Skontaktuj się z nami!      22 2116726
2POS 15CL-A
Skontaktuj się z nami!      Warszawa: 22 2116726      Łódź: 42 2888075      Gdańsk: 58 7319626

Chcesz porozmawiać o ofercie dla Twoje firmy?

+48 22 2116726 waw@centrumkas.pl

Terminale komputerowe POS

Filtruj wg ceny

Producent

N/A

Długość rolki papieru

N/A

Dotykowy wyświetlacz

N/A

Kolor

N/A

Logo na paragonie

N/A

Obcinacz paragonów

N/A

Obsługa szuflady

N/A

Połączenie z internetem

N/A

Rodzaj klawiatury

N/A

Rodzaj wyświetlacza klienta

N/A

Rozwiązanie mobilne

N/A

Szerokość papieru

N/A

Tryb pracy

N/A

Wbudowany terminal do kart

N/A

Procesor

Rodzaj ekranu

Typ panelu dotykowego

Rodzaj czytnika

N/A

Typ czytnika

N/A

Wzór skanujący

N/A

Typ wagi

N/A

Obsługiwane kody kreskowe

N/A

Porty komunikacyjne

N/A

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Terminale komputerowe POS

Mianem terminali komputerowych POS określa się najczęściej komputery PC wyposażone w ekrany dotykowe, który zostały wyspecjalizowane pod kątem pracy na stanowisku handlowym. To wszechstronne i zaawansowane technicznie urządzenia, które są kluczowym elementem systemu sprzedaży w wielu przedsiębiorstwach. Znajdują one zastosowanie m.in. w barach, pubach, restauracjach, kompleksach hotelarsko-gastronomicznych, w małych, średnich i dużych sklepach spożywczych, przemysłowych oraz odzieżowych, a także na stacjach benzynowych.

Naszym klientom proponujemy kompleksowe rozwiązania najnowszej generacji, dostosowane do konkretnych potrzeb oraz wielkości, rodzaju i specyfiki prowadzonej działalności gospodarczej. Oferowane przez nas terminale komputerowe POS cechują się niezawodnością i sprawnością działania. To wysokospecjalistyczny sprzęt, który jest projektowany w taki sposób, aby sprostać wszystkim stawianym mu wymaganiom.

Proponowane terminale komputerowe POS zapewniają szybką, wydajną i bezproblemową obsługę klienta. Płynnie współpracują z innymi elementami systemu sprzedaży, w tym także z programami lojalnościowymi. Sprawne i precyzyjne użytkowanie sprzętu dodatkowo ułatwia czytelny ekran dotykowy, który błyskawicznie reaguje na dotyk.

Kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu

Oferowane przez nas terminale komputerowe POS zostały wyposażone w wydajne, nowoczesne oprogramowanie i wysokiej jakości podzespoły, takie jak np. dysk SSD, procesory uznanych na rynku marek. Pozwala to na wykonywanie wielu zadań firmowych jednocześnie i jest gwarancją szybkości, płynności oraz wydajności działania sprzętu. Całość jest intuicyjna w obsłudze, co dodatkowo przyspiesza pracę.

Na uwagę zasługuje również różnorodność portów komunikacyjnych, w jakie są wyposażone nasze rozwiązania, co umożliwia dostosowanie stanowiska pracy do potrzeb danej działalności. Dzięki temu urządzenie można uzupełnić o zróżnicowane akcesoria zewnętrzne, takie jak czytnik kart magnetycznych czy też czytnik linii papilarnych.

Dzięki solidnej konstrukcji i zastosowaniu wysokiej klasy materiałów nasze terminale komputerowe POS sprawdzają się nawet podczas pracy w wymagających warunkach. To trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne rozwiązania, które są wyposażone np. w wydajne systemy chłodzenia. Dzięki temu nawet długotrwała eksploatacja im niestraszna. Podkreślić warto również ich kompaktowe rozmiary, które pozwalają praktycznie zaaranżować stanowisko sprzedaży.

Atutem proponowanych przez nas terminali komputerowych POS jest także atrakcyjny design. To sprzęt w nowoczesnym stylu, który nie tylko sprawnie działa, ale i podnosi prestiż placówki. Nie czekaj więc ani chwili dłużej i już teraz skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci kompleksowe rozwiązanie dla Twojego biznesu.