Kasy fiskalne ONLINE

Kasy i drukarki fiskalne Kasy i drukarki fiskalneKasy i drukarki fiskalne

Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony:

Kasy fiskalne ONLINE

 

Kasy fiskalne online to zaawansowane technicznie urządzenia oferujące szereg funkcjonalności. W zależności od modelu umożliwiają one m.in. komunikację z Centralnym Repozytorium Kas, automatyczną aktualizację oprogramowania, a nawet archiwizację ważnej dokumentacji firmowej  w pamięci chronionej.

Szukasz wydajnych i bezawaryjnych kas fiskalnych online w atrakcyjnych cenach? W naszym asortymencie z pewnością znajdziesz rozwiązanie na miarę swoich potrzeb. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy bowiem zróżnicowane kasy fiskalne online, które sprawdzają się zarówno w niewielkich punktach sprzedaży, jak i średnich oraz większych placówkach handlowych, usługowych i gastronomicznych.

To wysokiej jakości sprzęt, który działa bez zarzutu nie tylko podczas samodzielnej pracy, ale i po integracji z innymi urządzeniami. Zapewnia bowiem płynną współpracę m.in. z terminalami do kart płatniczych, czytnikiem kodów kreskowych, szufladą kasową czy też szalką ważącą, co pozwala na automatyzację sprzedaży i zwiększa komfort pracy.

 

Profesjonalny sprzęt dla Twojego biznesu

 

Dostępne w naszym sklepie kasy fiskalne online wyposażone są w intuicyjne w obsłudze oprogramowanie, które wraz z czytelnym wyświetlaczem oraz praktyczną klawiaturą z definiowanymi klawiszami ułatwia codzienne korzystanie ze sprzętu. Urządzenia te gwarantują również szybkość działania. To zasługa zastosowania zaawansowanych systemów operacyjnych oraz wydajnych mechanizmów drukujących.

Każdy oferowany przez nas model kasy fiskalnej online zapewnia możliwość skonfigurowania bazy PLU. W zależności od indywidualnych potrzeb klient może zdecydować się na urządzenia o  mniejszej (4000 pozycji towarowych), jak i większej (20000) pojemności. W naszym asortymencie dostępne są również kasy fiskalne online, których oferują nieograniczoną liczbę PLU.

Na tym jednak ich atuty się nie kończą. Oferowane kasy fiskalne online odznaczają się także wysoką jakością i solidnością wykonania. To efekt zastosowania najwyższej klasy materiałów i zaawansowanych technologii produkcji.

 

Kasy fiskalne online – pozostałe atuty

 

Na podkreślenie zasługuje również atrakcyjny design urządzeń. Jak na nowoczesny sprzęt przystało, nasze kasy fiskalne online charakteryzują się minimalistycznym wzornictwem, które sprawdza się i w sklepie, i w restauracji, i w salonie kosmetycznym. Dostępne w ofercie sklepu rozwiązania to kompaktowe modele, które można z łatwością dopasować nie tylko do wymogów określonej działalności gospodarczej, ale i ilości przestrzeni dostępnej na stanowisku obsługi klienta.

Kasy fiskalne online stanowią udogodnienie nie tylko dla konsumentów, ale również osób, które je obsługują. Dostępne w naszej ofercie rozwiązania to solidny sprzęt, który cechują się niezawodnością i efektywnością działania. Dzięki szerokiemu zróżnicowaniu asortymentu każdy klient znajdzie model idealnie dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

POSNET Partner
Partner Novitus
Partner Elzab
Systemy POS dla gastronomii
CENTRUMKAS.pl - Kasy i urządzenia fiskalne
Zadzwoń!