Skontaktuj się z nami!      22 2116726
Dibal D-955 DB 12,1″
Skontaktuj się z nami!      Warszawa: 22 2116726      Łódź: 42 2888075      Gdańsk: 58 7319626

Chcesz porozmawiać o ofercie dla Twoje firmy?

+48 22 2116726 waw@centrumkas.pl

Wagi

Filtruj wg ceny

Producent

Długość rolki papieru

N/A

Dotykowy wyświetlacz

N/A

Kolor

Logo na paragonie

N/A

Obcinacz paragonów

N/A

Obsługa szuflady

N/A

Połączenie z internetem

N/A

Rodzaj klawiatury

N/A

Rodzaj wyświetlacza klienta

N/A

Rozwiązanie mobilne

N/A

Szerokość papieru

N/A

Tryb pracy

N/A

Wbudowany terminal do kart

N/A

Procesor

N/A

Rodzaj ekranu

N/A

Typ panelu dotykowego

N/A

Rodzaj czytnika

N/A

Typ czytnika

N/A

Wzór skanujący

N/A

Typ wagi

Obsługiwane kody kreskowe

N/A

Porty komunikacyjne

N/A

Wyświetlanie 1–24 z 35 wyników

Wagi elektroniczne, przemysłowe, sklepowe

Wagi są podstawowym elementem wyposażenia wielu podmiotów prowadzących działalność handlową. Znajdują zastosowanie w sklepach, zakładach produkcyjnych i na targowiskach. Ich podstawowym zadaniem jest precyzyjny pomiar masy towarów. Jednak nowoczesne rozwiązania oferują zdecydowanie więcej możliwości.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w naszym sklepie oferujemy zaawansowane technicznie wagi różnego typu. To niezawodne i wydajne urządzenia najnowszej generacji, które są wyposażone w wiele funkcji. Bez trudu można je dostosować do indywidualnych potrzeb, jak i specyfiki, charakteru oraz wielkości prowadzonej działalności gospodarczej.

Oferowane przez nas wagi to urządzenia uznanych na rynku producentów. Wyróżniają się one nie tylko niezawodnością działania, ale i solidną konstrukcją oraz atrakcyjnym designem, co czyni je doskonałym wyborem. Płynnie współpracują z innymi urządzeniami w systemie sprzedaży, pozwalając na automatyzację obsługi klienta.

Wagi kontrolne

Wagi kontrolne służą do precyzyjnego określania masy produktów. To rozwiązania technologiczne znajdujące zastosowanie już na linii produkcyjnej, co pozwala wyeliminować towary wadliwe, których waga jest niezgodna z wartością deklarowaną przez producenta, a także na stanowiskach sprzedażowych. Wykorzystuje się je zarówno w przemyśle spożywczym, jak i kosmetycznym, chemicznym i farmaceutycznym. Sprawdzają się także w magazynach, mniejszych punktach handlowych, na targowiskach, giełdach oraz w gastronomii.

Dostępne w naszym asortymencie wagi kontrolne to wysokiej jakości sprzęt uznanych marek, który charakteryzuje się dużą dokładnością ważenia. Jest to szczególnie istotna cecha, zwłaszcza w przypadku ważenia towarów rzadkich lub kosztownych. To uniwersalne rozwiązania, które można stosować wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba precyzyjnego pomiaru.

Nasze wagi kontrolne wyposażone zostały we wszelkie niezbędne elementy (standardowe interfejsy, porty USB), które pozwalają na ich swobodną i płynną komunikację z innymi ogniwami systemu sprzedaży, takimi jak kasy fiskalne, terminale kart płatniczych czy też drukarki fiskalne. Usprawnia to funkcjonowanie całego stanowiska sprzedażowego, w efekcie zwiększając satysfakcję klienta z zakupów.

Wagi kontrolne - Najważniejsze cechy urządzeń

Wagi kontrolne, które mamy w ofercie, to przemyślane konstrukcyjne rozwiązania. Wyposażone zostały one w duże szalki wykonane ze stali nierdzewnej, które umożliwiają bezproblemowe ważenie wszelkich towarów, nawet tych o nietypowych kształtach i dużych rozmiarach. Co ważne, na szalkach wykonanych ze stali nierdzewnej można ważyć żywność, nie martwiąc się, że produkty spożywcze wejdą w reakcję z tym materiałem, co mogłoby wpłynąć na ich smak.

Oferowane wagi kontrolne to ergonomiczne produkty, które z powodzeniem można stosować, nawet jeśli na stanowisku sprzedaży nie ma zbyt wiele wolnego miejsca. Na podkreślenie zasługują również niskie platformy oraz czytelne wyświetlacze naszych urządzeń. Elementy tę zapewniają pracownikowi łatwą i wygodną obsługę sprzętu.

