Drukarki fiskalne ONLINE

Kasy i drukarki fiskalne Kasy i drukarki fiskalneKasy i drukarki fiskalne

Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony:

Drukarki fiskalne ONLINE 

Drukarki fiskalne online to zaawansowany technicznie sprzęt, który zapewnia możliwość komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas (CRK). Urządzenia te w sposób bezpośredni, zautomatyzowany i ciągły przesyłają istotne informacje, takie jak paragony fiskalne, dokumenty niefiskalne czy też raporty dobowe, do CRK, co pozwala na ich analizę i kontrolę przez organy podatkowe.

Podstawowym zadaniem drukarek fiskalnych online jest zmniejszenie rozmiarów szarej strefy w sprzedaży B2C, a także usprawnienie samego procesu sprzedaży. Mogą być podłączone do Internetu przez łącza LAN, Wi-Fi, USB-NET lub GSM. Warto przy tym pamiętać, że to na przedsiębiorcy ciąży obowiązek zapewnienia odpowiedniej infrastruktury.

Dostępne w naszej ofercie drukarki fiskalne online pozwalają nie tylko na transmisję ważnej dokumentacji firmowej do CRK, ale również jej archiwizację w formie elektronicznej, w pamięci chronionej. To wysokiej klasy sprzęt, który pozwala na szybką obsługę klientów. To zasługa zastosowania nowoczesnego oprogramowania oraz wydajnych mechanizmów termicznych. Korzystanie ze sprzętu i sprawne wykonywanie obowiązków dodatkowo ułatwiają czytelne wyświetlacze, podświetlane przyciski oraz intuicyjne w obsłudze systemy operacyjne.

 

Drukarki fiskalne online – technologiczny zwrot ku przyszłości

 

Naszym klientom oferujemy dostęp do zróżnicowanych drukarek fiskalnych online. Niektóre z nich dostępne są w wersji z alfanumeryczną klawiaturą, inne pozwalają na obsługę rozbudowanego asortymentu, a jeszcze inne to ultralekki, przenośny sprzęt pracujący w trybie mobilnym. Niezależnie więc od wielkości, rodzaju i specyfiki prowadzonej działalności każdy przedsiębiorca znajdzie w naszym sklepie rozwiązanie idealnie dopasowane do swoich indywidualnych potrzeb, także pod względem pojemności bazy towarowej. W naszej ofercie dostępne są bowiem drukarki fiskalne online umożliwiające zaprogramowanie od stu tysięcy do nawet dziesięciu milionów towarów.

Co więcej, oferowane urządzenia płynnie współpracują z innymi elementami ogniwa sprzedażowego, np. terminalami płatniczymi, czytnikami kodów kreskowych czy też popularnymi programami sprzedażowo-magazynowymi dla firm, zapewniając tym samym szybkość obsługi klienta. Niektóre warianty mogą być dodatkowo wyposażone w wolnostojący, kolorowy ekran, który ułatwia korzystanie ze sprzętu.

Dostępne w naszym sklepie drukarki fiskalne online wyposażone są w szereg użytecznych funkcji. W zależności od modelu pozwalają m.in. na sprawdzanie dokumentacji za pomocą dedykowanej aplikacji, wystawienie paragonu z NIP-em klienta, emitowanie paragonów z długimi nazwami pozycji towarowych, a także błyskawiczną wymianę rolek papieru termicznego na zasadzie „drop in – wrzuć i drukuj”.

Oferowane drukarki fiskalne online to wydajne i niezawodne urządzenia, które cechują się wytrzymałą konstrukcją i atrakcyjnym designem. Dzięki kompaktowym rozmiarom sprawdzają się nawet w przypadku stanowisk z ograniczoną ilością miejsca.

POSNET Partner
Partner Novitus
Partner Elzab
Systemy POS dla gastronomii
CENTRUMKAS.pl - Kasy i urządzenia fiskalne
Zadzwoń!