Wagi kontrolne

Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony:

Wagi kontrolne

Wagi kontrolne służą do precyzyjnego określania masy produktów. To rozwiązania technologiczne znajdujące zastosowanie już na linii produkcyjnej, co pozwala wyeliminować towary wadliwe, których waga jest niezgodna z wartością deklarowaną przez producenta, a także na stanowiskach sprzedażowych. Wykorzystuje się je zarówno w przemyśle spożywczym, jak i kosmetycznym, chemicznym i farmaceutycznym. Sprawdzają się także w magazynach, mniejszych punktach handlowych, na targowiskach, giełdach oraz w gastronomii.

Dostępne w naszym asortymencie wagi kontrolne to wysokiej jakości sprzęt uznanych marek, który charakteryzuje się dużą dokładnością ważenia. Jest to szczególnie istotna cecha, zwłaszcza w przypadku ważenia towarów rzadkich lub kosztownych. To uniwersalne rozwiązania, które można stosować wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba precyzyjnego pomiaru.

Nasze wagi kontrolne wyposażone zostały we wszelkie niezbędne elementy (standardowe interfejsy, porty USB), które pozwalają na ich swobodną i płynną komunikację z innymi ogniwami systemu sprzedaży, takimi jak kasy fiskalne, terminale kart płatniczych czy też drukarki fiskalne. Usprawnia to funkcjonowanie całego stanowiska sprzedażowego, w efekcie zwiększając satysfakcję klienta z zakupów.

Wagi kontrolne - Najważniejsze cechy urządzeń

Wagi kontrolne, które mamy w ofercie, to przemyślane konstrukcyjne rozwiązania. Wyposażone zostały one w duże szalki wykonane ze stali nierdzewnej, które umożliwiają bezproblemowe ważenie wszelkich towarów, nawet tych o nietypowych kształtach i dużych rozmiarach. Co ważne, na szalkach wykonanych ze stali nierdzewnej można ważyć żywność, nie martwiąc się, że produkty spożywcze wejdą w reakcję z tym materiałem, co mogłoby wpłynąć na ich smak.

Oferowane wagi kontrolne to ergonomiczne produkty, które z powodzeniem można stosować, nawet jeśli na stanowisku sprzedaży nie ma zbyt wiele wolnego miejsca. Na podkreślenie zasługują również niskie platformy oraz czytelne wyświetlacze naszych urządzeń. Elementy tę zapewniają pracownikowi łatwą i wygodną obsługę sprzętu.

Wagi kontrolne – funkcjonalność i atrakcyjny design w jednym

Co więcej, dostępne w naszej ofercie wagi kontrolne wyposażone są w praktyczne funkcje, takie jak automatyczne zerowanie pustej szalki, liczenie sztuk produktów, opcja limitów wagowych czy też blokada tary.

Nasze wagi kontrolne to urządzenia, które oferują różne sposoby zasilania. Podstawę stanowi zasilanie sieciowe. Niektóre modele mają jednak wbudowany akumulator, który umożliwia pracę urządzenia bez konieczności podłączania sprzętu do prądu (chyba że w celu naładowania akumulatora).

Solidna konstrukcja oferowanych wag kontrolnych i zastosowanie materiałów najwyższej jakości przekładają się na wysoką trwałość i odporność urządzeń na uszkodzenia mechaniczne. W efekcie są to urządzenia, które można użytkować przez lata. Na podkreślenie zasługuje również atrakcyjny design sprzętu. To zasługa nowoczesnego wzornictwa.

POSNET Partner
Partner Novitus
Partner Elzab
Systemy POS dla gastronomii
CENTRUMKAS.pl - Kasy i urządzenia fiskalne
Zadzwoń!