Wagi kontrolne – funkcjonalność i atrakcyjny design w jednym

Co więcej, dostępne w naszej ofercie wagi kontrolne wyposażone są w praktyczne funkcje, takie jak automatyczne zerowanie pustej szalki, liczenie sztuk produktów, opcja limitów wagowych czy też blokada tary.

Nasze wagi kontrolne to urządzenia, które oferują różne sposoby zasilania. Podstawę stanowi zasilanie sieciowe. Niektóre modele mają jednak wbudowany akumulator, który umożliwia pracę urządzenia bez konieczności podłączania sprzętu do prądu (chyba że w celu naładowania akumulatora).

Solidna konstrukcja oferowanych wag kontrolnych i zastosowanie materiałów najwyższej jakości przekładają się na wysoką trwałość i odporność urządzeń na uszkodzenia mechaniczne. W efekcie są to urządzenia, które można użytkować przez lata. Na podkreślenie zasługuje również atrakcyjny design sprzętu. To zasługa nowoczesnego wzornictwa.

Wagi na boksy kasowe

Wagi na boksy kasowe bywają również określane mianem wag do zabudowy, gdyż można je wbudować w boksy kasowe. Dzięki specjalnej konstrukcji urządzenia te idealnie dopasowują się do stanowisk sprzedaży, pozwalając na precyzyjną kontrolę masy sprzedawanych towarów. Co więcej, w porównaniu z innymi typami wag modele do zabudowy zajmują mniej miejsca. Sprawdzają się więc wszędzie tam, gdzie ilość dostępnej powierzchni jest ograniczona

Oferowane w naszym sklepie wagi na boksy kasowe to zaawansowane urządzenia elektroniczne, które zapewniają płynną współpracę z innymi elementami systemu sprzedaży, takimi jak terminal komputerowy czy też kasa fiskalna. Wyposażone są bowiem w wydajne oprogramowanie oraz niezbędne złącza (np. USB, RS-32).

Dzięki zróżnicowanej ofercie każdy przedsiębiorca znajdzie w naszym sklepie rozwiązanie dopasowane do swoich indywidualnych potrzeb i specyfiki prowadzonej działalności. Mamy wagi na boksy kasowe, które są przeznaczone zarówno do małych i średnich punktów sprzedaży, jak i dużych placówek handlowych oraz super i hipermarketów. Co więcej, w zależności od modelu nasz sprzęt może mieć różne zakresy pomiaru masy produktu.

Wagi na boksy kasowe – szerokie możliwości personalizacji

Dostępne w naszym asortymencie wagi na boksy kasowe to urządzenia charakteryzujące się wysoką dokładność pomiaru, nawet w przypadku produktów o nietypowych kształtach. Doskonale sprawdzają się podczas ważenia zarówno lżejszego, jak i cięższego asortymentu. Dzięki czytelnemu ekranowi ich obsługa nie nastręcza żadnych trudności.

Oprócz tego nasze wagi na boksy kasowe oferują wiele dodatkowych opcji. Możliwość umieszczenia wyświetlacza na wysięgniku, funkcja automatycznego aktualizowania oprogramowania czy też możliwość wbudowania skanera kodów kreskowych – to tylko niektóre z dostępnych udogodnień. To, na jakie opcje zdecyduje się przedsiębiorca, zależy od jego indywidualnych potrzeb oraz specyfiki, charakteru i wielkości prowadzonej działalności.

Solidna, nowoczesna konstrukcja

W naszym sklepie mamy wagi na boksy kasowe o prostej konstrukcji, która ułatwia konserwację sprzętu i utrzymanie stanowiska obsługi klienta w nienagannej czystości. Oferowanym produktom nie można odmówić także solidności. To trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne rozwiązania, do produkcji których użyto wytrzymałych materiałów i wysokiej klasy podzespołów.

Funkcjonalność i solidna konstrukcja to niejedyne atuty dostępnych rozwiązań. Nasze wagi na boksy kasowe wyróżniają się także atrakcyjnym designem, dzięki czemu stanowisko obsługi klienta prezentuje się nowocześnie. Montaż sprzętu ułatwia zaś kosz, który instaluje się w boks kasowy.

