Ochrona osobista

Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony:

Ochrona osobista

 

W dobie zwiększonej zachorowalności na wirusy ochrona osobista personelu pracującego na stanowiskach obsługi klienta jest szczególnie ważna. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy różne środki ochrony osobistej, które pozwalają zmniejszyć prawdopodobieństwo zakażenia się wirusem przez osoby obsługujące klientów w sklepach, drogeriach, aptekach, punktach pocztowych, piekarniach i innych placówkach handlowych oraz usługowych. W naszej ofercie mamy płyny do dezynfekcji, żele antybakteryjne oraz ekrany ochrony osobistej.

 

 

Płyny do dezynfekcji rąk i powierzchni

 

Zalicza się je do kategorii środków medycznych. Pozwalają na dezynfekcję nie tylko dłoni, ale i powierzchni. Można więc nimi przecierać lady, sklepowe półki oraz urządzenia niemające kontaktu z żywnością. Oferowane przez nas płyny do dezynfekcji rąk i powierzchni to środki ochrony osobistej o udowodnionym działaniu. Wykazują właściwości przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybiczne.

Dzięki zawartości gliceryny proponowane płyny do dezynfekcji rąk nie wysuszają skóry. To rozwiązania, które sprawdzają się wszędzie tam, gdzie konieczne jest zachowanie najwyższych standardów higienicznych, m.in. w placówkach Służby Zdrowia, siłowniach oraz salonach kosmetycznych i fryzjerskich.

 

Żele antybakteryjne do mycia rąk

 

To kosmetyki powstałe na bazie alkoholu etylowego, który aktywnie zwalcza cząsteczki lipidowe obecne w otoczakach komórek wirusów. Dostępne w naszej ofercie żele antybakteryjne do mycia rąk efektywnie odkażają dłonie, nie pozostawiając nieprzyjemnego uczucia lepkości. To praktyczne i poręczne rozwiązania, które pracownik może mieć zawsze pod ręką. Zajmują bowiem niewielką ilość miejsca. Co więcej, nie wymagają użycia wody.

 

Ekrany ochrony osobistej

 

Ważnym elementem ochrony osobistej są ekrany ze szkła akrylowego. Zabezpieczają one personel przed bezpośrednim kontaktem z klientami obsługiwanymi na stanowiskach sprzedaży i w recepcjach, punktach przyjęć oraz punktach informacyjnych. Krótko mówiąc, znajdują one zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebne jest podniesienie poziomu ochrony sanitarnej pracowników.

Oferowane w naszym sklepie ekrany ochrony osobistej pozwalają zatrzymać bezpośrednią emisję aerozoli i cieczy, która ma miejsce w reakcjach odruchowych, takich jak kichanie i kaszlenie, a także podczas komunikacji werbalnej. Ogranicza to prawdopodobieństwo zakażenia się wirusem wśród personelu.

Dostępne ekrany ochrony osobistej wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu są to rozwiązania solidne, trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, ich montaż nie nastręcza żadnych problemów. Występują w różnych rozmiarach, co pozwala bez trudu znaleźć model dopasowany do potrzeb danego stanowiska obsługi klienta.

Ochrona osobista zatrudnionego personelu jest obecnie kwestią kluczową. Dzięki naszym produktom każdy przedsiębiorca może w należyty sposób zadbać o bezpieczeństwo swoich pracowników.

 

POSNET Partner
Partner Novitus
Partner Elzab
Systemy POS dla gastronomii
CENTRUMKAS.pl - Kasy i urządzenia fiskalne
Zadzwoń!