Skontaktuj się z nami!      22 2116726
Elzab Cube Online
Skontaktuj się z nami!      Warszawa: 22 2116726      Łódź: 42 2888075      Gdańsk: 58 7319626

Chcesz porozmawiać o ofercie dla Twoje firmy?

+48 22 2116726 waw@centrumkas.pl

Drukarki fiskalne

Filtruj wg ceny

Producent

Długość rolki papieru

Dotykowy wyświetlacz

Kolor

Logo na paragonie

Obcinacz paragonów

Obsługa szuflady

Połączenie z internetem

Rodzaj klawiatury

Rodzaj wyświetlacza klienta

N/A

Rozwiązanie mobilne

Szerokość papieru

Tryb pracy

Wbudowany terminal do kart

Procesor

N/A

Rodzaj ekranu

N/A

Typ panelu dotykowego

N/A

Rodzaj czytnika

N/A

Typ czytnika

N/A

Wzór skanujący

N/A

Typ wagi

N/A

Obsługiwane kody kreskowe

N/A

Porty komunikacyjne

N/A

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

  Drukarki fiskalne

  Drukarki fiskalne to zaawansowany sprzęt o wysokiej wydajności i sprawności działania, który sprawdza się nawet w rozbudowanych systemach sprzedażowych. Dostępne w naszej ofercie urządzenia umożliwiają obsługę nie tylko małych i średnich, ale i bardzo dużych baz towarowych. To propozycje uznanych na rynku producentów, stąd cechują się wysokim zaawansowaniem technologicznych. Są chętnie wykorzystywane i w handlu, i w usługach.

  Oferowane drukarki fiskalne płynnie współpracują z innymi elementami systemu sprzedaży (takimi jak terminale płatnicze czy też szalki wagowe), programami do zarządzania sprzedażą oraz programami lojalnościowymi. Do ich produkcji użyto materiałów najwyższej jakości i wydajnych podzespołów, dzięki czemu odznaczają się trwałością i solidnością. To produkty atrakcyjne także pod względem cenowym.

  W dostępnym w naszym sklepie katalogu rozwiązań dostać można drukarki fiskalne online, drukarki fiskalne z kopią elektroniczną, a także kasy samoobsługowe. W zależności więc od potrzeb prowadzonej działalności każdy przedsiębiorca znajdzie dla siebie odpowiedni model.

  Drukarki fiskalne online – nowa era urządzeń

  To rozwiązania, które automatycznie łączą się z Centralnym Repozytorium Kas, przesyłając do niego istotną dokumentację firmową, taką jak paragony fiskalne, dokumenty niefiskalne i raporty dzienne. Dostępne w naszej ofercie drukarki fiskalne online to nowoczesne i wydajne modele, które charakteryzują się dużą różnorodnością. Mamy m.in. warianty przeznaczone do sprzedaży tradycyjnej, jak i sprzęt przenośny.

  Co więcej, oferowane drukarki fiskalne online wyposażone są w wiele funkcji. Emitowanie faktur VAT, możliwość przechowywania ważnych danych w pamięci chronionej, opcja wydruku w kolorze czy też mechanizm termiczny z obcinaczem papieru to tylko niektóre udogodnienia, jakie oferują poszczególne dostępne u nas modele.

  Praktyczne drukarki fiskalne z kopią elektroniczną

  Podstawową cechą odróżniającą drukarki fiskalne z kopią elektroniczną od innych rozwiązań funkcjonujących na rynku jest możliwość zapisu istotnej dokumentacji firmowej (m.in. paragonów fiskalnych i raportów dziennych) na cyfrowym nośniku (karcie pamięci). To praktyczna opcja, która niweluje konieczność magazynowania zadrukowanych rolek papieru i usprawnia sprzedaż.

  Dostępne w naszym asortymencie drukarki fiskalne z kopią elektroniczną to nowoczesny i niezawodny sprzęt, który można z łatwością dopasować do wielkości, rodzaju i specyfiki prowadzonej działalności. Na podkreślenie zasługują również kompaktowe gabaryty urządzeń. W efekcie nasze produkty można stosować nawet w przypadku stanowisk, które oferują niewiele wolnego miejsca.

