ELZAB Zeta ONLINE

  • Producent: Elzab S.A.
  • Kopia elektroniczna: część pamięci chronionej (wyszukiwanie i wydruk zapisanych danych)
  • Szerokość papieru: 57 mm (+/- 0,5mm)
  • Szybkość wydrukudo 48 mm/sek.
  • Stawki VAT: 7
  • Długość nazwy towaru: 40 znaków

Cena netto:2190.00

Cena brutto:2693.70

Koniecznie zapytaj o CENĘ SPECJALNĄ oraz odliczenie 700 zł na to urządzenie.

Dostępność: Duża ilość

Kasy i drukarki fiskalne Kasy i drukarki fiskalneKasy i drukarki fiskalne

icoDecyzja Prezesa GUM Elzab Zeta Online.pdf1.34 MB Pobierz
icoInstrukcja obslugi uzytkownika Elzab Zeta Online.pdf2.82 MB Pobierz
Dane techniczne
Kopia elektronicznaczęść pamięci chronionej (wyszukiwanie i wydruk zapisanych danych)
Nośnik daychONLINE
Eurofiskalizacjatak
Mechanizm drukujący
Typ mechanizmutermiczny (50 km gwarancji przebiegu głowicy)
Szerokość papieru57 mm (+/- 0,5mm)
Długość rolki papieru60 m
Szybkość wydrukudo 48 mm/sek.
Bazy danych
Stawki VAT7
Dł. nazwy towarów40 znaków
Wyświetlacze
Wyświetlacz operatoranie dotyczy
Wyświetlacz klientaLCD 2x16 znaków, zewnętrzny wyświetlacz klienta (opcja): wyświetlacz TFT (480x272 pikseli) z możliwością ustawienia 65 tyś. kolorów (tła, czcionki) oraz kolorowej grafiki wygaszacza
Klawiatura
Rodzajmembranowa do obsługi drukarki
Porty komunikacyjne
USBtak
WiFitak
Innedodatkowego wyświetlacza zewnętrznego (RJ12), komputera (RJ45), dedykowanej szuflady (złącze zasilania)
Obsługiwane urządzenia
Komputertak
Szufladatak
Drukarka bonowanie
Zasilanie
Zasilacz12V/1A
Wbudowany akumulatorakumulator wewnętrzny żelowy (6V/1,2 Ah)
Wymiary, waga, temperatury
Wymiary170 x 111 x 90 mm
Waga0,9 kg

Drukarka fiskalna Elzab Zeta ONLINE

 

Drukarka fiskalna Elzab Zeta ONLINE w niewielkiej obudowie skrywa duże możliwości. To wysokiej jakości sprzęt, który zapewnia płynną i automatyczną komunikację z Centralnym Repozytorium Kas. Urządzenie umożliwia szybką obsługę nawet rozbudowanego asortymentu. Działa szybko i niezawodnie.

Funkcjonalność przede wszystkim

 

Jak na sprzęt z kategorii online przystało, drukarka fiskalna Elzab Zeta ONLINE oferuje łączność z CRK – przewodową (za pośrednictwem USB) i bezprzewodową (poprzez wbudowany moduł Wi-Fi). Co więcej, urządzenie zostało wyposażone w pamięć chronioną, która umożliwia archiwizowanie danych dotyczących prowadzonej ewidencji.

 

Co więcej, drukarka fiskalna Elzab Zeta ONLINE umożliwia kompleksową identyfikację towarów. Została bowiem wyposażona w pojemną bazę PLU (do 500000 pozycji towarowych) oraz możliwość stosowania długich nazw produktów i usług (do 64 znaków plus dodatkowe 3 linie opisu po 35 znaków każda). Koniec ze żmudnym rozszyfrowywaniem zapisów!

Podzespoły, które robią wrażenie

 

Drukarka fiskalna Elzab Zeta ONLINE to niepozorne urządzenie wyposażone w szereg wydajnych podzespołów. Mowa tu m.in. o membranowej klawiaturze i wskaźniku świetlnym, które ułatwiają obsługę sprzętu. Czytelny wyświetlacz LCD z kolei w przejrzysty sposób dostarcza wszelkich informacji na temat przebiegu transakcji. Co więcej, drukarkę fiskalną Elzab Zeta ONLINE można doposażyć w dodatkowy wyświetlacz TFT na słupku. Takie rozwiązanie zapewnia lepszą czytelność oraz większą swobodę w aranżacji stanowiska sprzedaży.

Wyróżnić należy także mechanizm drukujący Citizen MLT 288, który oferuje tryb auto-load. Funkcjonalność ta polega na automatycznym zaciąganiu papieru, co ułatwia i usprawnia jego wymianę. Drukarka fiskalna Elzab Zeta ONLINE została wyposażona także w wewnętrzny akumulator (6 V/1,2 Ah). Opcjonalny przewód ładowania samochodowego pozwala również zasilać urządzenie z instalacji elektrycznej w samochodzie.

Dodatkowe zalety

 

Podkreślenia wymagają także kompaktowe rozmiary drukarki fiskalnej Elzab Zeta ONLINE. Dzięki nim sprzęt zajmuje niewiele miejsca na stanowisku, co ułatwia aranżację miejsca sprzedaży. Estetykę stanowiska kasjerskiego zapewnia także fakt, że wszystkie oferowane przez sprzęt złącza komunikacyjne (w tym USB i RS-232) znajdują się od dołu urządzenia.

Warto również nadmienić, że drukarka fiskalna Elzab Zeta ONLINE emituje nie tylko paragony fiskalne, ale także faktury VAT, bony czy też pokwitowania. Umożliwia również wydruk paragonu z NIP-em nabywcy.

Gdzie drukarka fiskalna Elzab Zeta ONLINE sprawdzi się najlepiej?

 

Drukarka fiskalna Elzab Zeta ONLINE to praktyczne urządzenie. Zastosowanie wydajnych podzespołów stanowi gwarancję jej niezawodnego działania i długiej żywotności. Najlepiej sprzęt ten sprawdza się w:

·        małych i średnich sklepach,

·        punktach handlowych i usługowych,

·        restauracjach typu fast food,

·        kioskach i wyspach marketowych,

·        autobusach,

·        sklepach internetowych.

Podaj nr telefonu

Administratorem Twoich danych osobowych jest BAJT Stanisław Grzelak z siedzibą w Sokołów Podlaski. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu telefonicznego lub poprzez pocztę elektroniczną. Masz prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

POSNET Partner
Partner Novitus
Partner Elzab
Systemy POS dla gastronomii
CENTRUMKAS.pl - Kasy i urządzenia fiskalne
Zadzwoń!