Wagi samoetykietujące

Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony:

Wagi samoetykietujące

 

Wagi samoetykietujące to zaawansowane urządzenia, które oprócz pomiaru masy towarów oferują również możliwość wydruku etykiet zawierających istotne informacje o ważonym produkcie, takie jak nazwa, masa, cena za kg/sztukę czy też kod kreskowy. Rozwiązania te są wykorzystywane w sklepach spożywczych różnej wielkości, na stanowiskach samoobsługowych. Znajdują także zastosowanie w magazynach i małych zakładach produkcyjnych, gdzie służą do ważenia i etykietowania produktów w paczkach.

Dostępne w nasze ofercie wagi samoetykietujące to nowoczesny sprzęt renomowanych marek. Korzystanie z nich usprawnia obsługę klienta, gdyż eliminuje konieczność ważenia towarów przy kasie. Sprzedawca musi jedynie sczytać kod kreskowy znajdujący się na uprzednio wydrukowanej etykiecie. To praktyczne rozwiązania, które pozwalają klientowi wcześniej upewnić się co do ceny wybranych produktów, co eliminuje ryzyko nietrafionego zakupu.

Nasze wagi samoetykietujące charakteryzują się prostotą i intuicyjnością obsługi, dzięki czemu korzystanie z nich nie nastręcza żadnych trudności ani personelowi sklepu, ani jej klientom. Obsługę sprzętu dodatkowo ułatwiają czytelne, podświetlane wyświetlacze, praktyczna klawiatura i przyjazna struktura menu. Co więcej, urządzenia wyposażone są w odpowiednie złącza (Ethernet), które pozwalają na komunikację i współpracę z komputerem, czytnikiem kodów kreskowych i innymi elementami systemu sprzedaży.

Wagi samoetykietujące – wszechstronne rozwiązania pomiarowe

 

Znajdujące się w naszym asortymencie wagi samoetykietujące to precyzyjne urządzenia do pomiaru masy towarów w różnych zakresach. Dzięki temu można je bez trudu dostosować do specyfiki znajdujących się w ofercie produktów. Ponadto nasze urządzenia wyposażone są w wiele praktycznych funkcji, które usprawniają ich pracę. To m.in. możliwość drukowania etykiet o różnych rozmiarach, opcja zastosowania wysięgnika do wyświetlacza dla klienta, funkcja komunikacji za pomocą Wi-Fi czy też możliwość łączenia wielu wag w jedną sieć.

Oprócz bogatej funkcjonalności dostępne w naszej ofercie wagi samoetykietujące mają bardzo wydajne i ciche mechanizmy drukujące oraz pojemne bazy towarowe. Wyróżnić warto także solidną konstrukcję dostępnych urządzeń. Dzięki niej są one trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Niestraszna im nawet intensywna eksploatacja.

Dostępne w naszym asortymencie wagi samoetykietujące to modele o nowoczesnym wzornictwie. Mają one prostą bryłę, która ułatwia zachowanie czystości sprzętu i sprawia, że wagi atrakcyjnie się prezentują.

Wagi samoetykietujące zwiększają efektywność obsługi klientów oraz komfort pracy personelu. Nic więc dziwnego, że coraz częściej można je spotkać w sklepach. Naszym klientom oferujemy szerokie możliwości wyboru wag samoetykietujących. Proponowane urządzenia charakteryzują się niezawodnością i wysoką sprawnością działania. To wielofunkcyjne rozwiązania na miarę XXI wieku.

POSNET Partner
Partner Novitus
Partner Elzab
Systemy POS dla gastronomii
CENTRUMKAS.pl - Kasy i urządzenia fiskalne
Zadzwoń!