Wagi

Kasy i drukarki fiskalne Kasy i drukarki fiskalneKasy i drukarki fiskalne

Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony:

Wagi elektroniczne, przemysłowe, sklepowe

 

Wagi są podstawowym elementem wyposażenia wielu podmiotów prowadzących działalność handlową. Znajdują zastosowanie w sklepach, zakładach produkcyjnych i na targowiskach. Ich podstawowym zadaniem jest precyzyjny pomiar masy towarów. Jednak nowoczesne rozwiązania oferują zdecydowanie więcej możliwości.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w naszym sklepie oferujemy zaawansowane technicznie wagi różnego typu. To niezawodne i wydajne urządzenia najnowszej generacji, które są wyposażone w wiele funkcji. Bez trudu można je dostosować do indywidualnych potrzeb, jak i specyfiki, charakteru oraz wielkości prowadzonej działalności gospodarczej.

Oferowane przez nas wagi to urządzenia uznanych na rynku producentów. Wyróżniają się one nie tylko niezawodnością działania, ale i solidną konstrukcją oraz atrakcyjnym designem, co czyni je doskonałym wyborem. Płynnie współpracują z innymi urządzeniami w systemie sprzedaży, pozwalając na automatyzację obsługi klienta.

 

Wagi kontrolne

 

 

To sprzęt, który pozwala w precyzyjny sposób określić masę ważonych produktów. Najczęściej wykorzystuje się go w sklepach, magazynach i na linii produkcyjnej. Dostępne w naszym sklepie wagi kontrolne cechują się kompaktowymi rozmiarami, dzięki czemu sprawdzają się nawet na stanowiskach, gdzie ilość wolnego miejsca jest ograniczona. To wygodne i łatwe w obsłudze urządzenia.

 

Wagi na boksy kasowe

 

Jak sama nazwa wskazuje, modele te są przeznaczone do wbudowania w boksy kasowe. Znajdują one zastosowanie w małych, średnich i dużych sklepach. Oferowane przez nas wagi na boksy kasowe to zaawansowane urządzenia wysokiej jakości. Wagi na boksy kasowe wyposażone są w wiele dodatkowych opcji, co czyni z nich niezwykle funkcjonalne rozwiązania.

 

Wagi proste

 

To nieskomplikowany sprzęt, który jest stosowany na szeroką skalę. Sprawdzają się i w sklepach, i w restauracjach, i na targowiskach. Dostępne w naszej ofercie wagi proste oferują wysoką precyzję ważenia, a przy tym są łatwe i intuicyjne w obsłudze. Dzięki różnym zakresom ważenia bez trudu można je dostosować do indywidualnych potrzeb.

 

Wagi kalkulacyjne

 

 

Na tle dostępnych na rynku rozwiązań produkty te wyróżniają się tym, że przeliczają wagę produktów na cenę. Dlatego są powszechnie stosowane w sprzedaży detalicznej i hurtowej. Oferowane przez nas wagi kalkulacyjne to wydajny i niezawodny sprzęt, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców.

 

Wagi samoetykietujące

 

To modele, które pozwalają na wydruk etykiety zawierającej najważniejsze dane na temat ważonego produktu. Są wykorzystywane na stanowiskach samoobsługowych. Dostępne w naszym sklepie wagi samoetykietujące odznaczają się prostą i intuicyjną obsługą. Prosta struktura menu sprawia, że każdy klient sklepu z łatwością zważy towary, które chce kupić.

 

Wagi systemowe/pomostowe

 

Naszym klientom proponujemy również specjalistyczne wagi systemowe/pomostowe. Żeby idealnie dopasować je do potrzeb przedsiębiorstwa, za każdym razem przygotowujemy indywidualną ofertą, która uwzględnia specyfikę prowadzonej działalności. To niezawodne rozwiązania, które wprowadzają sprzedaż w XXI wiek.

POSNET Partner
Partner Novitus
Partner Elzab
Systemy POS dla gastronomii
CENTRUMKAS.pl - Kasy i urządzenia fiskalne
Zadzwoń!