Skontaktuj się z nami!      22 2116726
Ingenico Desk 3500
Skontaktuj się z nami!      Warszawa: 22 2116726      Łódź: 42 2888075      Gdańsk: 58 7319626

Chcesz porozmawiać o ofercie dla Twoje firmy?

+48 22 2116726 waw@centrumkas.pl

Terminale kart płatniczych

Filtruj wg ceny

Producent

Długość rolki papieru

N/A

Dotykowy wyświetlacz

Kolor

Logo na paragonie

N/A

Obcinacz paragonów

N/A

Obsługa szuflady

N/A

Połączenie z internetem

Rodzaj klawiatury

Rodzaj wyświetlacza klienta

N/A

Rozwiązanie mobilne

Szerokość papieru

N/A

Tryb pracy

N/A

Wbudowany terminal do kart

Procesor

N/A

Rodzaj ekranu

N/A

Typ panelu dotykowego

N/A

Rodzaj czytnika

N/A

Typ czytnika

N/A

Wzór skanujący

N/A

Typ wagi

N/A

Obsługiwane kody kreskowe

N/A

Porty komunikacyjne

N/A

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Terminale kart płatniczych

Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego „Polska Bezgotówkowa" to wspólna inicjatywa uczestników rynku usług płatniczych w Polsce: wydawców kart, agentów rozliczeniowych oraz organizacji Visa i Mastercard przy udziale Związku Banków Polskich i wsparciu Ministerstwa Rozwoju.

Program skierowany jest do małych i średnich przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć przyjmowanie płatności za swoje towary i usługi za pomocą kart płatniczych. Programem zarządza Fundacja Polska Bezgotówkowa, której fundatorem jest Związek Banków Polskich.

Warunkiem przystąpienia przedsiębiorcy do programu jest:

  • Podpisanie umowy na akceptacje kart płatniczych.
  • Przez co najmniej 12 miesięcy przed podpisaniem umowy przedsiębiorca nie oferował usług płatności instrumentami płatniczymi opartymi o kartę, w tym w środowisku fizycznym oraz w ramach płatności on-line;
  • Przedsiębiorca nie prowadzi działalności w ramach sieci handlowych, usługowych lub podobnych obejmujących więcej niż 5 placówek handlowych, usługowych lub podobnych pod tym samym znakiem towarowym.
  • Przedsiębiorca nie prowadzi działalności w ramach franczyzy obejmującej więcej niż 5 placówek handlowych, usługowych lub podobnych pod tym samym znakiem towarowym;
  • Przedsiębiorca nie prowadzi działalności jako operator automatów vendingowych i innych terminali samoobsługowych (biletomaty, parkomaty, bankomaty, itp.) w zakresie w jakim przystępuję do Programu;

Przedsiębiorca otrzymuje dofinansowanie na poczet:

  • Dzierżawy terminala przez 12 miesięcy od daty podpisania umowy
  • Opłat z tytułu prowizji od transakcji (OA) do wartości 100.000 PLN na jeden terminal
  • Brak minimalnego progu obrotu

Każdy przedsiębiorca w ramach programu może zamówić nawet 3 terminale. Po 12 miesiącach dofinansowania obowiązują warunki cenowe określone w umowie nie krótszej niż 12 miesięcy zgodnej z aktualnym cennikiem.

Terminale kart płatniczych

Żeby zapewnić klientom możliwość finalizowania transakcji bez użycia gotówki, niezbędna jest odpowiednia infrastruktura, czyli terminal płatniczy. Jest to niewielkie urządzenie, które akceptuje płatności w formie elektronicznej, co pozwala dostosować prowadzoną działalność do aktualnych oczekiwań klientów.

W naszym sklepie oferujemy niezawodne terminale kart płatniczych, które wprowadzają sprzedaż w XXI wiek. To rozwiązania, które obsługują zarówno płatności zbliżeniowe, jak i karty płatnicze z chipem lub paskiem magnetycznym. Dostępne urządzenia pozwalają również na finalizację transakcji z zastosowaniem telefonów komórkowych, np. za pomocą Blik-a.

Proponowane terminale kart płatniczych to nowoczesne rozwiązania technologiczne, wyposażone w szereg funkcji. W zależności od wybranego modelu mogą obsługiwać doładowania do telefonu i pozwalać na opłatę rachunków. Niektóre ze sprzętów umożliwiają nawet wprowadzenie systemu lojalnościowego dla klientów, inne zaś są wyposażone w bezprzewodową komunikację (wbudowany moduł GPS), dzięki czemu przyjęcie transakcji jest możliwe praktycznie wszędzie. Jeszcze inne pozwalają wydzielić napiwek z transakcji.

W służbie klientowi

Oferowane terminale kart płatniczych doskonale współpracują z innymi urządzeniami zgrupowanymi w systemie sprzedaży, takimi jak chociażby kasy fiskalne. Pozwala to nie tylko na sprawną obsługę klienta, ale i umożliwia zarządzanie płatnościami oraz analizowanie historii sprzedaży.

Dostępne w naszym asortymencie terminale kart płatniczych zostały wyposażone w elementy ułatwiające użytkownikowi korzystanie z urządzenia, takie jak czytelny wyświetlacz oraz intuicyjna klawiatura. Z kolei wydajne oprogramowanie oraz szybki mechanizm drukujący sprawia, że finalizacja transakcji przebiega sprawnie i bezproblemowo. Również i wymiana papieru nie nastręcza żadnych problemów personelowi.

Terminale kart płatniczych – dodatkowe zalety

Na podkreślenie zasługuje także ergonomiczna konstrukcja terminali kart płatniczych. Dzięki niej sprzęt zajmuje niewiele miejsca na stanowisku sprzedażowym. Niska waga sprawia zaś, że urządzenie można łatwo przekazywać klientowi. Co więcej, dostępne w naszej ofercie rozwiązania charakteryzują się atrakcyjnym designem. To eleganckie urządzenia, utrzymane w nowoczesnym stylu.

Terminale kart płatniczych nie tylko gwarantują wzrost przychodów, ale i spełniają wszelkie standardy bezpieczeństwa transakcji. Nie dziwi zatem fakt, że coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na ich włączenie do łańcucha sprzedaży. Warto przy tym nadmienić, że małe i średnie firmy mogą wziąć udział w programie „Polska Bezgotówkowa”, który pozwala na korzystanie z terminala kart płatniczych za darmo przez rok.

Dzięki różnorodności ofertowej każda osoba prowadząca działalność znajdzie w naszym sklepie rozwiązanie idealnie dopasowane do swoich potrzeb. To innowacyjne rozwiązania, które usprawniają funkcjonowanie biznesu.

Posnet NetPay
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie na stronie naszego sklepu stosujemy pliki cookies. Oznacza to, że w przypadku korzystania z naszej witryny będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.