Nowoczesne kasy fiskalne dla biznesu

Tradycyjne kasy fiskalne, choć użyteczne, nie oferują przedsiębiorcom zbyt dużego wsparcia w prowadzeniu biznesu. Na szczęście na rynku dostępne są nowoczesne rozwiązania, które o wiele lepiej pozwalają sprostać wyzwaniom dynamicznie zmieniającego się środowiska sprzedażowego. O jakich kasach fiskalnych mowa?

Kasy fiskalne online

 

Spośród wszystkich nowoczesnych rozwiązań dostępnych na rynku na wyróżnienie zasługują przede wszystkim kasy fiskalne online. Są one efektem dostrzeżenia przez Fiskus możliwości, jakie zaoferował postęp technologiczny. Dzięki rozwojowi sieci pozwalających na bezpośredni transfer danych między systemami teleinformatycznymi możliwe stało się bowiem sprawne przesyłanie szeregu danych dotyczących obrotu w czasie rzeczywistym.

Kasy fiskalne online w sposób zautomatyzowany, bezpośredni i ciągły komunikują się z Centralnym Repozytorium Kas. W efekcie instytucje finansowe zyskują możliwość weryfikowania na bieżąco prawidłowości rozliczeń w zakresie podatku VAT. Mechanizm ten ma służyć przeciwdziałaniu zjawisku szarej strefy w sektorze sprzedaży B2C, a także zwiększeniu wpływów do budżetu państwa. Ponadto kasy fiskalne online mają uprościć sam proces kontroli przedsiębiorców, chociażby przez możliwość zdalnego monitorowania ewidencjonowanego obrotu.

Rozwiązania te nie działają jednak wyłącznie na korzyść Fiskusa, ale i przedsiębiorców. Kasy fiskalne online to innowacyjne rozwiązania, które płynnie współpracują z innymi urządzeniami znajdującymi się na stanowisku kasjerskim. Automatyzuje to i przyspiesza sprzedaż, w efekcie zwiększając satysfakcję klienta z obsługi i zakupów.

Kasy fiskalne z Wi-Fi

 

Część dostępnych na rynku kas fiskalnych online wyposażona jest w moduł Wi-Fi. To urządzenia, które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie połączenie z Internetem przez złącze LAN/Ethernet nie jest najwygodniejszym rozwiązaniem. Mowa tu m.in. o warsztatach samochodowych czy też wszelkich przydomowych działalnościach. Prowadzenie kabla pomiędzy sprzętami lub pokojami, by zapewnić łączność z CRK, nie tylko negatywnie wpływa na estetykę wnętrza, ale również może stanowić nie lada przeszkodę.

kasa online

Kasy fiskalne z terminalem i tabletem

 

Coraz większą popularnością cieszą się również urządzenia 2w1, określane mianem kasoterminali. Jak sama nazwa wskazuje, stanowią one połączenie kasy fiskalnej i terminala. To poręczne i bardzo wygodne urządzenia przenośne, najczęściej niewielkich rozmiarów. Z powodzeniem sprawdzają się więc na tych stanowiskach kasjerskich, które oferują niewiele miejsca, a także na targach i bazarach oraz w sprzedaży obwoźnej. Wyposażone są bowiem w wydajne akumulatory oraz mechanizmy drukujące. Wytrzymała obudowa, odporna na uszkodzenia mechaniczne i szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych ułatwi zaś pracę nawet w najtrudniejszych warunkach.

Przedsiębiorcy docenią również kasy fiskalne będące połączeniem urządzenia ewidencjonującego sprzedaż z zaawansowanym tabletem. To intuicyjny w obsłudze sprzęt, który pozwala na łatwe dopasowanie parametrów użytkowych do charakteru prowadzonej działalności. Warto po niego sięgnąć, jeśli celem jest usprawnienie obsługi klienta.

Rynek technologii sprzedaży podlega intensywnym zmianom. Co rusz pojawiają się nowe kasy fiskalne, które automatyzują sprzedaż i usprawniają obsługę klienta. W efekcie rośnie jego satysfakcja z zakupów. Oferowane współcześnie urządzenia to innowacyjne produkty, które łączą w sobie zalety kilku sprzętów. Nie są jednak skomplikowane w obsłudze. Nic więc dziwnego, że zainteresowanie nimi rośnie.

W naszej ofercie mamy szereg nowoczesnych kas i drukarek fiskalnych. Dzięki rozbudowanym funkcjonalnościom sprawdzają się one nawet na wymagających stanowiskach sprzedaży. Cecha ta sprawia także, że można je z łatwością dostosować do wielkości i specyfiki prowadzonej działalności gospodarczej. To nie tylko urządzenia ewidencjonujące sprzedaż. To sprzęt, który wspiera przedsiębiorcę w efektywnym prowadzeniu biznesu.

POSNET Partner
Partner Novitus
Partner Elzab
Systemy POS dla gastronomii
CENTRUMKAS.pl - Kasy i urządzenia fiskalne
Zadzwoń!