Skontaktuj się z nami!      22 2116726
Elzab EVE-002
Skontaktuj się z nami!      Warszawa: 22 2116726      Łódź: 42 2888075      Gdańsk: 58 7319626

Chcesz porozmawiać o ofercie dla Twoje firmy?

+48 22 2116726 waw@centrumkas.pl

Drukarki zamówień/kodów

Filtruj wg ceny

Producent

Długość rolki papieru

N/A

Dotykowy wyświetlacz

N/A

Kolor

Logo na paragonie

N/A

Obcinacz paragonów

N/A

Obsługa szuflady

N/A

Połączenie z internetem

N/A

Rodzaj klawiatury

N/A

Rodzaj wyświetlacza klienta

N/A

Rozwiązanie mobilne

N/A

Szerokość papieru

N/A

Tryb pracy

N/A

Wbudowany terminal do kart

N/A

Procesor

N/A

Rodzaj ekranu

N/A

Typ panelu dotykowego

N/A

Rodzaj czytnika

N/A

Typ czytnika

N/A

Wzór skanujący

N/A

Typ wagi

N/A

Obsługiwane kody kreskowe

N/A

Porty komunikacyjne

N/A

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Drukarki zamówień/kodów

Drukarki zamówień/kodów to praktyczne rozwiązania skierowane do właścicieli punktów handlowych, usługowych i gastronomicznych. Pozwalają bowiem na szybkie wydrukowanie wielu rodzajów dokumentów, takich jak zamówienia dla kuchni, rachunki kelnerskie, kupony promocyjne, vouchery, wykazy leków, bilety, wyniki badań, a nawet stany kont lojalnościowych. Nic więc dziwnego, że są często wykorzystywane w sklepach, barach, restauracjach, aptekach, muzeach, kinach czy też laboratoriach.

Znajdujące się w naszej ofercie drukarki zamówień/kodów to wszechstronny sprzęt, który umożliwia płynną i szybką współpracę z innymi urządzeniami, np. terminalem kart płatniczych, szufladą kasową czy też komputerem zarządzającym sprzedażą. Pozwala to usprawnić obsługę klienta i ją zautomatyzować. Dodatkowo oferowane rozwiązania wyposażone są w wytrzymałe i wydajne mechanizmy termiczne, które gwarantują błyskawiczny wydruk dokumentów i prostą wymianę rolki papieru.

Dostępne w naszej ofercie modele to intuicyjne w obsłudze urządzenia o szerokim zastosowaniu. Ich uniwersalny charakter to zasługa zastosowania różnych złączy, m.in. RS-232, USB oraz LAN, co jest gwarancją sprawnej komunikacji z innymi ogniwami systemu sprzedaży.

Urządzenia praktyczne i trwałe

W zależności od wybranego wariantu nasze drukarki do zamówień/kodów oferują liczne udogodnienia. Mowa tu m.in. o automatycznym obcinaczu, możliwości wydruku kodów kreskowych, w tym także kodów QR, czy też możliwości pracy w dwóch trybach (pionowym i poziomym). Elementy te zwiększają funkcjonalność sprzętu i sprawiają, że może być on wykorzystywany w wielu branżach.

Dostępne w naszym sklepie drukarki do zamówień/kodów wykonane są z materiałów i podzespołów najwyższej jakości. Przekłada się to na ich wytrzymałość, trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. W efekcie charakteryzują się one długą żywotnością. Bez obaw można je wykorzystywać nawet w trudnych warunkach, np. w barach, na zapleczach kuchennych czy też na liniach produkcyjnych.

Drukarki zamówień/kodów – uniwersalny sprzęt dla biznesu

Nasze drukarki do zamówień/kodów charakteryzują się kompaktowymi rozmiarami. Dzięki temu sprawdzają się nawet na tych stanowiskach, gdzie nie ma zbyt wiele wolnego miejsca. Ich cechą charakterystyczną jest także atrakcyjny design. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu można je z powodzeniem umieścić nie tylko na zapleczach, ale i na stanowiskach obsługi klienta.

W naszym asortymencie mamy wszechstronne i wielofunkcyjne drukarki zamówień/kodów, które doskonale sprawdzają się jako jedno z ogniw rozbudowanego systemu sprzedaży. Oferują bowiem wysoką wydajność i płynność działania. Są niezawodne i sprawdzają się nawet podczas intensywnej eksploatacji. To rozwiązania, które można z łatwością dostosować do potrzeb i specyfiki prowadzonej działalności, zwiększając tym samym efektywność prowadzonych działań.

Sunso WTP801
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie na stronie naszego sklepu stosujemy pliki cookies. Oznacza to, że w przypadku korzystania z naszej witryny będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.