wierszu40
Szerokość papieru57mm
Długość rolki papieru30m
Szybkość wydrukudo 30 linii/s
Obcinacz papierunie
Bazy danych
Stawki VAT7
Liczba PLU250000
Dł. nazwy towarów40
Wyświetlacze
Wyświetlacz operatora(wspólny)
Wyświetlacz klientagraficzny LCD 192 x 64 piksele
Klawiatura
Liczba klawiszy klawiatury4
Porty komunikacyjne
USBtak
Ethernetnie
Bluetoothtak (opcja)
WiFitak (opcja)
Obsługiwane urządzenia
Komputertak
Szufladatak
Zasilanie
Zasilaczzewnętrzny (opcja), zasilanie przez port USB
Wbudowany akumulatorLi-ion 7,2V/2150 mAh
Wymiary, waga, temperatury
Wymiary123 x 108 x 169 (szer. x wys. x dł.)
Waga700g
Zakres temperatur pracy5 – 40 ºC

Drukarka fiskalna Posnet Trio ONLINE

 

Wyjątkowy kształt, kompaktowe rozmiary i zaawansowanie techniczne to główne wyróżniki drukarki fiskalnej Posnet TRIO ONLINE. Dzięki zróżnicowanym funkcjom urządzenie to można z łatwością dopasować do specyfiki prowadzonej działalności. Jak na model online przystało, sprzęt automatycznie komunikuje się z Centralnym Repozytorium Kas. Zapisuje również kopie paragonów w pamięci chronionej.

Szerokie możliwości komunikacji

 

W standardowym wariancie drukarka fiskalna Posnet TRIO ONLINE łączy się za pomocą portu USB z komputerem, który oferuje dostęp do Internetu, umożliwiając sprzętowi przesyłanie danych do CRK. Urządzenie może komunikować się z Repozytorium także bezprzewodowo, o ile użytkownik wybierze model wyposażony w moduł komunikacyjny Wi-Fi/Bluetooth.

Wraz z rozwojem działalności drukarkę fiskalną Posnet TRIO ONLINE można rozbudowywać o dodatkowe porty komunikacyjne (USB, RS-232 czy też złącze szuflady wielonapięciowej), które pozwolą sprzętowi na współpracę z innymi urządzeniami znajdującymi się na stanowisku. Co więcej, wyposażając sprzęt w specjalny, obrotowy uchwyt oraz urządzenie mobilne (tablet lub smartfon), można otrzymać w pełni funkcjonalny system POS, zyskując rozwiązanie idealne do zarządzania sprzedażą.

Wyjątkowa konstrukcja i podzespoły najwyższej jakości

 

Dzięki charakterystycznej trójkątnej konstrukcji drukarka fiskalna Posnet TRIO ONLINE nie tylko nowocześnie się prezentuje, ale również jest niezwykle praktyczna. Sprawdzi się bowiem nawet na tych stanowiskach sprzedaży, gdzie ilość wolnego miejsca jest ograniczona. Wysokiej jakości materiały gwarantują zaś solidność i odporność obudowy na wstrząsy, uszkodzenia mechaniczne oraz zanieczyszczenia.

Niezawodność i sprawność działania to zaś zasługa zastosowania najwyższej klasy podzespołów. Mowa tu m.in. o wydajnym termicznym mechanizmie drukującym marki Seiko, który pracuje z szybkością 30 linii/s, a także o wymiennym akumulatorze (2150 mAh), pozwalającym na wydruk 60000 wierszy bez konieczności ładowania. W rezultacie brak dostępu do zasilania nie będzie kłopotliwy.

Co więcej, drukarka Posnet Trio ONLINE jest w stanie obsłużyć do 250000 pozycji towarowych. Pozwala również na precyzyjny opis asortymentu (aż do 80 znaków), co ułatwia jednoznaczną identyfikację produktów lub usług. Sprzęt umożliwia także wydruk kodów kreskowych, dowolnych grafik na paragonach i dokumentów niefiskalnych.

Gdzie drukarka fiskalna Posnet Trio ONLINE sprawdzi się najlepiej?

 

Nagrodzona przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w konkursie Dobry Wzór 2017, drukarka fiskalna Posnet Trio ONLINE to niezawodny sprzęt wysokiej klasy, który nie tylko oferuje szereg przydatnych funkcji, ale i swym unikalnym wyglądem podnosi prestiż stanowiska kasjerskiego. Najchętniej jest ona wybierana do:

·        małych i średnich punktów gastronomicznych,

·        sklepów spożywczych i przemysłowych,

·        delikatesów i minimarketów,

·        sklepów mięsnych i monopolowych,

·        punktów pasmanteryjnych i jubilerskich,

·        wysp marketowych,

·        butików.

Podaj nr telefonu

Administratorem Twoich danych osobowych jest BAJT Stanisław Grzelak z siedzibą w Sokołów Podlaski. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu telefonicznego lub poprzez pocztę elektroniczną. Masz prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

POSNET Partner
Partner Novitus
Partner Elzab
Systemy POS dla gastronomii
CENTRUMKAS.pl - Kasy i urządzenia fiskalne
Zadzwoń!