Drukarki fiskalne z kopią elektroniczną (wycofane)

Kasy i drukarki fiskalne Kasy i drukarki fiskalneKasy i drukarki fiskalne

Drukarki fiskalne z kopią elektroniczną

 

Drukarki fiskalne z kopią elektroniczną to nowoczesny sprzęt, który pozwala na elektroniczny zapis ważnej dokumentacji firmowej (m.in. paragonów fiskalnych, raportów dziennych czy też dokumentów niefiskalnych) na karcie pamięci. W porównaniu z tradycyjnymi rozwiązania modele te zapewniają bezpieczniejszą i wygodniejszą archiwizację danych. W ich przypadku bowiem cały proces odbywa się automatycznie i bez konieczności składowania zadrukowanych rolek papieru.

Urządzenia jednorazowo wykorzystują tylko jedną rolkę papieru – wyłącznie do wystawiania paragonów dla klientów, co gwarantuje mniejsze zużycie mechanizmu drukującego, a także ułatwia obsługę sprzętu. Co więcej, rozwiązanie to umożliwia wykonanie kopii bezpieczeństwa i zapisanie jej na zewnętrznym nośniku, np. pendrive’ie lub dysku komputera.

Dostępne w naszym sklepie drukarki fiskalne z kopią elektroniczną to wysokiej klasy sprzęt fiskalny, który zapewnia szybką i sprawną współpracę z innymi elementami systemu sprzedaży (np. terminalem płatniczym), a także popularnymi programami sprzedażowo-magazynowymi, co pozwala zautomatyzować obsługę klienta. Na tym jednak ich atuty się nie kończą. To niezawodne rozwiązania, które są w stanie obsłużyć od stu tysięcy do nawet miliona produktów lub usług wprowadzonych do bazy PLU.

 

Szerokie możliwości wyboru

 

Pojemność bazy towarowej to nie jedyny czynnik, który różnicuje dostępne w naszym sklepie rozwiązania. W ofercie mamy zarówno modele przeznaczone do sprzedaży stacjonarnej, jak i warianty przenośne. Nasze urządzenia różnią się między sobą pod względem rozmiarów. W zależności od ilości wolnego miejsca klient może zdecydować się na mniejsze bądź większe urządzenie, co ułatwi aranżację stanowiska sprzedażowego.

Wszystkie dostępne w naszej ofercie drukarki fiskalne z kopią elektroniczną zostały wyposażone w wydajne mechanizmy i nowoczesne oprogramowania. Elementy te zapewniają niezawodność i szybkość działania urządzeń, co z kolei pozwala usprawnić obsługę klienta.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, zapewniamy dostęp do drukarek fiskalnych z kopią elektroniczną oferujących wielorakie funkcje. Niektóre nasze modele wyposażone są w praktyczny panel dotykowy, inne mają alfanumeryczną klawiaturę z programowalnymi przyciskami, a jeszcze inne pozwalają na wydruk faktur VAT. Na podkreślenie zasługuje również obecność różnorodnych portów komunikacyjnych, co pozwala na łatwą rozbudowę stanowiska sprzedaży i płynną integrację pomiędzy jego elementami.

W naszym sklepie oferujemy wielozadaniowe drukarki fiskalne z kopią elektroniczną renomowanych marek. Dzięki szerokiemu asortymentowi każdy przedsiębiorca bez trudu znajdzie rozwiązanie idealnie dopasowane do potrzeb swojego biznesu. Nie czekaj więc i już dziś wprowadź swoją sprzedaż w XXI wiek, wybierając model z naszej oferty.

POSNET Partner
Partner Novitus
Partner Elzab
Systemy POS dla gastronomii
CENTRUMKAS.pl - Kasy i urządzenia fiskalne
Zadzwoń!