Drukarki zamówień/kodów

Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony:

Drukarki zamówień/kodów

 

Drukarki zamówień/kodów to praktyczne rozwiązania skierowane do właścicieli punktów handlowych, usługowych i gastronomicznych. Pozwalają bowiem na szybkie wydrukowanie wielu rodzajów dokumentów, takich jak zamówienia dla kuchni, rachunki kelnerskie, kupony promocyjne, vouchery, wykazy leków, bilety, wyniki badań, a nawet stany kont lojalnościowych. Nic więc dziwnego, że są często wykorzystywane w sklepach, barach, restauracjach, aptekach, muzeach, kinach czy też laboratoriach.

Znajdujące się w naszej ofercie drukarki zamówień/kodów to wszechstronny sprzęt, który umożliwia płynną i szybką współpracę z innymi urządzeniami, np. terminalem kart płatniczych, szufladą kasową czy też komputerem zarządzającym sprzedażą. Pozwala to usprawnić obsługę klienta i ją zautomatyzować. Dodatkowo oferowane rozwiązania wyposażone są w wytrzymałe i wydajne mechanizmy termiczne, które gwarantują błyskawiczny wydruk dokumentów i prostą wymianę rolki papieru.

Dostępne w naszej ofercie modele to intuicyjne w obsłudze urządzenia o szerokim zastosowaniu. Ich uniwersalny charakter to zasługa zastosowania różnych złączy, m.in. RS-232, USB oraz LAN, co jest gwarancją sprawnej komunikacji z innymi ogniwami systemu sprzedaży.

 

Urządzenia praktyczne i trwałe

 

W zależności od wybranego wariantu nasze drukarki do zamówień/kodów oferują liczne udogodnienia. Mowa tu m.in. o automatycznym obcinaczu, możliwości wydruku kodów kreskowych, w tym także kodów QR, czy też możliwości pracy w dwóch trybach (pionowym i poziomym). Elementy te zwiększają funkcjonalność sprzętu i sprawiają, że może być on wykorzystywany w wielu branżach.

Dostępne w naszym sklepie drukarki do zamówień/kodów wykonane są z materiałów i podzespołów najwyższej jakości. Przekłada się to na ich wytrzymałość, trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. W efekcie charakteryzują się one długą żywotnością. Bez obaw można je wykorzystywać nawet w trudnych warunkach, np. w barach, na zapleczach kuchennych czy też na liniach produkcyjnych.

 

Drukarki zamówień/kodów – uniwersalny sprzęt dla biznesu

 

Nasze drukarki do zamówień/kodów charakteryzują się kompaktowymi rozmiarami. Dzięki temu sprawdzają się nawet na tych stanowiskach, gdzie nie ma zbyt wiele wolnego miejsca. Ich cechą charakterystyczną jest także atrakcyjny design. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu można je z powodzeniem umieścić nie tylko na zapleczach, ale i na stanowiskach obsługi klienta.

W naszym asortymencie mamy wszechstronne i wielofunkcyjne drukarki zamówień/kodów, które doskonale sprawdzają się jako jedno z ogniw rozbudowanego systemu sprzedaży. Oferują bowiem wysoką wydajność i płynność działania. Są niezawodne i sprawdzają się nawet podczas intensywnej eksploatacji. To rozwiązania, które można z łatwością dostosować do potrzeb i specyfiki prowadzonej działalności, zwiększając tym samym efektywność prowadzonych działań.

POSNET Partner
Partner Novitus
Partner Elzab
Systemy POS dla gastronomii
CENTRUMKAS.pl - Kasy i urządzenia fiskalne
Zadzwoń!