Kasy samobsługowe

Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony:

Kasy samoobsługowe

 

Kasy samoobsługowe to zaawansowane technicznie urządzenia, które pozwalają klientowi samodzielnie skanować produkty i płacić za nie bez udziału obsługi sklepu. Są odpowiedzią na potrzeby konsumentów, którzy coraz częściej zgłaszają chęć korzystania z automatycznych rozwiązań samoobsługowych. Kasy samoobsługowe przyspieszają proces zakupów i pozwalają ograniczyć kolejki do kas. Są korzystne również dla samego przedsiębiorcy. Obniżają bowiem koszty operacyjne.

Dostępne w naszej ofercie kasy samoobsługowe to wydajne i niezawodne urządzenia, które zostały zaprojektowane z myślą o zwiększeniu satysfakcji klienta. Nowoczesne oprogramowanie i intuicyjny interfejs sprawiają, że zakupy nie nastręczają żadnych trudności oraz przebiegają sprawnie i bezbłędnie. Również i płatność obbywa się szybko i bez zastrzeżeń, a klient standardowo otrzymuje paragon fiskalny i potwierdzenie zawartej transakcji.

Oferowane przez nas kasy samoobsługowe wyposażone są nie tylko w drukarkę fiskalną, ale i wagę kontrolną. To niezwykle praktyczna opcja. Skanowanie produktów połączone z ich bezpośrednim ważeniem pozwala bowiem podwójnie potwierdzić poprawność dokonywanych zakupów i zapobiega kradzieży. Opcjonalnie sprzęt może zostać wyposażony także w ręczny skaner kodów kreskowych oraz terminal płatniczy.

 

Funkcjonalne rozwiązania na miarę potrzeb

 

Nasze kasy samoobsługowe pochwalić się mogą licznymi funkcjami. Na podkreślenie zasługuje m.in. możliwość regulacji rozmiaru urządzenia. Pozwala to bez trudu dopasować sprzęt do ilości dostępnej przestrzeni. Dla części przedsiębiorców istotna będzie opcja obsługi kasy w różnych językach. Umożliwi ona zagranicznym klientom proste, szybkie i bezbłędne dokonywanie zakupów.

Ponadto dostępne w naszym sklepie kasy samoobsługowe wyposażone są w moduły płatności kartami. Obsługę sprzętu ułatwia zaś czytelny ekran dotykowy. Co ważne, oferowany sprzęt można łatwo zintegrować z dotychczasowo używanymi urządzeniami, systemami sprzedaży oraz programami lojalnościowymi.

Proponowane przez nas produkty wyróżniają się również atrakcyjnym designem. To urządzenia w nowoczesnym stylu, które dobrze się prezentują, a ponadto są łatwe w czyszczeniu. Za trwałość i solidność sprzętu odpowiadają zaś wysokiej jakości materiały. Dzięki temu nasze kasy samoobsługowe mogą być użytkowane przez lata.

 

Nowa era sprzedaży

 

Kasy samoobsługowe stają się coraz powszechniejsze. Rewolucjonizują system kasowy i pozwalają usprawnić proces sprzedaży. Rozładowują kolejki i zwiększają satysfakcję klienta. Służą poprawie wizerunku sieci handlowej i obniżają koszty operacyjne związane z jej prowadzeniem. Optymalizują również czas pracy pracowników, dając możliwość rozlokowania ich na innych stanowiskach niż obsługa kasowa klientów. Jeden asystent sprzedaży w zupełności bowiem wystarczy, by kontrolować pracę kilku kas samoobsługowych jednocześnie, co zapewni płynność procesu.

Dostępne w naszym sklepie kasy samoobsługowe to wszechstronne rozwiązania, które sprawdzą się zarówno w niedużych sklepach spożywczych, jak i drogeriach czy też hipermarketach.

POSNET Partner
Partner Novitus
Partner Elzab
Systemy POS dla gastronomii
CENTRUMKAS.pl - Kasy i urządzenia fiskalne
Zadzwoń!