Kasoterminale ONLINE i urządzenia ALL-IN-ONE

Kasoterminale - kompleksowe rozwiązanie systemowe dla Twojego przedsiębiorstwa!

Poszukujesz kompleksowego rozwiązania systemowego dla swojego przedsiębiorstwa? Chcesz mieć pewność, że zaoferujesz swoim klientom zarówno rejestrowanie obrotu, jak i zarządzanie handlem oraz przyjmowanie płatności elektronicznych? Nie musisz już decydować się na kilka oddzielnych technologii! Nowoczesny kasoterminal to wszechstronne rozwiązanie, które łączy w sobie funkcjonalność urządzenia fiskalnego, terminala do kart płatniczych oraz oprogramowania sprzedażowego.

Zamówienie takiego urządzenia to inwestycja, która zwróci się w postaci oszczędności czasu i pieniędzy. Kasoterminal to technologia, która wyróżnia się także obecnością innych udogodnień. Urządzenie zapewnia wykonywanie obowiązków przy użyciu intuicyjnego w obsłudze panelu dotykowego oraz nie zajmie dużo miejsca na stanowisku pracy.

Zainwestuj w kasoterminal i ciesz się kompleksowym rozwiązaniem systemowym dla Twojego przedsiębiorstwa!

Urządzenia skonstruowane w systemie all in one to kompleksowe rozwiązania fiskalne, kompaktowe POS-y, działające w systemie operacyjnym Android 11. Urządzenia Posnet all in one są ergonomiczne, nowoczesne i wielofunkcyjne. Ich wspólną cechą jest platforma sprzętowa POS, która pozwala użytkownikowi w prosty sposób rozpocząć pracę z wybraną aplikacją sprzedażową. Urządzenia all in one zapewniają funkcje jak w najlepszym zestawie POS oraz niskie koszty użytkowania.

Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony:
POSNET Partner
Partner Novitus
Partner Elzab
Systemy POS dla gastronomii
CENTRUMKAS.pl - Kasy i urządzenia fiskalne
Zadzwoń!