Posnet Polska SA

Jedną z najbardziej znanych polskich marek produkujących urządzenia fiskalne jest Posnet Polska SA. To firma z główną siedzibą w Warszawie, która na polskim rynku istnieje od 1993 roku.

40 lat w branży dała marce świetną znajomość rynku, jego potrzeb i tajników. Dzięki temu wypuszczane przez Posnet urządzenia fiskalne tak dobrze odpowiadają na zapotrzebowanie przedsiębiorców.

Posnet specjalizuje się w produkcji kas fiskalnych i drukarek paragonowych. Swoją ofertę uzupełnia sprzedażą urządzeń wspomagających handel. W ich ofercie znaleźć można sprawdzone czytniki kart, monitory dotykowe, weryfikatory cen oraz skanery kodów kreskowych.

Firma jest także polskim przedstawicielem firmy Wincor Nixdorf (dawniej Siemens Nixdorf) oraz dystrybutorem urządzeń firm Honeywell i Elo TouchSystems.

Ale to nie koniec. Dbając o jakość produkcji i dywersyfikację oferty Posnet stał się właścicielem Lubelskiej Fabryki Wag – FAWAG oraz spółki Krypton Polska. Firma zajmuje się także konstruowaniem zaawansowanych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Gwarancja najniższej ceny!

Jeżeli znajdziesz niższą cenę urządzenia napisz do nas.

Zapytaj o ofertę dla twojej firmy