Skontaktuj się z nami!      22 2116726
Posnet EVO
Skontaktuj się z nami!      Warszawa: 22 2116726      Łódź: 42 2888075      Gdańsk: 58 7319626

Chcesz porozmawiać o ofercie dla Twoje firmy?

+48 22 2116726 waw@centrumkas.pl

Kasy fiskalne

Filtruj wg ceny

Producent

Długość rolki papieru

Dotykowy wyświetlacz

Kolor

Logo na paragonie

Obcinacz paragonów

Obsługa szuflady

Połączenie z internetem

Rodzaj klawiatury

Rodzaj wyświetlacza klienta

N/A

Rozwiązanie mobilne

Szerokość papieru

Tryb pracy

Wbudowany terminal do kart

Procesor

N/A

Rodzaj ekranu

N/A

Typ panelu dotykowego

N/A

Rodzaj czytnika

N/A

Typ czytnika

N/A

Wzór skanujący

N/A

Typ wagi

N/A

Obsługiwane kody kreskowe

N/A

Porty komunikacyjne

N/A

Wyświetlanie wszystkich wyników: 23

Kasy fiskalne

Obowiązek posiadania kasy fiskalnej dotyczy coraz większej liczby przedsiębiorców, a grupa transakcji, które należy na niej ewidencjonować, stale się poszerza. Wychodząc naprzeciw tym zmianom, w naszym sklepie oferujemy niezawodne kasy fiskalne uznanych na rynku producentów. To wysokiej jakości rozwiązania, które bazują na nowoczesnych technologiach. W efekcie pozwalają zautomatyzować proces sprzedaży i usprawniają obsługę klienta.

W naszym asortymencie mamy sprzęt odpowiadający potrzebom każdej działalności gospodarczej. Oferujemy kasy fiskalne przeznaczone zarówno do małych, jak i średnich oraz dużych punktów sprzedażowych, handlowych i usługowych. Sprzedajemy modele idealne do pracy w placówkach stacjonarnych, jak i warianty przenośne, które pozwalają obsługiwać klientów w trybie mobilnym.

Niezależnie od rodzaju nasze kasy fiskalne są łatwe w obsłudze i niezawodne w działaniu. Wyróżniają się także trwałością, solidnością wykonania oraz atrakcyjnym designem. Wszystko to sprawia, że są idealnym towarzyszem podczas codziennej pracy. W naszej ofercie dostępne są kasy fiskalne online oraz kasy fiskalne z kopią elektroniczną.

Kasy fiskalne online – nowa era sprzedaży

Tym, co wyróżnia kasy fiskalne online spośród innych dostępnych na rynku rozwiązań, jest możliwość łączenia się z Centralnym Repozytorium Kas – rejestrem gromadzącym różne informacje, takie jak paragony fiskalne, dane o przeprowadzonych przeglądach okresowych czy też raporty dobowe. Ma to służyć rzeczywistemu uszczelnieniu sprzedaży B2C i eliminacji szarej strefy.

Kasy fiskalne online mają nie tylko przyczynić się do zwiększenia wpływów do budżetu państwa, ale i usprawnić i zautomatyzować proces sprzedaży. To zaawansowane technicznie urządzenia wyposażone w nowoczesne oprogramowanie, które jest gwarancją szybkości i niezawodności działania sprzętu. Ponadto dostępne w naszej ofercie urządzenia wyposażone są w wydajne mechanizmy drukujące, które dodatkowo przyspieszają otrzymanie paragonu.

Kasy fiskalne z kopią elektroniczną

Kasy fiskalne z kopią elektroniczną to kolejna grupa urządzeń dostępnych w naszym sklepie. Ich podstawowym atutem jest możliwość archiwizowania paragonów na cyfrowym nośniku (karcie pamięci). Sprzęt ten nie tylko automatycznie zapisuje istotną dokumentację, ale i eliminuje konieczność składowania zadrukowanych rolek papieru termicznego.

