Posnet Thermal HD ONLINE

  • Producent: Posnet Polska S.A.
  • Kopia elektroniczna: Pamięć chroniona karta SD/SDHC - 4GB
  • Liczba PLU: 10000000
  • Szerokość papieru: 80mm/57mm
  • Szybkość wydrukudo 47 linii/s
  • Stawki VAT: 7
  • Długość nazwy towaru: 56/40 znaków

Cena netto:3249.00

Cena brutto:3996.27

Koniecznie zapytaj o CENĘ SPECJALNĄ oraz odliczenie 700 zł na to urządzenie.

Dostępność: Duża ilość w magazynie

Kasy i drukarki fiskalne Kasy i drukarki fiskalneKasy i drukarki fiskalne

icoInstrukcja obslugi uzytkownika Posnet HD Online.pdf2.73 MB Pobierz
icoOswiadczenie producenta Posnet HD Online.pdf0.47 MB Pobierz
icoQuick Start konfiguracja Posnet HD Online.pdf0.7 MB Pobierz
Dane techniczne
Kopia elektronicznaPamięć chroniona karta SD/SDHC - 4GB
Nośnik daychONLINE
Eurofiskalizacjamożliwość zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej, w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż
Mechanizm drukujący
Typ mechanizmutermiczny Axiohm, typu "drop in" - wrzuć i drukuj"
Liczba znaków w wierszudostępne 3 tryby wydruku: 56 znaków (papier 80mm) 40 znaków (papier 80mm) 40 znaków (papier 57mm)
Szerokość papieru80mm/57mm
Długość rolki papieru100m
Szybkość wydrukudo 47 linii/s
Obcinacz papierutak (ceramiczny)
Bazy danych
Stawki VAT7
Liczba PLU10000000
Dł. nazwy towarów56/40 znaków
Klawiatura
Liczba klawiszy klawiatury4
Porty komunikacyjne
RS-2322x
USBtak
Ethernettak
Obsługiwane urządzenia
Komputertak
Szufladatak
Zasilanie
Zasilacz230V / 24V
Wbudowany akumulatorNiMH 7,2V/1600 mAh, zapewniający wydruk min. 6000 linii
Wymiary, waga, temperatury
Wymiary143 x 144 x 181 mm (szer. x wys. x dł.) bez wyświetlacza klienta 158 x 242 x 242 mm (szer. x wys. x dł.) z wyświetlaczem klienta
Waga~ 2,6 kg (z papierem)
Zakres temperatur pracy5 – 40 ºC

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HD ONLINE

 

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HD ONLINE to wydajny i funkcjonalny sprzęt, który łączy w sobie unikalne rozwiązania technologiczne i atrakcyjny design. Urządzenie występuje w kilku wersjach konstrukcyjnych, co ułatwia jego dopasowanie do indywidualnych potrzeb stanowiska kasjerskiego. To model online, który w sposób automatyczny i ciągły komunikuje się z Centralnym Repozytorium Kas, transmitując istotne dane dotyczące sprzedaży.

Niezawodna komunikacja

 

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HD ONLINE może łączyć się z CRK na kilka sposobów – poprzez złącza USB, Ethernet lub router GSM (łączność bezprzewodowa). Wyposażona została również w różnorodne interfejsy i protokoły komunikacyjne (np. RS-232), co pozwala na jej płynną współpracę z pozostałymi elementami systemu sprzedaży, takimi jak terminal kart płatniczych czy też czytnik kodów kreskowych.

Na podkreślenie zasługuje również funkcja tunelowania portów COM, która ułatwia komunikację drukarki fiskalnej Posnet Thermal HD ONLINE z innymi urządzeniami. Co więcej, oferowany model jest kompatybilny z wieloma szufladami kasjerskimi o napięciu 6, 12, 16 lub 24 V.

Różne warianty konstrukcyjne

 

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HD ONLINE to praktyczne urządzenie zamknięte w solidnej obudowie. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów sprzęt jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i wstrząsy. Uwagę warto również zwrócić na jego atrakcyjny, nowoczesny design, który podnosi prestiż stanowiska sprzedaży.

Tym, co wyróżnia drukarkę fiskalną Posnet Thermal HD ONLINE na tle innych rozwiązań dostępnych na rynku, jest możliwość wyboru wariantu konstrukcyjnego. Zdecydowanie ułatwia to aranżację miejsca pracy i jest ważne zwłaszcza w przypadku stanowisk, gdzie dostępna powierzchnia jest ograniczona. Drukarkę fiskalną Posnet Thermal HD ONLINE można dostać w wariancie z wyświetlaczem: standardowym, podwieszanym lub wolnostojącym. To, na jaką opcję zdecyduje się sprzedawca, zależy od jego indywidualnych potrzeb.

Z funkcjonalnością za pan brat

 

Obudowa drukarki fiskalnej Posnet Thermal HD ONLINE kryje w sobie wysokiej jakości podzespoły. To m.in. niezawodny mechanizm drukujący, czytelny wyświetlacz, wygodny panel operatora oraz wydajny akumulator. W rezultacie urządzenie zapewnia szybką obsługę klienta, nawet w przypadku braku zasilania.

Co więcej, drukarka fiskalna Posnet Thermal HD ONLINE oferuje wiele praktycznych funkcji. Wymienić można m.in. możliwość drukowania kodów kreskowych 1D i 2D, opcję integracji z systemem videomonitoringu, funkcję wydruku NIP-u nabywcy na paragonie. Wszystko to przekłada się na niebywałą funkcjonalność tego modelu.

Gdzie drukarka fiskalna Posnet Thermal HD ONLINE sprawdzi się najlepiej?

 

Dzięki swojej funkcjonalności i wydajnym podzespołom drukarka fiskalna Posnet Thermal HD ONLINE sprawdzi się nawet w przypadku rozbudowanych systemów sprzedaży. Najczęściej wykorzystuje się ją w:

·        średnich i dużych sklepach i punktach usługowych,

·        sieciach sprzedaży,

·        delikatesach i minimarketach,

·        hurtowniach,

·        barach i restauracjach,

·        hotelach,

·        stacjach paliw,

·        muzeach, kinach i teatrach.

Podaj nr telefonu

Administratorem Twoich danych osobowych jest BAJT Stanisław Grzelak z siedzibą w Sokołów Podlaski. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu telefonicznego lub poprzez pocztę elektroniczną. Masz prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

POSNET Partner
Partner Novitus
Partner Elzab
Systemy POS dla gastronomii
CENTRUMKAS.pl - Kasy i urządzenia fiskalne
Zadzwoń!