Skontaktuj się z nami!      22 2116726
Asseco – WA-PRO – WF-Fakturka
Skontaktuj się z nami!      Warszawa: 22 2116726      Łódź: 42 2888075      Gdańsk: 58 7319626

Chcesz porozmawiać o ofercie dla Twoje firmy?

+48 22 2116726 waw@centrumkas.pl

Oprogramowanie

Filtruj wg ceny

Producent

Długość rolki papieru

N/A

Dotykowy wyświetlacz

N/A

Kolor

N/A

Logo na paragonie

N/A

Obcinacz paragonów

N/A

Obsługa szuflady

N/A

Połączenie z internetem

N/A

Rodzaj klawiatury

N/A

Rodzaj wyświetlacza klienta

N/A

Rozwiązanie mobilne

N/A

Szerokość papieru

N/A

Tryb pracy

N/A

Wbudowany terminal do kart

N/A

Procesor

N/A

Rodzaj ekranu

N/A

Typ panelu dotykowego

N/A

Rodzaj czytnika

N/A

Typ czytnika

N/A

Wzór skanujący

N/A

Typ wagi

N/A

Obsługiwane kody kreskowe

N/A

Porty komunikacyjne

N/A

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Systemy sprzedaży – programy dla firm

Bez odpowiedniego oprogramowania sprawne zarządzanie przedsiębiorstwem to wyzwanie, któremu trudno sprostać. Z pomocą przychodzą systemy sprzedaży, czyli kompleksowe programy dla firm, które pozwalają kierować sprzedażą, magazynem, zamówieniami, bazą klientów czy też księgowością. To praktyczne rozwiązania, które można z łatwością dostosować do potrzeb konkretnego biznesu.

Dostępne w naszej ofercie systemy sprzedaży to oprogramowania, które zapewniają prostą i szybką instalację oraz intuicyjną obsługę. Wyposażone są one w różnorodne funkcje, co pozwala na sprawne zaprogramowanie bazy towarowej, płynną współpracę z kasą fiskalną czy też nadzór nad magazynem. Ponadto w zależności od wariantu nasze programy dla firm umożliwiają m.in. drukowanie paragonów, obsługę dokumentów handlowych, konfigurację wyglądu interfejsu, centralną kontrolę nad asortymentem, prowadzenie programów lojalnościowych dla klientów czy też zarządzanie innymi elementami systemu sprzedaży, takimi jak wagi, szuflady kasowe i skanery kodów kreskowych.

Oferowane systemy sprzedaży to funkcjonalne rozwiązania informatyczne, dostępne w najnowszych wersjach. Dzięki licznym modułom i rozszerzeniom można je bez trudu dostosować do specyfiki prowadzonej działalności, usprawniając tym samym funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa.

Systemy sprzedaży – niezbędne rozwiązania dla biznesu

Nasze systemy sprzedaży to skuteczne i niezawodne narzędzia do zarządzania firmą. Wysokie zaawansowanie technologiczne sprawia, że są one w stanie sprostać wszelkim aktualnym wymaganiom biznesowym. To zaawansowane i wielozadaniowe technologie informatyczne, które pozwalają zautomatyzować pracę całego przedsiębiorstwa. Pracownikom zaś ułatwiają wykonywanie obowiązków, co przekłada się na szybszą obsługę klienta. To z kolei prowadzi do wzrostu satysfakcji wśród konsumentów i wpływa na renomę placówki.

Dostępne w naszym asortymencie programy dla firm znajdują zastosowanie zarówno w pojedynczych punktach sprzedaży, jak i w sieciach handlowych i detalicznych. Z powodzeniem obsługują jedno-, jak i wielostanowiskowe sklepy, stanowiąc kompleksowe rozwiązanie dla każdego biznesu.

Nasze systemy sprzedaży zapewniają nie tylko płynność obsługi klienta, ale i bezpieczeństwo wrażliwych danych. To programy dla firm renomowanych marek, dzięki czemu są niezwykle praktyczne i wykazują wysoką sprawność działania. Nic więc dziwnego, że są chętnie wybierane przez właścicieli przedsiębiorstw.

Chcesz sprawnie zarządzać swoją firmą? Potrzebujesz kompleksowego oprogramowania, które pozwoli Ci kontrolować wiele aspektów związanych z prowadzeniem działalności? A może masz dość powolnych programów, które stale się zacinają? Dobrze trafiłeś. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze dostępne na rynku systemy sprzedaży. Sprawdź już teraz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Softech – GastroPOS (System gastronomiczny)
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie na stronie naszego sklepu stosujemy pliki cookies. Oznacza to, że w przypadku korzystania z naszej witryny będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.