Kasy fiskalne z kopią elektroniczną (wycofane)

Kasy i drukarki fiskalne Kasy i drukarki fiskalneKasy i drukarki fiskalne

Kasy fiskalne z kopią elektroniczną

 

Kasy fiskalne z kopią elektroniczną to praktyczne urządzenia, które w porównaniu ze swoimi starszymi odpowiednikami oferują większą automatyzację i wygodniejszą obsługę. To zasługa funkcji archiwizowania ważnych danych firmowych. Dzięki niej sprzęt automatycznie zapisuje paragony na cyfrowym nośniku (karcie pamięci). W efekcie są to rozwiązania tanie w eksploatacji, które nie wymagają magazynowania rolek papieru termicznego.

Dostępne w naszej ofercie kasy fiskalne z kopią elektroniczną to praktyczne urządzenia o wszechstronnym zastosowaniu. Wykorzystuje się je w małych, średnich i dużych punktach sprzedaży oraz placówkach handlowych i usługowych. Oprócz funkcji archiwizowania paragonów w formie cyfrowej sprzęt ten oferuje możliwość wykonania dodatkowego backupu danych. Kopię bezpieczeństwa można zrobić w dowolnym momencie, wykorzystując pendrive, dysk twardy komputera lub płytę DVD.

Kasy fiskalne z kopią elektroniczną mają tę jeszcze zaletę, że pozwalają w łatwy sposób zdefiniować pozycje towarowe w bazie PLU. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy modele o różnych pojemnościach bazy towarowej: 2000, 7000, 15000, 60000, a nawet bez ograniczeń w liczbie PLU. Niezależnie więc od skali prowadzonej działalności i liczby sprzedawanych produktów lub usług w naszym asortymencie każdy znajdzie odpowiedni sprzęt. 

 

Funkcjonalny sprzęt usprawniający pracę

 

Tym, co dodatkowo wyróżnia oferowane przez nas kasy fiskalne z kopią elektroniczną, jest wydajna i wytrzymała technologia wydruku, która pozwala na szybką emisję paragonów. To zaawansowany technicznie, a zarazem łatwy w obsłudze mechanizm, umożliwiający sprawną wymianę papieru.

Wszystkie dostępne w naszym sklepie kasy fiskalne z kopią elektroniczną płynnie współpracują z innymi ogniwami systemu sprzedaży, takimi jak skaner kodów kreskowych czy też terminala płatniczego. Pozwala to na automatyzację procesu sprzedaży i usprawnia obsługę klienta.

Nasze kasy fiskalne z kopią elektroniczną wyposażone są w szereg praktycznych funkcji. W zależności od modelu pozwalają one na m.in. zaprogramowanie szybkiej sprzedaży najczęściej wybieranych produktów, błyskawiczną wymianę papieru na zasadzie „wrzuć i drukuj” czy też naładowanie sprzętu za pomocą kabla USB podłączonego do komputera lub ładowarki samochodowej.

 

Kasy fiskalne z kopią elektroniczną – rozwiązania na miarę potrzeb

 

Dostępne w naszym sklepie kasy fiskalne z kopią elektroniczną to produkty zróżnicowane także pod względem gabarytów. W ofercie mamy zarówno duże urządzenia, jak i mniejsze warianty, które sprawdzają się wszędzie tam, gdzie niewielka ilość dostępnej przestrzeni wymusza zastosowanie kompaktowego sprzętu. Obok urządzeń wykorzystywanych w sprzedaży tradycyjnej oferujemy także przenośne kasy fiskalne z kopią elektroniczną, które nie mają sobie równych pod względem mobilności. To idealne rozwiązanie dla klientów prowadzących działalność, w której ciągłe przemieszczanie się jest koniecznością.

 

Podkreślić warto również solidne wykonanie dostępnych w naszym sklepie urządzeń. Dzięki zastosowaniu materiałów wysokiej jakości cechuje je wysoka trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne.

POSNET Partner
Partner Novitus
Partner Elzab
Systemy POS dla gastronomii
CENTRUMKAS.pl - Kasy i urządzenia fiskalne
Zadzwoń!