Czytniki kodów kreskowych

Czytniki kodów kreskowych

 

Czytniki kodów kreskowych to urządzenia, które zamieniają ciąg znaków graficznych (kod towarowy) na postać cyfrową i przesyłają go np. do komputera. Umożliwia to precyzyjne i szybkie pozyskanie danych nie tylko z produktów i ich opakowań, ale i dokumentacji firmowej. Zastosowanie sprzętu usprawnia proces obsługi klienta, a także pozwala zredukować ryzyko strat finansowych wynikających z błędnej identyfikacji towarów.

Dostępne w naszej ofercie czytniki kodów kreskowych to wysokiej jakości sprzęt renomowanych producentów. Znajdują one zastosowanie zarówno w niewielkich sklepach, jak i dużych placówkach oraz sieciach handlowych i usługowych. Wykorzystywane są także w magazynach, lokalach gastronomicznych, hurtowniach czy też zakładach przemysłowych, czyli wszędzie tam, gdzie wymagane jest precyzyjne pozyskanie danych z towarów.

Szeroki katalog oferowanych urządzeń sprawia, że każdy przedsiębiorca znajdzie rozwiązanie na miarę swoich potrzeb, niezależnie od charakteru, wielkości czy też specyfiki prowadzonej działalności. Biorąc pod uwagę rodzaj odczytywanych kodów, w naszej ofercie mamy czytniki kodów kreskowych 1D (jednowymiarowe), RSS, PDF oraz 2D. Dysponujemy zarówno rozwiązaniami przewodowymi oraz bezprzewodowymi, jak i przeznaczonymi do pracy w zabudowie, ręcznymi i stacjonarnymi.

 

Czytniki kodów kreskowych – praktyczne akcesoria usprawniające pracę

 

Oferowane czytniki kodów kreskowych to praktyczne urządzenia, wyposażone w szereg użytecznych funkcji. Wielokierunkowy skaner, technologia CodeGate, ruchoma czasza, sygnalizator dźwiękowy, możliwość agresywnego odczytu kodów czy też opcja integracji z wagą to tylko niektóre z udogodnień, jakimi cechują się dostępne w naszym asortymencie urządzenia.

Co jeszcze umożliwia oferowany sprzęt? Odczyt kodów uszkodzonych i złej jakości, komunikację z komputerem za pomocą Bluetooth, dezaktywację etykiet, a także automatyczną aktywację lasera skanującego. Przedsiębiorców, którym zależy na niskich kosztach eksploatacyjnych, z pewnością ucieszy tryb oszczędzania energii, w jaki została wyposażona część naszych produktów. Na tym jednak atuty dostępnych rozwiązań się nie kończą.

 

Dodatkowe zalety

 

Na wyróżnienie zasługuje również duży zasięg odczytu oferowanych urządzeń. Pozwala on na inwentaryzację produktów znajdujących się nawet w trudno dostępnych miejscach. W przypadku sprzętu ręcznego warto podkreślić także ergonomiczny uchwyt kształtem przypominający rękojeść pistoletu, który sprawia, że urządzenie bardzo dobrze leży w dłoni.

Niezależnie od rodzaju sprzętu oferowane przez nas czytniki kodów kreskowych wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Wraz z solidną konstrukcją przekłada się to na ich wysoką trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu sprawdzają się nawet w warunkach intensywnego użytkowania.

Bez szybko działających czytników kodów kreskowych prawidłowe funkcjonowanie niektórych przedsiębiorstw może okazać się nie lada wyzwaniem. Nasz asortyment obfituje w rozwiązania, które zapewniają najlepsze w swoich klasach zakresy odczytu. Gwarantuje to precyzję i pewność pomiaru, a użytkownikowi zapewnia wysoki komfort pracy.

POSNET Partner
Partner Novitus
Partner Elzab
Systemy POS dla gastronomii
CENTRUMKAS.pl - Kasy i urządzenia fiskalne
Zadzwoń!