Wagi systemowe/pomostowe

Wagi systemowe/pomostowe

 

Wagi systemowe/pomostowe to zaawansowane technicznie urządzenia, które odgrywają kluczową rolę w systemach sprzedaży średnich i dużych przedsiębiorstw. Pozwalają bowiem na centralizację danych w komputerze i stworzenie systemu wag połączonych. Zapewniają one również możliwość obsługi rozbudowanej oferty, liczącej nawet do kilkudziesięciu tysięcy pozycji towarowych. Żeby jednak rozwiązania te spełniały pokładane w nich nadzieje, muszą odznaczać się unikalnymi cechami.

Dostępne w naszej ofercie wagi systemowe/pomostowe to wysokiej jakości sprzęt pomiarowy. Został on wyposażony w różnorodne interfejsy komunikacyjne (Ethernet lub RS-232), które są gwarancją płynnej wymiany danych i współpracy z innymi ogniwami systemu sprzedaży, takimi jak komputer zarządzający, skaner kodów kreskowych czy też terminal kart płatniczych.

Nasze wagi systemowe/pomostowe to urządzenia renomowanych marek, takich jak CAT, Dibal, Saturn czy też Proxima. Stanowią one kompleksowe rozwiązania, usprawniające funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Ze względu na złożoność i specjalistyczność oferowanego sprzętu oraz konieczność dopasowania go do potrzeb przedsiębiorcy i specyfiki prowadzonej działalności do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. To gwarancja precyzji pomiaru i niezawodności działania całego systemu sprzedaży.

 

Funkcjonalność i komfortowa obsługa

 

Oferowane wagi systemowe/pomostowe nie tylko zapewniają efektywną komunikację z innymi elementami systemu sprzedaży, ale również są wyposażone w szereg użytecznych funkcji. Mowa tu m.in. o możliwości zaprogramowania różnych formatów i układów etykiet czy też opcji pracy w trybie samoobsługowym lub inwentaryzacyjnym.

Sprawne działanie dostępnych w naszym sklepie wag systemowych / pomostowych to zasługa m.in. zastosowania wysokiej klasy podzespołów – szybkich procesorów i wydajnych pamięci. Podkreślić należy również oprogramowanie. Dzięki intuicyjnej strukturze menu obsługa sprzętu jest komfortowa i nie nastręcza użytkowników żadnych problemów. W efekcie proces ważenia produktów jest nie tylko precyzyjny, ale i szybki. Jest to również zasługą zastosowania czytelnych wyświetlaczy z podświetleniem i praktycznej klawiatury.

 

Wagi systemowe i pomostowe – rozwiązania dostosowane do potrzeb

 

Dostępne w naszym asortymencie wagi systemowe/pomostowe odznaczają się nowoczesnym designem, który sprawia, że są doskonałym wyborem do każdej placówki handlowej. Co więcej, do ich produkcji użyto materiałów i podzespołów najwyższej jakości, dzięki czemu są trwałe, solidne i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Nic więc dziwnego, że można je eksploatować przez lata.

Szukasz zaawansowanej wagi systemowej / pomostowej, która będzie precyzyjnie ważyć produkty i płynnie współpracować z innymi urządzeniami w systemie sprzedaży? Napisz do nas, a przedstawimy Ci indywidualną ofertę na miarę Twoich potrzeb. Koniec z niedopasowanym sprzętem, który wolno działa i nie spełnia oczekiwań!

POSNET Partner
Partner Novitus
Partner Elzab
Systemy POS dla gastronomii
CENTRUMKAS.pl - Kasy i urządzenia fiskalne
Zadzwoń!