Terminal fiskalny Posnet Thermal HD 847 ONLINE Win7

  • Producent: Posnet Polska S.A.
  • Kopia elektroniczna: ONLINE
  • Liczba PLU: 250 000
  • Szerokość papieru: 57/80mm
  • Szybkość wydrukudo 47 linii/s lub 80 linii/s (premium)
  • Stawki VAT: 7
  • Długość nazwy towaru: 40/56 znaków

Cena netto:5365.00

Cena brutto:6598.95

Koniecznie zapytaj o CENĘ SPECJALNĄ oraz odliczenie 700 zł na to urządzenie.

Dostępność: Duża ilość

Kasy i drukarki fiskalne Kasy i drukarki fiskalneKasy i drukarki fiskalne

icoDeklaracja Zgodnosci Posnet 847.pdf0.45 MB Pobierz
Dane techniczne
Kopia elektronicznaONLINE
Nośnik daychPamięć chroniona, karta SD/SDHC - 4GB
Eurofiskalizacjamożliwość zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej, w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż
Mechanizm drukujący
Typ mechanizmutermiczny typu "drop in", Axiohm
Liczba znaków w wierszu56
Szerokość papieru57/80mm
Długość rolki papieru100
Szybkość wydrukudo 47 linii/s lub 80 linii/s (premium)
Obcinacz papierutak, ceramiczny
Bazy danych
Stawki VAT7
Liczba PLU250 000
Dł. nazwy towarów40/56 znaków
Wyświetlacze
Wyświetlacz klientastandardowy - alfanumeryczny LCD 4x20 znaków wolnostojący - alfanumeryczny LCD 4x20 znaków (dostępny na zamówienie) podwieszany - alfanumeryczny LCD 4x20 znaków (dostępny na zamówienie)
Porty komunikacyjne
USBtak
Ethernettak
InneIntel Celeron 847, 4 GB DDR3 (2 x 2 GB), ultraszybki dysk SSD mSATA 120 GB, aktywne chłodzenie, Windows POSReady7
Obsługiwane urządzenia
Komputerwbudowany Intel Celeron 847, 4 GB DDR3 (2 x 2 GB), ultraszybki dysk SSD mSATA 120 GB, aktywne chłodzenie, Windows POSReady7
Szufladaopcjonalne 6V, 12V, 18V, 24V
Zasilanie
ZasilaczTak
Wbudowany akumulatorNiMH 7,2V/1,6Ah zapewniający wydruk min. 6000 linii
Wymiary, waga, temperatury
Wymiary 143 x 185,5 x 181 mm (szer. x wys. x dł.) sam moduł terminala (dotyczy wersji z wyświetlaczem wolnostojącym lub podwieszanym) 143 x 283,5 x 241,4 mm (szer. x wys. x dł.) ze standardowym wyświetlaczem klienta
Waga3kg
Zakres temperatur pracy0-40C

Terminal fiskalny Posnet Thermal HD 847 ONLINE Win 7

 

Terminal fiskalny Posnet Thermal HD 847 ONLINE stanowi niezwykle funkcjonalne połączenie niezawodnej drukarki Posnet Thermal HD ONLINE z komputerem PC opartym na podzespołach marki Intel. To doskonała platforma sprzętowa, pozwalająca na budowę zaawansowanego systemu sprzedaży. Jak każde urządzenie z kategorii online, w sposób bezpośredni, automatyczny i ciągły urządzenie komunikuje się z Centralnym Repozytorium Kas.

Profesjonalne stanowisko kasjerskie

 

Kompaktowe rozmiary terminala fiskalnego Posnet Thermal HD 847 ONLINE i jego zaawansowanie techniczne sprawiają, że zajmuje on niewiele miejsca na stanowisku sprzedażowym, a jednocześnie zapewnia dostęp do wielu funkcji. W efekcie za jego pomocą można z łatwością zarządzać sprzedażą. Wystarczy zainstalować odpowiednie oprogramowanie sprzedażowe i doposażyć sprzęt w monitor.

Terminal fiskalny Posnet Thermal HD 847 ONLINE oferuje różnorodne interfejsy komunikacyjne (RS-232, USB, LAN). Dzięki nim model zapewnia łączność nie tylko z CRK, ale i urządzeniami peryferyjnymi, takimi jak szuflada kasowa, waga czy też terminal kart płatniczych. Pozwala to stworzyć w pełni zautomatyzowane stanowisko sprzedaży, umożliwiające szybką obsługę klientów.

Funkcjonalność przede wszystkim

 

Terminal fiskalny Posnet Thermal HD 847 ONLINE to praktyczne urządzenie, które łatwo dostosować do potrzeb stanowiska kasjerskiego. Występuje ono bowiem w trzech wersjach konstrukcyjnych: ze standardowym wyświetlaczem typu chorągiewka, z wyświetlaczem wolnostojącym oraz wyświetlaczem podwieszanym.

Na podkreślenie zasługują również wydajne podzespoły, które są gwarancją niezawodności i efektywności działania sprzętu. Mowa tu m.in. o procesorze Intel z aktywnym chłodzeniem, który pozwala na pracę urządzenia przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Co więcej, drukarka została wyposażona w system operacyjny Microsoft Windows POSReady 7, co jest gwarancją płynności działania. Model dostępny jest także w wersji bez systemu operacyjnego.

Co ważne, wszystkie funkcje terminala fiskalnego Posnet Thermal HD 847 ONLINE realizowane są przez wydajną, wytrzymałą i niezawodną drukarkę Posnet Thermal HD ONLINE. Wyposażona została ona m.in. w możliwość drukowania dokumentów niefiskalnych, kodów QR czy też grafik lub  NIP-u nabywcy na paragonie. Dzięki wydajnemu mechanizmowi drukującemu emisja wydruków przebiega sprawnie i bez zakłóceń. Obsługę klienta dodatkowo ułatwia obcinacz papieru i system wymiany rolki na zasadzie „wrzuć i drukuj”.

Gdzie terminal fiskalny Posnet Thermal HD 847 ONLINE Win 7 sprawdzi się najlepiej?

 

Terminal fiskalny Posnet Thermal HD 847 ONLINE to zaawansowany sprzęt wysokiej jakości, wyposażony w wiele różnorodnych funkcji. Sprawdzi się on w tych punktach sprzedaży, które generują duże ilości transakcji, czyli m.in. w:

·        super- i hipermarketach,

·        sieciach detalicznych,

·        hurtowniach,

·        marketach budowlanych,

·        zakładach przemysłowych,

·        na stacjach benzynowych.

Podaj nr telefonu

Administratorem Twoich danych osobowych jest BAJT Stanisław Grzelak z siedzibą w Sokołów Podlaski. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu telefonicznego lub poprzez pocztę elektroniczną. Masz prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

POSNET Partner
Partner Novitus
Partner Elzab
Systemy POS dla gastronomii
CENTRUMKAS.pl - Kasy i urządzenia fiskalne
Zadzwoń!