IceRetail - zintegrowane rozwiązanie dla handlu

Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony:

IceRetail – zintegrowane rozwiązanie dla handlu

 

Odpowiednie oprogramowanie to klucz do efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy zintegrowane rozwiązanie dla handlu – IceRetail. To intuicyjny w obsłudze i niezawodny w działaniu system sprzedaży, który pozwala na kontrolę biznesu z dowolnego miejsca na świecie, a to za sprawą działającej w chmurze aplikacji (IceCube). Łączy się ona z systemami POS, przekazując dane ze wszystkich stanowisk.

Ice Retail to profesjonalne oprogramowanie sprzedażowe, które pozwala z łatwością zarządzać przedsiębiorstwem. Nie tylko umożliwia płynną współpracę pomiędzy poszczególnymi elementami systemu sprzedaży, takimi jak kasy fiskalne, terminale kart płatniczych, czytniki kodów kreskowych czy też wagi, ale również jest źródłem użytecznych informacji. Dzięki temu doskonale sprawdza się w roli narzędzia do analizy.

Pomimo że IceRetail to oprogramowanie wyposażone w wiele zróżnicowanych funkcji, jego obsługa nie nastręcza żadnych trudności i nie wymaga specjalnych umiejętności. Łatwe poruszanie się po systemie to zasługa intuicyjnego interfejsu, który odpowiada za komunikację na linii człowiek-komputer. Na tym jednak zalety IceRetail się nie kończą.

 

Podstawowe atuty oprogramowania IceRetail

 

Jednym z głównych atutów oferowanego systemu sprzedażowego jest jego stabilność. IceRetail tworzy zamknięte środowisko. W efekcie jest to oprogramowanie odporne na awarie, które sprawdza się w każdych okolicznościach. Co więcej, system aktualizuje się automatycznie, dzięki czemu przedsiębiorca zyskuje pewność, że zawsze korzysta z najnowszej wersji programu.

Oprogramowanie IceRetail pozwala na płynną obsługę wielu stanowisk sprzedażowych w jednym czasie. Usprawnia to funkcjonowanie przedsiębiorstwa i pozwala zautomatyzować, a co za tym idzie przyspieszyć proces sprzedaży. To spełnienie oczekiwań klientów, którzy nie chcą marnować czasu na stanie w kolejkach.

Kolejną zaletą systemu IceRetail jest natychmiastowa gotowość do pracy. Wystarczy wyjąć oprogramowanie z pudełka i zainstalować je na dowolnym urządzeniu – komputerze, laptopie, tablecie czy też telefonie. System jest bowiem uniwersalny oraz nie wymaga skomplikowanych i kosztownych wdrożeń. To ekonomiczny, acz w pełni profesjonalny program sprzedażowy, który sprawdzi się nie tylko w małych i średnich punktach sprzedaży, ale i w dużych placówkach oraz sieciach handlowych i detalicznych.

Na podkreślenie zasługuje również fakt, że IceRetail oferuje szereg praktycznych funkcji. To m.in. możliwości obsługi kontrahentów, kontroli nad stanem faktycznym magazynu czy też eksportu raportów do plików zewnętrznych. Co więcej, oprogramowanie dostarcza użytkownikowi wszelkich niezbędnych informacji na temat dostępnych w sklepie towarów.

IceRetail to kompleksowe rozwiązanie dla handlu, które zapewnia szybką i niezawodną pracę. To bezpieczne i stabilne oprogramowanie, które można z powodzeniem dostosować do potrzeb prowadzonej działalności, niezależnie od jej charakteru, specyfiki i wielkości.

POSNET Partner
Partner Novitus
Partner Elzab
Systemy POS dla gastronomii
CENTRUMKAS.pl - Kasy i urządzenia fiskalne
Zadzwoń!