Wagi Proste

Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony:

Wagi proste

Wagi proste to rozwiązania powszechnie stosowane w sprzedaży detalicznej i hurtowej. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba precyzyjnego ważenia towarów. W przeciwieństwie do wag etykietujących najczęściej nie oferują możliwości wydruku naklejki z informacją o ważonym produkcie. Jak sama nazwa wskazuje, to jedne z najprostszych dostępnych na rynku urządzeń. Dlatego są polecane do mniejszych sklepów, barów, bufetów i restauracji. Sprawdzają się również na targowiskach.

Oferowane przez nas wagi proste to profesjonalne urządzenia, które odznaczają się wysoką precyzją ważenia. Wyposażone są w duże, czytelne wyświetlacze oraz elektroniczne sterowanie, dzięki czemu ich obsługa nie nastręcza żadnych trudności. W efekcie proces ważenia i sprzedaży towarów przebiega sprawnie i bezproblemowo.

Dzięki wbudowanemu interfejsowi nasze wagi proste można z łatwością podłączyć do kasy fiskalnej lub komputera wyposażonego w program sprzedażowy. Płynna współpraca sprzętu z innymi elementami systemu sprzedaży, takimi jak kasa fiskalna czy terminal płatniczy, przekłada się na usprawnienie obsługi klientów, co prowadzi do wzrostu satysfakcji z zakupów.

Wagi proste – nieskomplikowany sprzęt o dużych możliwościach

Dostępne w naszym asortymencie wagi proste mają różne zakresy ważenia. Ułatwia to dopasowanie sprzętu do potrzeb i specyfiki danej działalności. Na podkreślenie zasługują również kompaktowe rozmiary oferowanych urządzeń. W efekcie sprawdzają się one nawet na tych stanowiskach sprzedażowych, gdzie ilość dostępnego miejsca jest ograniczona.

To, że produkty z tej kategorii uznaje się za jedne z najprostszych na rynku, nie oznacza wcale, że nie są wyposażone w praktyczne udogodnienia. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi wagi proste są w stanie pracować bez zasilania sieciowego nawet do 100 godzin. Ponadto najczęściej mają one dwa wyświetlacze (LCD) – jeden skierowany do osoby obsługującej wagę, a drugi do klienta, co zapewnia wygodę korzystania ze sprzętu.

W zależności od modelu nasze wagi proste oferują możliwość pracy w ujemnych temperaturach, a także pozwalają na umieszczenie wyświetlacza dla klienta na wysięgniku. Dodatkowo część z naszych rozwiązań wyposażona jest w śrubę, która zabezpiecza czujnik wagi podczas transportu. Z powodzeniem można je więc przewozić.

Z kolei dzięki zastosowaniu szalek ze stali nierdzewnej dostępne wagi proste są łatwe w czyszczeniu i konserwacji. Co więcej, można na nich z powodzeniem ważyć żywność, bez obaw o zmianę jej smaku.

Oferowane przez nasz sklep wagi proste to niezawodne urządzenia wysokiej jakości, które są idealnym wyborem, jeśli przedsiębiorca szuka prostych w obsłudze rozwiązań w atrakcyjnych cenach. Nie można im również odmówić solidności i atrakcyjnego designu, co jest zasługą zastosowania najwyższej klasy materiałów. Przekłada się to na trwałość sprzętu, jego odporność na uszkodzenia mechaniczne i estetyczny wygląd. W efekcie nasze wagi proste to produkty, które zachowują swoje walory użytkowe i wizualne przez lata.

POSNET Partner
Partner Novitus
Partner Elzab
Systemy POS dla gastronomii
CENTRUMKAS.pl - Kasy i urządzenia fiskalne
Zadzwoń!