Dostępne w naszej ofercie wagi na boksy kasowe to niezawodne, wydajne i proste w użyciu rozwiązania, które zapewniają precyzyjny pomiar masy produktów. Sprzęt ten doskonale sprawdza się na stanowisku sprzedaży, usprawniając obsługę klientów

Wagi proste

Wagi proste to rozwiązania powszechnie stosowane w sprzedaży detalicznej i hurtowej. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba precyzyjnego ważenia towarów. W przeciwieństwie do wag etykietujących najczęściej nie oferują możliwości wydruku naklejki z informacją o ważonym produkcie. Jak sama nazwa wskazuje, to jedne z najprostszych dostępnych na rynku urządzeń. Dlatego są polecane do mniejszych sklepów, barów, bufetów i restauracji. Sprawdzają się również na targowiskach.

Oferowane przez nas wagi proste to profesjonalne urządzenia, które odznaczają się wysoką precyzją ważenia. Wyposażone są w duże, czytelne wyświetlacze oraz elektroniczne sterowanie, dzięki czemu ich obsługa nie nastręcza żadnych trudności. W efekcie proces ważenia i sprzedaży towarów przebiega sprawnie i bezproblemowo.

Dzięki wbudowanemu interfejsowi nasze wagi proste można z łatwością podłączyć do kasy fiskalnej lub komputera wyposażonego w program sprzedażowy. Płynna współpraca sprzętu z innymi elementami systemu sprzedaży, takimi jak kasa fiskalna czy terminal płatniczy, przekłada się na usprawnienie obsługi klientów, co prowadzi do wzrostu satysfakcji z zakupów.

Wagi proste – nieskomplikowany sprzęt o dużych możliwościach

Dostępne w naszym asortymencie wagi proste mają różne zakresy ważenia. Ułatwia to dopasowanie sprzętu do potrzeb i specyfiki danej działalności. Na podkreślenie zasługują również kompaktowe rozmiary oferowanych urządzeń. W efekcie sprawdzają się one nawet na tych stanowiskach sprzedażowych, gdzie ilość dostępnego miejsca jest ograniczona.

To, że produkty z tej kategorii uznaje się za jedne z najprostszych na rynku, nie oznacza wcale, że nie są wyposażone w praktyczne udogodnienia. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi wagi proste są w stanie pracować bez zasilania sieciowego nawet do 100 godzin. Ponadto najczęściej mają one dwa wyświetlacze (LCD) – jeden skierowany do osoby obsługującej wagę, a drugi do klienta, co zapewnia wygodę korzystania ze sprzętu.

W zależności od modelu nasze wagi proste oferują możliwość pracy w ujemnych temperaturach, a także pozwalają na umieszczenie wyświetlacza dla klienta na wysięgniku. Dodatkowo część z naszych rozwiązań wyposażona jest w śrubę, która zabezpiecza czujnik wagi podczas transportu. Z powodzeniem można je więc przewozić.

Z kolei dzięki zastosowaniu szalek ze stali nierdzewnej dostępne wagi proste są łatwe w czyszczeniu i konserwacji. Co więcej, można na nich z powodzeniem ważyć żywność, bez obaw o zmianę jej smaku.

Oferowane przez nasz sklep wagi proste to niezawodne urządzenia wysokiej jakości, które są idealnym wyborem, jeśli przedsiębiorca szuka prostych w obsłudze rozwiązań w atrakcyjnych cenach. Nie można im również odmówić solidności i atrakcyjnego designu, co jest zasługą zastosowania najwyższej klasy materiałów. Przekłada się to na trwałość sprzętu, jego odporność na uszkodzenia mechaniczne i estetyczny wygląd. W efekcie nasze wagi proste to produkty, które zachowują swoje walory użytkowe i wizualne przez lata.

Wagi kalkulacyjne

Wagi kalkulacyjne bywają również określane mianem wag sklepowych. To praktyczne urządzenia, które nie tylko dokonują precyzyjnego pomiaru masy towarów, ale również przeliczają wagę produktu na cenę zgodnie z ustaloną stawką. Jest to podstawowa cecha, która wyróżnia je na tle innych rozwiązań. Wagi kalkulacyjne wykorzystuje się na szeroką skalę w sprzedaży detalicznej i hurtowej. Szczególnie dobrze sprawdzają się w małych i średnich sklepach spożywczych, a także w warzywniakach i na targowiskach. Mogą również posłużyć do kontroli dostaw.

Dostępne w naszym asortymencie wagi kalkulacyjne to wydajny i niezawodny sprzęt wysokiej jakości. To nowoczesne urządzenia, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Nie tylko zapewniają dokładność ważenia, ale i są intuicyjne oraz proste w obsłudze, co pozwala na sprawną obsługę klientów. To zasługa zastosowania czytelnych wyświetlaczy LCD, praktycznych klawiatur z możliwością zaprogramowania klawiszy szybkiego dostępu oraz elektronicznego sterowania.

