Posnet PosPay - wsparcie dla przedsiębiorcy

Fiskalny terminal płatniczy Pospay ONLINE

 

Fiskalny terminal płatniczy Pospay ONLINE swoją wyjątkową funkcjonalność zawdzięcza unikalnej budowie. Urządzenie to stanowi bowiem połączenie kasy i drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego. Jest to sprzęt, który doskonale dostosowuje się do specyfiki prowadzonej działalności, usprawniając obsługę klienta. Czym jeszcze oprócz konstrukcji zaskakuje?

Zróżnicowane tryby pracy i wszechstronna łączność

 

Fiskalny terminal płatniczy Pospay ONLINE zapewnia możliwość pracy w dwóch trybach – kasowym i drukarkowym. W przypadku pierwszego staje się samodzielnym urządzeniem, a w przypadku drugiego – elementem systemu sprzedaży. Co więcej, jako terminal akceptuje płatności kartami chipowymi, zbliżeniowymi i magnetycznymi. Pozwala również na finalizację transakcji za pomocą telefonu.

Atutem Pospay ONLINE jest także to, że zapewnia bezprzewodową łączność z Centralnym Repozytorium Kas. Wykorzystuje w tym celu sieć GSM lub Wi-Fi. Dzięki interfejsowi komunikacyjnemu Bluetooth sprzęt może komunikować się także z popularnymi programami sprzedażowymi.

 

 

Wydajne podzespoły

 

Producent zadbał o to, aby fiskalny terminal płatniczy Pospay ONLINE został wyposażony we wszystko, co niezbędne do sprawnej obsługi klienta. Nowoczesny, dotykowy wyświetlacz o przekątnej 4 cale w czytelny sposób prezentuje wszystkie informacje na temat przebiegu transakcji, a wydajny mechanizm termiczny szybko emituje paragony. Dodatkowo pozwala na stosowanie papieru o szerokości 57 mm i błyskawiczną wymianę zużytej rolki papieru, dzięki technologii „wrzuć i drukuj”.

Co więcej, Pospay ONLINE ma dwa niezależne, wydajne akumulatory litowo-jonowe: dla drukarki i terminala. Co ważne, gdy jeden się rozładuje, drugi zagwarantuje ciągłość pracy sprzętu. To niezwykle praktyczna opcja, która sprawia, że sprzęt działa dłużej bez konieczności ładowania. Dzięki temu fiskalny terminal płatniczy Pospay doskonale sprawdza się w terenie.