Novitus Nano 2 online

  • Producent: Novitus S.A.
  • Kopia elektroniczna: ONLINE
  • Liczba PLU: 20 000
  • Szerokość papieru: 57mm
  • Stawki VAT: 7

Cena netto:1490.00

Cena brutto:1832.70

Koniecznie zapytaj o CENĘ SPECJALNĄ oraz odliczenie 700 zł na to urządzenie.

Dostępność: duża ilość

Kasy i drukarki fiskalne Kasy i drukarki fiskalneKasy i drukarki fiskalne

Dane techniczne
Kopia elektronicznaONLINE
Nośnik daychpamięć chroniona
Eurofiskalizacjatak
Mechanizm drukujący
Typ mechanizmu termiczny, typu clamshell, Fujitsu FTP 628
Liczba znaków w wierszu40
Szerokość papieru57mm
Długość rolki papieru30m
Obcinacz papierubrak
Bazy danych
Stawki VAT7
Liczba PLU20 000
Dodatkowe kody kreskowe1000
Zestawy towarówtak
Kasjerzy32
Opakowania64
Formy płatnościtak
Rabaty / narzutytak
Klawisze skrótutak
Wyświetlacze
Wyświetlacz operatoragraficzny, podświetlany, czarno-biały, LCD, 192 x 48 piksele
Wyświetlacz klientagraficzny, podświetlany, czarno-biały, LCD, 192 x 64 piksele
Klawiatura
Rodzaj alfanumeryczna, switchowa, silikonowa, zabezpieczająca przed zalaniem
Liczba klawiszy klawiatury29 w tym 9 funkcyjne
Liczba klawiszy programowalnych 18 (9 w dwóch poziomach) +10 w trybie "szybka sprzedaż"
Porty komunikacyjne
USBtak
Ethernettak
WiFitak
Obsługiwane urządzenia
Komputertak
Szufladatak
Zasilanie
Zasilacztak
Wbudowany akumulatortak, akumulator 7,4 V; 2,25 Ah; wymienny, możliwość ładowania akumulatora poza kasą
Wymiary, waga, temperatury
Wymiary 100 / 65 / 233 mm
Waga0,65 kg

ELASTYCZNA KOMUNIKACJA

Urządzenie jest wyposażone standardowo w moduł WiFi oraz porty LAN, RS232 oraz USB. W kasie zainstalować można dodatkowe moduły łączności m.in. BT lub modem 3G/LTE. Każda kasa NANO II może współpracować z komputerem, czytnikiem kodów kreskowych, terminalem płatniczym lub wagą bez konieczności dokupowania dodatkowych modułów

POŁĄCZ SIĘ Z SYSTEMEM CHMUROWYM NOVICLOUD

NoviCloud to technologicznie zaawansowana usługa chmurowa stworzona dla kas Novitus, którą uruchomisz jednym kliknięciem. Pozwala na monitorowanie i zarządzanie biznesem z każdego miejsca na Ziemi. Dzięki NoviCloud użytkownik kasy ma dostęp do wszystkiego, co się dzieje na jego kasach fiskalnych za pomocą tylko przeglądarki internetowej. Kasy Novitus online i NoviCloud stanowią jedyny i najlepszy tego typu system sprzedaży w Polsce.

ŁĄCZNOŚĆ WiFi i LAN W STANDARDZIE! 

Teraz nie musisz już dokupować osobno dongla WiFi - nasza nowa kasa ma go w standardzie, podobnie jak port LAN. Takie rozwiązanie szczególnie docenią klienci, których charakter działalności nie pozwala na stałe podpięcie kabla LAN do kasy oraz klienci, którzy preferują ograniczoną ilość kabli w swoim środowisku pracy. Oprócz tego dołożyliśmy odrobinę mocy, nowy design oraz dodatkowy rząd klawiszy funkcyjnych, aby umożliwić bardziej intuicyjną i szybszą obsługę.

CHMURA NA JEDEN KLIK

Wykorzystaj moc chmury - NoviCloud to technologicznie zaawansowana usługa chmurowa stworzona dla kas Novitus, którą uruchomisz jednym kliknięciem. Pozwala na monitorowanie i zarządzanie biznesem z każdego miejsca na Ziemi. Dzięki NoviCloud użytkownik kasy ma dostęp do wszystkiego, co się dzieje na jego kasach fiskalnych za pomocą tylko przeglądarki internetowej. Kasy Novitus online i NoviCloud stanowią jedyny i najlepszy tego typu system sprzedaży w Polsce.

 

IDEALNY WYBÓR

Kasa NANO II to idealny wybór dla gabinetów lekarskich oraz kosmetycznych, warsztatów, salonów fryzjerskich, czy kancelarii oraz wszędzie tam, gdzie wsparciem przedsiębiorcy będą usługi NoviCloud, czy płatności kartą na wygodnym PIN-padzie. Oprócz tego kasa posiada funkcje sprzedaży biletów na zaprogramowanych trasach, która umożliwia wykorzystanie jej w branży przewozowej. Obsługę wypożyczalni oraz parkingów umożliwiają funkcje czasowe. Dzięki tym wszystkim funkcjom kasa NANO II stanowi najbardziej uniwersalne rozwiązanie fiskalne w rodzinie urządzeń Novitus Online Power.

 

Podaj nr telefonu

Administratorem Twoich danych osobowych jest BAJT Stanisław Grzelak z siedzibą w Sokołów Podlaski. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu telefonicznego lub poprzez pocztę elektroniczną. Masz prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

POSNET Partner
Partner Novitus
Partner Elzab
Systemy POS dla gastronomii
CENTRUMKAS.pl - Kasy i urządzenia fiskalne
Zadzwoń!