  Rewolucja w sprzedaży – kasy samoobsługowe

  W naszej ofercie mamy także zaawansowane technologicznie kasy samoobsługowe. To wydajny i niezawodny sprzęt, który pozwala klientom na samodzielne skanowanie zakupów i płacenie za nie. W efekcie zastosowania tych urządzeń kolejki do kas zmniejszą się, a satysfakcja klientów rośnie. Urządzenia te rewolucjonizują system sprzedaży. Nic więc dziwnego, że właściciele sklepów i drogerii coraz chętniej po nie sięgają.

  Drukarki fiskalne ONLINE

  Drukarki fiskalne online to zaawansowany technicznie sprzęt, który zapewnia możliwość komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas (CRK). Urządzenia te w sposób bezpośredni, zautomatyzowany i ciągły przesyłają istotne informacje, takie jak paragony fiskalne, dokumenty niefiskalne czy też raporty dobowe, do CRK, co pozwala na ich analizę i kontrolę przez organy podatkowe.

  Podstawowym zadaniem drukarek fiskalnych online jest zmniejszenie rozmiarów szarej strefy w sprzedaży B2C, a także usprawnienie samego procesu sprzedaży. Mogą być podłączone do Internetu przez łącza LAN, Wi-Fi, USB-NET lub GSM. Warto przy tym pamiętać, że to na przedsiębiorcy ciąży obowiązek zapewnienia odpowiedniej infrastruktury.

  Dostępne w naszej ofercie drukarki fiskalne online pozwalają nie tylko na transmisję ważnej dokumentacji firmowej do CRK, ale również jej archiwizację w formie elektronicznej, w pamięci chronionej. To wysokiej klasy sprzęt, który pozwala na szybką obsługę klientów. To zasługa zastosowania nowoczesnego oprogramowania oraz wydajnych mechanizmów termicznych. Korzystanie ze sprzętu i sprawne wykonywanie obowiązków dodatkowo ułatwiają czytelne wyświetlacze, podświetlane przyciski oraz intuicyjne w obsłudze systemy operacyjne.

  Drukarki fiskalne online – technologiczny zwrot ku przyszłości

  Naszym klientom oferujemy dostęp do zróżnicowanych drukarek fiskalnych online. Niektóre z nich dostępne są w wersji z alfanumeryczną klawiaturą, inne pozwalają na obsługę rozbudowanego asortymentu, a jeszcze inne to ultralekki, przenośny sprzęt pracujący w trybie mobilnym. Niezależnie więc od wielkości, rodzaju i specyfiki prowadzonej działalności każdy przedsiębiorca znajdzie w naszym sklepie rozwiązanie idealnie dopasowane do swoich indywidualnych potrzeb, także pod względem pojemności bazy towarowej. W naszej ofercie dostępne są bowiem drukarki fiskalne online umożliwiające zaprogramowanie od stu tysięcy do nawet dziesięciu milionów towarów.

  Co więcej, oferowane urządzenia płynnie współpracują z innymi elementami ogniwa sprzedażowego, np. terminalami płatniczymi, czytnikami kodów kreskowych czy też popularnymi programami sprzedażowo-magazynowymi dla firm, zapewniając tym samym szybkość obsługi klienta. Niektóre warianty mogą być dodatkowo wyposażone w wolnostojący, kolorowy ekran, który ułatwia korzystanie ze sprzętu.

  Dostępne w naszym sklepie drukarki fiskalne online wyposażone są w szereg użytecznych funkcji. W zależności od modelu pozwalają m.in. na sprawdzanie dokumentacji za pomocą dedykowanej aplikacji, wystawienie paragonu z NIP-em klienta, emitowanie paragonów z długimi nazwami pozycji towarowych, a także błyskawiczną wymianę rolek papieru termicznego na zasadzie „drop in – wrzuć i drukuj”.

  Oferowane drukarki fiskalne online to wydajne i niezawodne urządzenia, które cechują się wytrzymałą konstrukcją i atrakcyjnym designem. Dzięki kompaktowym rozmiarom sprawdzają się nawet w przypadku stanowisk z ograniczoną ilością miejsca.