Skontaktuj się z nami!      22 2116726
HONEYWELL ECLIPSE 5145
Skontaktuj się z nami!      Warszawa: 22 2116726      Łódź: 42 2888075      Gdańsk: 58 7319626

Chcesz porozmawiać o ofercie dla Twoje firmy?

+48 22 2116726 waw@centrumkas.pl

Skanery kodów kreskowych

Filtruj wg ceny

Producent

Długość rolki papieru

N/A

Dotykowy wyświetlacz

N/A

Kolor

N/A

Logo na paragonie

N/A

Obcinacz paragonów

N/A

Obsługa szuflady

N/A

Połączenie z internetem

N/A

Rodzaj klawiatury

N/A

Rodzaj wyświetlacza klienta

N/A

Rozwiązanie mobilne

N/A

Szerokość papieru

N/A

Tryb pracy

N/A

Wbudowany terminal do kart

N/A

Procesor

N/A

Rodzaj ekranu

N/A

Typ panelu dotykowego

N/A

Rodzaj czytnika

Typ czytnika

Wzór skanujący

Typ wagi

N/A

Obsługiwane kody kreskowe

Porty komunikacyjne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Czytniki kodów kreskowych

Czytniki kodów kreskowych to urządzenia, które zamieniają ciąg znaków graficznych (kod towarowy) na postać cyfrową i przesyłają go np. do komputera. Umożliwia to precyzyjne i szybkie pozyskanie danych nie tylko z produktów i ich opakowań, ale i dokumentacji firmowej. Zastosowanie sprzętu usprawnia proces obsługi klienta, a także pozwala zredukować ryzyko strat finansowych wynikających z błędnej identyfikacji towarów.

Dostępne w naszej ofercie czytniki kodów kreskowych to wysokiej jakości sprzęt renomowanych producentów. Znajdują one zastosowanie zarówno w niewielkich sklepach, jak i dużych placówkach oraz sieciach handlowych i usługowych. Wykorzystywane są także w magazynach, lokalach gastronomicznych, hurtowniach czy też zakładach przemysłowych, czyli wszędzie tam, gdzie wymagane jest precyzyjne pozyskanie danych z towarów.

Szeroki katalog oferowanych urządzeń sprawia, że każdy przedsiębiorca znajdzie rozwiązanie na miarę swoich potrzeb, niezależnie od charakteru, wielkości czy też specyfiki prowadzonej działalności. Biorąc pod uwagę rodzaj odczytywanych kodów, w naszej ofercie mamy czytniki kodów kreskowych 1D (jednowymiarowe), RSS, PDF oraz 2D. Dysponujemy zarówno rozwiązaniami przewodowymi oraz bezprzewodowymi, jak i przeznaczonymi do pracy w zabudowie, ręcznymi i stacjonarnymi.

Czytniki kodów kreskowych – praktyczne akcesoria usprawniające pracę

Oferowane czytniki kodów kreskowych to praktyczne urządzenia, wyposażone w szereg użytecznych funkcji. Wielokierunkowy skaner, technologia CodeGate, ruchoma czasza, sygnalizator dźwiękowy, możliwość agresywnego odczytu kodów czy też opcja integracji z wagą to tylko niektóre z udogodnień, jakimi cechują się dostępne w naszym asortymencie urządzenia.

Co jeszcze umożliwia oferowany sprzęt? Odczyt kodów uszkodzonych i złej jakości, komunikację z komputerem za pomocą Bluetooth, dezaktywację etykiet, a także automatyczną aktywację lasera skanującego. Przedsiębiorców, którym zależy na niskich kosztach eksploatacyjnych, z pewnością ucieszy tryb oszczędzania energii, w jaki została wyposażona część naszych produktów. Na tym jednak atuty dostępnych rozwiązań się nie kończą.

Dodatkowe zalety

Na wyróżnienie zasługuje również duży zasięg odczytu oferowanych urządzeń. Pozwala on na inwentaryzację produktów znajdujących się nawet w trudno dostępnych miejscach. W przypadku sprzętu ręcznego warto podkreślić także ergonomiczny uchwyt kształtem przypominający rękojeść pistoletu, który sprawia, że urządzenie bardzo dobrze leży w dłoni.

Niezależnie od rodzaju sprzętu oferowane przez nas czytniki kodów kreskowych wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Wraz z solidną konstrukcją przekłada się to na ich wysoką trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu sprawdzają się nawet w warunkach intensywnego użytkowania.

Bez szybko działających czytników kodów kreskowych prawidłowe funkcjonowanie niektórych przedsiębiorstw może okazać się nie lada wyzwaniem. Nasz asortyment obfituje w rozwiązania, które zapewniają najlepsze w swoich klasach zakresy odczytu. Gwarantuje to precyzję i pewność pomiaru, a użytkownikowi zapewnia wysoki komfort pracy.

HONEYWELL YOUJIE YJ3300
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie na stronie naszego sklepu stosujemy pliki cookies. Oznacza to, że w przypadku korzystania z naszej witryny będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.