Ponadto oferowane wagi kalkulacyjne mają wbudowany interfejsRS-232, który umożliwia płynną współpracę sprzętu z kasą fiskalną i komputerem wyposażonym w program sprzedażowy. Pozwala to stworzyć profesjonalne, zautomatyzowane stanowisko sprzedażowe.

Urządzenia praktyczne i uniwersalne

Nasze wagi kalkulacyjne mogą być wykorzystywane zarówno na stacjonarnych stanowiskach sprzedażowych, jak i w terenie. Wyposażone są bowiem w możliwość zasilania z sieci lub z wbudowanego akumulatora. Doskonale więc sprawdzają się na targowiskach, bazarach i sprzedaży obwoźnej. Transport sprzętu dodatkowo ułatwia lekka, a zarazem solidna konstrukcja. To efekt zastosowania wysokiej klasy podzespołów i materiałów.

Na podkreślenie zasługują także kompaktowe rozmiary sprzętu. Cecha ta sprawia, że wagi kalkulacyjne to rozwiązania sprawdzające się wszędzie tam, gdzie ilość wolnego miejsca jest ograniczona. Co więcej, oferowane przez nas urządzenia mają różne zakresy ważenia, dzięki czemu przedsiębiorca może z łatwością dostosować sprzęt do indywidualnych potrzeb.

Wagi kalkulacyjne – możliwości i udogodnienia

Dostępne w naszej ofercie wagi kalkulacyjne to praktyczne rozwiązania, które wyposażone są w użyteczne funkcje. Mowa tu m.in. podświetleniu wbudowanych wyświetlaczy, opcji zaprogramowania cen jednostkowych tych towarów, które sprzedają się najczęściej, czy też możliwości umieszczenia wyświetlacza dla klienta na wysięgniku.

Oprócz tego część naszych rozwiązań ma w zestawie dwie szalki: plastikową i metalową. Można je stosować zamiennie w zależności od rodzaju ważonego towaru. Sprzedajemy także wagi dostosowane do pracy w niskiej temperaturze.

Oferowane w naszym sklepie wagi kalkulacyjne to nowoczesne i uniwersalne rozwiązania, które doskonale sprawdzają się w sprzedaży detalicznej i hurtowej. Wyposażone są one w sprawdzone technologie, które gwarantują precyzję pomiaru oraz niezawodność działania.

Wagi samoetykietujące

Wagi samoetykietujące to zaawansowane urządzenia, które oprócz pomiaru masy towarów oferują również możliwość wydruku etykiet zawierających istotne informacje o ważonym produkcie, takie jak nazwa, masa, cena za kg/sztukę czy też kod kreskowy. Rozwiązania te są wykorzystywane w sklepach spożywczych różnej wielkości, na stanowiskach samoobsługowych. Znajdują także zastosowanie w magazynach i małych zakładach produkcyjnych, gdzie służą do ważenia i etykietowania produktów w paczkach.

Dostępne w nasze ofercie wagi samoetykietujące to nowoczesny sprzęt renomowanych marek. Korzystanie z nich usprawnia obsługę klienta, gdyż eliminuje konieczność ważenia towarów przy kasie. Sprzedawca musi jedynie sczytać kod kreskowy znajdujący się na uprzednio wydrukowanej etykiecie. To praktyczne rozwiązania, które pozwalają klientowi wcześniej upewnić się co do ceny wybranych produktów, co eliminuje ryzyko nietrafionego zakupu.

Nasze wagi samoetykietujące charakteryzują się prostotą i intuicyjnością obsługi, dzięki czemu korzystanie z nich nie nastręcza żadnych trudności ani personelowi sklepu, ani jej klientom. Obsługę sprzętu dodatkowo ułatwiają czytelne, podświetlane wyświetlacze, praktyczna klawiatura i przyjazna struktura menu. Co więcej, urządzenia wyposażone są w odpowiednie złącza (Ethernet), które pozwalają na komunikację i współpracę z komputerem, czytnikiem kodów kreskowych i innymi elementami systemu sprzedaży.

Wagi samoetykietujące – wszechstronne rozwiązania pomiarowe

Znajdujące się w naszym asortymencie wagi samoetykietujące to precyzyjne urządzenia do pomiaru masy towarów w różnych zakresach. Dzięki temu można je bez trudu dostosować do specyfiki znajdujących się w ofercie produktów. Ponadto nasze urządzenia wyposażone są w wiele praktycznych funkcji, które usprawniają ich pracę. To m.in. możliwość drukowania etykiet o różnych rozmiarach, opcja zastosowania wysięgnika do wyświetlacza dla klienta, funkcja komunikacji za pomocą Wi-Fi czy też możliwość łączenia wielu wag w jedną sieć.

