Wagi kalkulacyjne - sklepowe

Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony:

Wagi kalkulacyjne

 

Wagi kalkulacyjne bywają również określane mianem wag sklepowych. To praktyczne urządzenia, które nie tylko dokonują precyzyjnego pomiaru masy towarów, ale również przeliczają wagę produktu na cenę zgodnie z ustaloną stawką. Jest to podstawowa cecha, która wyróżnia je na tle innych rozwiązań. Wagi kalkulacyjne wykorzystuje się na szeroką skalę w sprzedaży detalicznej i hurtowej. Szczególnie dobrze sprawdzają się w małych i średnich sklepach spożywczych, a także w warzywniakach i na targowiskach. Mogą również posłużyć do kontroli dostaw.

Dostępne w naszym asortymencie wagi kalkulacyjne to wydajny i niezawodny sprzęt wysokiej jakości. To nowoczesne urządzenia, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Nie tylko zapewniają dokładność ważenia, ale i są intuicyjne oraz proste w obsłudze, co pozwala na sprawną obsługę klientów. To zasługa zastosowania czytelnych wyświetlaczy LCD, praktycznych klawiatur z możliwością zaprogramowania klawiszy szybkiego dostępu oraz elektronicznego sterowania.

Ponadto oferowane wagi kalkulacyjne mają wbudowany interfejsRS-232, który umożliwia płynną współpracę sprzętu z kasą fiskalną i komputerem wyposażonym w program sprzedażowy. Pozwala to stworzyć profesjonalne, zautomatyzowane stanowisko sprzedażowe.

 

Urządzenia praktyczne i uniwersalne

 

Nasze wagi kalkulacyjne mogą być wykorzystywane zarówno na stacjonarnych stanowiskach sprzedażowych, jak i w terenie. Wyposażone są bowiem w możliwość zasilania z sieci lub z wbudowanego akumulatora. Doskonale więc sprawdzają się na targowiskach, bazarach i sprzedaży obwoźnej. Transport sprzętu dodatkowo ułatwia lekka, a zarazem solidna konstrukcja. To efekt zastosowania wysokiej klasy podzespołów i materiałów.

Na podkreślenie zasługują także kompaktowe rozmiary sprzętu. Cecha ta sprawia, że wagi kalkulacyjne to rozwiązania sprawdzające się wszędzie tam, gdzie ilość wolnego miejsca jest ograniczona. Co więcej, oferowane przez nas urządzenia mają różne zakresy ważenia, dzięki czemu przedsiębiorca może z łatwością dostosować sprzęt do indywidualnych potrzeb.

 

Wagi kalkulacyjne – możliwości i udogodnienia

 

Dostępne w naszej ofercie wagi kalkulacyjne to praktyczne rozwiązania, które wyposażone są w użyteczne funkcje. Mowa tu m.in. podświetleniu wbudowanych wyświetlaczy, opcji zaprogramowania cen jednostkowych tych towarów, które sprzedają się najczęściej, czy też możliwości umieszczenia wyświetlacza dla klienta na wysięgniku.

Oprócz tego część naszych rozwiązań ma w zestawie dwie szalki: plastikową i metalową. Można je stosować zamiennie w zależności od rodzaju ważonego towaru. Sprzedajemy także wagi dostosowane do pracy w niskiej temperaturze.

Oferowane w naszym sklepie wagi kalkulacyjne to nowoczesne i uniwersalne rozwiązania, które doskonale sprawdzają się w sprzedaży detalicznej i hurtowej. Wyposażone są one w sprawdzone technologie, które gwarantują precyzję pomiaru oraz niezawodność działania.

POSNET Partner
Partner Novitus
Partner Elzab
Systemy POS dla gastronomii
CENTRUMKAS.pl - Kasy i urządzenia fiskalne
Zadzwoń!