Kasy fiskalne ONLINE

Kasy i drukarki fiskalne Kasy i drukarki fiskalneKasy i drukarki fiskalne

Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony:

Kasy fiskalne

 

Obowiązek posiadania kasy fiskalnej dotyczy coraz większej liczby przedsiębiorców, a grupa transakcji, które należy na niej ewidencjonować, stale się poszerza. Wychodząc naprzeciw tym zmianom, w naszym sklepie oferujemy niezawodne kasy fiskalne uznanych na rynku producentów. To wysokiej jakości rozwiązania, które bazują na nowoczesnych technologiach. W efekcie pozwalają zautomatyzować proces sprzedaży i usprawniają obsługę klienta.

W naszym asortymencie mamy sprzęt odpowiadający potrzebom każdej działalności gospodarczej. Oferujemy kasy fiskalne przeznaczone zarówno do małych, jak i średnich oraz dużych punktów sprzedażowych, handlowych i usługowych. Sprzedajemy modele idealne do pracy w placówkach stacjonarnych, jak i warianty przenośne, które pozwalają obsługiwać klientów w trybie mobilnym.

Niezależnie od rodzaju nasze kasy fiskalne są łatwe w obsłudze i niezawodne w działaniu. Wyróżniają się także trwałością, solidnością wykonania oraz atrakcyjnym designem. Wszystko to sprawia, że są idealnym towarzyszem podczas codziennej pracy. W naszej ofercie dostępne są kasy fiskalne online oraz kasy fiskalne z kopią elektroniczną.

 

Kasy fiskalne online – nowa era sprzedaży

 

Tym, co wyróżnia kasy fiskalne online spośród innych dostępnych na rynku rozwiązań, jest możliwość łączenia się z Centralnym Repozytorium Kas – rejestrem gromadzącym różne informacje, takie jak paragony fiskalne, dane o przeprowadzonych przeglądach okresowych czy też raporty dobowe. Ma to służyć rzeczywistemu uszczelnieniu sprzedaży B2C i eliminacji szarej strefy.

Kasy fiskalne online mają nie tylko przyczynić się do zwiększenia wpływów do budżetu państwa, ale i usprawnić i zautomatyzować proces sprzedaży. To zaawansowane technicznie urządzenia wyposażone w nowoczesne oprogramowanie, które jest gwarancją szybkości i niezawodności działania sprzętu. Ponadto dostępne w naszej ofercie urządzenia wyposażone są w wydajne mechanizmy drukujące, które dodatkowo przyspieszają otrzymanie paragonu.

 

Kasy fiskalne z kopią elektroniczną

 

Kasy fiskalne z kopią elektroniczną to kolejna grupa urządzeń dostępnych w naszym sklepie. Ich podstawowym atutem jest możliwość archiwizowania paragonów na cyfrowym nośniku (karcie pamięci). Sprzęt ten nie tylko automatycznie zapisuje istotną dokumentację, ale i eliminuje konieczność składowania zadrukowanych rolek papieru termicznego.

Dostępne w naszej ofercie kasy fiskalne z kopią elektroniczną to nowoczesne i wszechstronne urządzenia, które wykazują wysoką sprawność działania. Wyposażone są w liczne udogodnienia, np. możliwość zaprogramowania klawiszy funkcyjnych czy też wrzutowy system wymiany papieru.

Wszystkie kasy fiskalne, które oferujemy, pozwalają na płynną integrację i wymianę danych z innymi elementami systemu sprzedażowego, takimi jak terminal płatniczy, szuflada kasowa, skaner kodów kreskowych czy też szalka wagowa. Usprawnia to obsługę klienta i zapewnia wygodę podczas codziennej pracy.

POSNET Partner
Partner Novitus
Partner Elzab
Systemy POS dla gastronomii
CENTRUMKAS.pl - Kasy i urządzenia fiskalne
Zadzwoń!