Wsparcie IT dla Twojej firmy

Szukasz profesjonalnego wsparcia IT dla Swojej firmy? Oferujemy szeroki zakres usług związanych z gwarancyjną i pogwarancyjną obsługą serwisową infrastruktury informatycznej i fiskalnej z dojazdem do Klienta.

Zapewnimy Twojej firmie niezawodny serwis IT

Stała opieka serwisowa nad infrastrukturą informatyczną i fiskalną to podstawa każdej dobrze prosperującej firmy. Nie masz własnego działu IT? Zaufaj nam. Oferujemy profesjonalne wsparcie naszych specjalistów z dojazdem do siedziby Twojej firmy, nie tylko na terenie Polski, ale także Niemiec, Czech, Słowacji, Węgier, Austrii oraz Ukrainy. Nasz zespół zajmie się wdrożeniem systemów sprzedaży oraz urządzeń fiskalnych w Twojej firmie, zadba o integrację urządzeń, implementację oprogramowania oraz zapewni stałą opiekę serwisową.

Zakładasz firmę i potrzebujesz pomocy w wyborze urządzeń fiskalnych?

Przetestuj za darmo kasy fiskalne

Umów się na bezpłatną prezentację wybranych kas fiskalnych w siedzibie Twojej firmy. Sprawdź, jak działają poszczególne modele kas, porównaj ich funkcjonalności i jakość obsługi.

Dowóz i montaż urządzenia

Naszym Klientom zapewniamy dowóz zakupionego urządzenia fiskalnego oraz montaż w miejscu prowadzenia działalności.

Gwarancja najniższej ceny

Jesteś zdecydowany na zakup określonego urządzenia fiskalnego? Skontaktuj się z nami! Zaproponujemy najlepszą ofertę cenową na urządzenia: Posnet Polska S.A., Elzab, Novitus, Emar.

Szkolenie z obsługi urządzeń

Chętnie przeszkolimy Ciebie i Twoich pracowników z obsługi zakupionych u nas urządzeń fiskalnych.

Masz pytania ? Zapytaj naszego eksperta!