Pospay ONLINE – nowoczesna technologia w służbie sprzedaży

Kasy i drukarki fiskalne najczęściej kojarzą się z dużymi, nieporęcznymi urządzaniami, które zajmują znaczną część miejsca na stanowisku sprzedażowym. Tymczasem marka Posnet przekonuje, że wcale nie musi tak być. Dowodem na to jest jej najnowsze urządzenie – Pospay ONLINE. Czym wyróżnia się ten sprzęt? Dla kogo będzie odpowiedni?

Kasy i drukarki ONLINE – z postępem za pan brat

 

Dzięki postępowi technologicznemu także i w sektorze urządzeń fiskalnych nastąpił rozwój. Na możliwościach kas i drukarek online zdaje się korzystać każdy – przedsiębiorca, gdyż zyskuje praktyczne narzędzia ewidencjonujące i automatyzujące sprzedaż, klient, bo może liczyć na sprawną obsługę, oraz instytucje finansowe, ponieważ sprzęt online pozwala łatwo skontrolować prawidłowość rozliczeń podatku VAT.

To zasługa rozwoju sieci umożliwiających bezpośrednie przesyłanie danych między systemami teleinformatycznymi. Kasy i drukarki fiskalne ONLINE wykorzystują tę technologię i w sposób bezpośredni, automatyczny i ciągły przesyłają do Centralnego Repozytorium Kas – rejestru prowadzonego przez Szefa Krajowej Administracji Skarbowej – wszelkie dane dotyczące ewidencjonowanego obrotu. Ma to służyć redukcji rozmiarów szarej strefy w sprzedaży B2C, zwiększeniu wpływów do budżetu oraz uproszeniu procedur kontroli skarbowych.

Drukarki i kasy fiskalne ONLINE to zaawansowane technicznie, a zarazem intuicyjne w obsłudze urządzenia, które wyposażone są w zróżnicowane funkcje. Dzięki temu automatyzują i usprawniają proces sprzedaży, a w konsekwencji zwiększają satysfakcję płynącą z zakupów. Ponadto są wyposażone w różne interfejsy komunikacyjne. W rezultacie płynnie komunikują się nie tylko z CRK, ale i innymi urządzeniami na stanowisku kasjerskim, takimi jak waga czy też czytnik kodów kreskowych.

Postęp technologiczny utorował drogę nie tylko do nowych funkcjonalności, ale również pozwolił na zmniejszenie gabarytów kas i drukarek fiskalnych. Na rynku dostępne są mobilne urządzenia, które można nosić nawet w kieszeni. To idealne rozwiązania dla wszystkich przedsiębiorców prowadzących sprzedaż obwoźną, zwłaszcza że modele te najczęściej można doposażyć w ładowarkę samochodową.

Pospay ONLINE – rewolucyjne rozwiązanie

 

Jednym z najbardziej zaawansowanych urządzeń dostępnych na rynku, które korzysta z dobrodziejstw postępu technologicznego, jest kasoterminal Pospay ONLINE. Na czym polega jego fenomen? To innowacyjny sprzęt, który łączy w sobie funkcjonalność kasy i drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego. Jak na rozwiązanie online przystało, zapewnia także płynną komunikację z Centralnym Repozytorium Kas.

Pospay ONLINE wyróżnia się również tym, że może pracować w jednym z dwóch trybów – kasowym (jako samodzielne urządzenie) oraz drukarkowym (jako jeden z elementów systemu sprzedaży). Urządzenie jest niezwykle funkcjonalne. Akceptuje płatności kartami magnetycznymi, chipowymi i zbliżeniowymi oraz za pomocą smartfona. Wyposażone zostało w wydajny mechanizm termiczny, który zapewnia szybki wydruk paragonu. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii „drop in” zużytą rolkę papieru można łatwo wymienić – na zasadzie „wrzuć i drukuj”.

Na podkreślenie zasługują również dwa niezależne akumulatory litowo-jonowe. Jeden zasilający terminal, drugi – drukarkę. Jeśli jeden się wyładuje, drugi przejmuje zasilanie całego urządzenia, co wydłuża czas pracy sprzętu. Na podkreślenie zasługują również kompaktowe rozmiary i ergonomiczna obudowa sprzętu. Dzięki tym czynnikom urządzenie pewnie leży w dłoni.

Pospay ONLINE to funkcjonalne urządzenie, które można bez trudu zaadaptować do potrzeb konkretnej działalności gospodarczej. Za najważniejszy atut sprzętu uznaje się możliwość przeprowadzania transakcji bezgotówkowych. Konsumenci coraz częściej oczekują bowiem, że placówka będzie oferowała takową opcję. Pospay ONLINE to wydajne, bezawaryjne i niezawodne urządzenie, które sprosta wymaganiom i klientów, i sprzedawców.

 

Pospay_kasaiterminaldokart.png

Posnet PosPay

POSNET Partner
Partner Novitus
Partner Elzab
Systemy POS dla gastronomii
CENTRUMKAS.pl - Kasy i urządzenia fiskalne
Zadzwoń!