Novitus ONE

  • Producent: Novitus
  • Kopia elektroniczna: ONLINE
  • Liczba PLU: bez ograniczeń
  • Szerokość papieru: 57mm
  • Stawki VAT: 7
  • Długość nazwy towaru: bez ograniczeń

Cena netto:1790.00

Cena brutto:2201.70

Koniecznie zapytaj o CENĘ SPECJALNĄ oraz odliczenie 700 zł na to urządzenie.

Dostępność: Duża ilość

Kasy i drukarki fiskalne Kasy i drukarki fiskalneKasy i drukarki fiskalne

icoDecyzja Prezesa GUM Novitus One.pdf0.74 MB Pobierz
icoInstrukcja obslugi uzytkownika Novitus One.pdf0.76 MB Pobierz
Dane techniczne
Kopia elektronicznaONLINE
EurofiskalizacjaTak
Mechanizm drukujący
Typ mechanizmuFujitsu FTP 628, termiczny, typu clamshell
Liczba znaków w wierszu40
Szerokość papieru57mm
Długość rolki papieru60
Obcinacz papierunie
Bazy danych
Stawki VAT7
Liczba PLU bez ograniczeń
Dł. nazwy towarów bez ograniczeń
Formy płatności bez ograniczeń
Rabaty / narzutytak
Klawisze skrótuna ekranie dotykowym do 219 programowalych
Grupy towarowe bez ograniczeń
Wyświetlacze
Wyświetlacz operatoraEkran IPS TFT kolorowy 5 cali, 1280x720 piksele z panelem dotykowym
Wyświetlacz klientagraficzny LCD, podświetlany, 192x48 piksele, czarno-biały
Porty komunikacyjne
USBtak
Ethernettak
Bluetoothopcja
WiFiopcja
Obsługiwane urządzenia
Komputertak
Skanertak
Wagatak
Modemtak
Terminal płatniczytak
Zasilanie
Zasilacz 230V / 12V / 3A
Wbudowany akumulator 7,4V, 2,4Ah
Wymiary, waga, temperatury
Wymiary92 x 51 x 207 mm
Waga 0,67 kg

Kasa fiskalna Novitus ONE

 

Kasa fiskalna Novitus ONE to innowacyjne, zaawansowane technicznie rozwiązanie, stanowiące połączenie kasy fiskalnej i smartfona.  W niewielkiej, poręcznej obudowie sprzęt kryje imponujące możliwości, oferując, jak na model online przystało, funkcję przesyłu danych do Centralnego Repozytorium Kas. Kopię wydruków urządzenie zapisuje również w lokalnej pamięci chronionej.

Wydajne podzespoły i wszechstronna komunikacja

 

Kasa fiskalna Novitus ONE może się pochwalić imponującą mocą. Sprzęt został wyposażony w 32-bitowy procesor 524 MHz, pamięć wewnętrzną 4GB oraz pamięć operacyjną 256 MB. Wraz z zastosowanym systemem Android podzespoły te gwarantują stabilną, niezawodną i wydajną pracę urządzenia, nawet w przypadku dużych obciążeń. Za bezpieczeństwo danych odpowiadają zaś moduł TPM i dwustronna autentykacja.

Co więcej, kasa fiskalna Novitus ONE ma wszystkie niezbędne łącza komunikacyjne, w tym RS-232, USB oraz Ethernet. Dzięki temu urządzenie może nie tylko łączyć się z CRK, ale i płynnie komunikować się z innym sprzętem wykorzystywanym na stanowisku kasjerskim, np. PIN Padem Paytel. Opcjonalnie kasę można wyposażyć w dodatkowe moduły łączności – Wi-Fi, modem 3G/LTE, co rozszerza funkcjonalność modelu.

Funkcjonalność, jakiej nie było

 

Tym, co wyróżnia kasę fiskalną Novitus ONE na tle innych urządzeń, jest ekran użytkownika. Obsługujący sprzęt ma do dyspozycji 5-calowy, kolorowy wyświetlacz IPS TFT z panelem dotykowym. Rozwiązanie to zdecydowanie ułatwia i usprawnia korzystanie ze sprzętu. Ekran został dodatkowo pokryty hartowaną szybką, która zabezpiecza przed zarysowaniami i ewentualnym stłuczeniem.

Proces obsługi klienta przyspiesza także dowolnie konfigurowalny panel sprzedaży, pozwalający np. na zaprogramowanie klawiszy do szybkiej sprzedaży, oraz niezawodny mechanizm drukujący marki Fujitsu, który umożliwia błyskawiczną wymianę rolki na zasadzie „wrzuć i drukuj”.

Co więcej, kasa fiskalna Novitus One została wyposażona w wydajny akumulator, który pozwala wydrukować nawet do 1000 paragonów bez konieczności ładowania. Dzięki temu urządzenie może być wykorzystywane także w sprzedaży mobilnej.

Na podkreślenie zasługuje również nieograniczona pojemność bazy PLU, umożliwiająca konfigurację dowolnej liczby towarów lub usług, a także możliwość skorzystania z NoviCloud. To chmura pozwalająca nie tylko na archiwizację dokumentacji firmowej, ale i zarządzanie biznesem z poziomu wyszukiwarki internetowej. Oprócz tego kasa fiskalna Novitus ONE daje możliwość wystawiania faktur, dodawania notatek czy też raportowania na temat stanów magazynowych. To wszechstronne urządzenie do obsługi sprzedaży.

Gdzie kasa fiskalna Novitus ONE sprawdzi się najlepiej?

 

Dzięki swojej niebywałej funkcjonalności kasa fiskalna Novitus ONE może pochwalić się szerokim spektrum zastosowań. Najczęściej jednak wykorzystywana jest w:

·        gabinetach fryzjerskich i kosmetycznych,

·        warsztatach samochodowych,

·        restauracjach,

·        autobusach,

·        kwiaciarniach,

·        cukierniach i piekarniach,

·        gabinetach lekarskich i prawniczych,

 

·        małych i średnich sklepach.

Podaj nr telefonu

Administratorem Twoich danych osobowych jest BAJT Stanisław Grzelak z siedzibą w Sokołów Podlaski. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu telefonicznego lub poprzez pocztę elektroniczną. Masz prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

POSNET Partner
Partner Novitus
Partner Elzab
Systemy POS dla gastronomii
CENTRUMKAS.pl - Kasy i urządzenia fiskalne
Zadzwoń!