Dostępne w naszej ofercie kasy fiskalne z kopią elektroniczną to nowoczesne i wszechstronne urządzenia, które wykazują wysoką sprawność działania. Wyposażone są w liczne udogodnienia, np. możliwość zaprogramowania klawiszy funkcyjnych czy też wrzutowy system wymiany papieru.

Wszystkie kasy fiskalne, które oferujemy, pozwalają na płynną integrację i wymianę danych z innymi elementami systemu sprzedażowego, takimi jak terminal płatniczy, szuflada kasowa, skaner kodów kreskowych czy też szalka wagowa. Usprawnia to obsługę klienta i zapewnia wygodę podczas codziennej pracy.

Kasy fiskalne ONLINE

Kasy fiskalne online to zaawansowane technicznie urządzenia oferujące szereg funkcjonalności. W zależności od modelu umożliwiają one m.in. komunikację z Centralnym Repozytorium Kas, automatyczną aktualizację oprogramowania, a nawet archiwizację ważnej dokumentacji firmowej w pamięci chronionej.

Szukasz wydajnych i bezawaryjnych kas fiskalnych online w atrakcyjnych cenach? W naszym asortymencie z pewnością znajdziesz rozwiązanie na miarę swoich potrzeb. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy bowiem zróżnicowane kasy fiskalne online, które sprawdzają się zarówno w niewielkich punktach sprzedaży, jak i średnich oraz większych placówkach handlowych, usługowych i gastronomicznych.

To wysokiej jakości sprzęt, który działa bez zarzutu nie tylko podczas samodzielnej pracy, ale i po integracji z innymi urządzeniami. Zapewnia bowiem płynną współpracę m.in. z terminalami do kart płatniczych, czytnikiem kodów kreskowych, szufladą kasową czy też szalką ważącą, co pozwala na automatyzację sprzedaży i zwiększa komfort pracy.

Profesjonalny sprzęt dla Twojego biznesu

Dostępne w naszym sklepie kasy fiskalne online wyposażone są w intuicyjne w obsłudze oprogramowanie, które wraz z czytelnym wyświetlaczem oraz praktyczną klawiaturą z definiowanymi klawiszami ułatwia codzienne korzystanie ze sprzętu. Urządzenia te gwarantują również szybkość działania. To zasługa zastosowania zaawansowanych systemów operacyjnych oraz wydajnych mechanizmów drukujących.

Każdy oferowany przez nas model kasy fiskalnej online zapewnia możliwość skonfigurowania bazy PLU. W zależności od indywidualnych potrzeb klient może zdecydować się na urządzenia o mniejszej (4000 pozycji towarowych), jak i większej (20000) pojemności. W naszym asortymencie dostępne są również kasy fiskalne online, których oferują nieograniczoną liczbę PLU.

Na tym jednak ich atuty się nie kończą. Oferowane kasy fiskalne online odznaczają się także wysoką jakością i solidnością wykonania. To efekt zastosowania najwyższej klasy materiałów i zaawansowanych technologii produkcji.

Kasy fiskalne online – pozostałe atuty

Na podkreślenie zasługuje również atrakcyjny design urządzeń. Jak na nowoczesny sprzęt przystało, nasze kasy fiskalne online charakteryzują się minimalistycznym wzornictwem, które sprawdza się i w sklepie, i w restauracji, i w salonie kosmetycznym. Dostępne w ofercie sklepu rozwiązania to kompaktowe modele, które można z łatwością dopasować nie tylko do wymogów określonej działalności gospodarczej, ale i ilości przestrzeni dostępnej na stanowisku obsługi klienta.

Kasy fiskalne online stanowią udogodnienie nie tylko dla konsumentów, ale również osób, które je obsługują. Dostępne w naszej ofercie rozwiązania to solidny sprzęt, który cechują się niezawodnością i efektywnością działania. Dzięki szerokiemu zróżnicowaniu asortymentu każdy klient znajdzie model idealnie dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.