Oprócz bogatej funkcjonalności dostępne w naszej ofercie wagi samoetykietujące mają bardzo wydajne i ciche mechanizmy drukujące oraz pojemne bazy towarowe. Wyróżnić warto także solidną konstrukcję dostępnych urządzeń. Dzięki niej są one trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Niestraszna im nawet intensywna eksploatacja.

Dostępne w naszym asortymencie wagi samoetykietujące to modele o nowoczesnym wzornictwie. Mają one prostą bryłę, która ułatwia zachowanie czystości sprzętu i sprawia, że wagi atrakcyjnie się prezentują.

Wagi samoetykietujące zwiększają efektywność obsługi klientów oraz komfort pracy personelu. Nic więc dziwnego, że coraz częściej można je spotkać w sklepach. Naszym klientom oferujemy szerokie możliwości wyboru wag samoetykietujących. Proponowane urządzenia charakteryzują się niezawodnością i wysoką sprawnością działania. To wielofunkcyjne rozwiązania na miarę XXI wieku.

Wagi systemowe/pomostowe

Wagi systemowe/pomostowe to zaawansowane technicznie urządzenia, które odgrywają kluczową rolę w systemach sprzedaży średnich i dużych przedsiębiorstw. Pozwalają bowiem na centralizację danych w komputerze i stworzenie systemu wag połączonych. Zapewniają one również możliwość obsługi rozbudowanej oferty, liczącej nawet do kilkudziesięciu tysięcy pozycji towarowych. Żeby jednak rozwiązania te spełniały pokładane w nich nadzieje, muszą odznaczać się unikalnymi cechami.

Dostępne w naszej ofercie wagi systemowe/pomostowe to wysokiej jakości sprzęt pomiarowy. Został on wyposażony w różnorodne interfejsy komunikacyjne (Ethernet lub RS-232), które są gwarancją płynnej wymiany danych i współpracy z innymi ogniwami systemu sprzedaży, takimi jak komputer zarządzający, skaner kodów kreskowych czy też terminal kart płatniczych.

Nasze wagi systemowe/pomostowe to urządzenia renomowanych marek, takich jak CAT, Dibal, Saturn czy też Proxima. Stanowią one kompleksowe rozwiązania, usprawniające funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Ze względu na złożoność i specjalistyczność oferowanego sprzętu oraz konieczność dopasowania go do potrzeb przedsiębiorcy i specyfiki prowadzonej działalności do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. To gwarancja precyzji pomiaru i niezawodności działania całego systemu sprzedaży.

Funkcjonalność i komfortowa obsługa

Oferowane wagi systemowe/pomostowe nie tylko zapewniają efektywną komunikację z innymi elementami systemu sprzedaży, ale również są wyposażone w szereg użytecznych funkcji. Mowa tu m.in. o możliwości zaprogramowania różnych formatów i układów etykiet czy też opcji pracy w trybie samoobsługowym lub inwentaryzacyjnym.

Sprawne działanie dostępnych w naszym sklepie wag systemowych / pomostowych to zasługa m.in. zastosowania wysokiej klasy podzespołów – szybkich procesorów i wydajnych pamięci. Podkreślić należy również oprogramowanie. Dzięki intuicyjnej strukturze menu obsługa sprzętu jest komfortowa i nie nastręcza użytkowników żadnych problemów. W efekcie proces ważenia produktów jest nie tylko precyzyjny, ale i szybki. Jest to również zasługą zastosowania czytelnych wyświetlaczy z podświetleniem i praktycznej klawiatury.

Wagi systemowe i pomostowe – rozwiązania dostosowane do potrzeb

Dostępne w naszym asortymencie wagi systemowe/pomostowe odznaczają się nowoczesnym designem, który sprawia, że są doskonałym wyborem do każdej placówki handlowej. Co więcej, do ich produkcji użyto materiałów i podzespołów najwyższej jakości, dzięki czemu są trwałe, solidne i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Nic więc dziwnego, że można je eksploatować przez lata.

Szukasz zaawansowanej wagi systemowej / pomostowej, która będzie precyzyjnie ważyć produkty i płynnie współpracować z innymi urządzeniami w systemie sprzedaży? Napisz do nas, a przedstawimy Ci indywidualną ofertę na miarę Twoich potrzeb. Koniec z niedopasowanym sprzętem, który wolno działa i nie spełnia oczekiwań!

Fawag DS-2
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie na stronie naszego sklepu stosujemy pliki cookies. Oznacza to, że w przypadku korzystania z naszej witryny będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.