Program poleceń dla księgowych i biur rachunkowych

Prowadzisz biuro rachunkowe lub księgowość? Zapraszamy do współpracy! Sprawdź, co zyskasz polecając nasze kasy fiskalne i usługi swoim Klientom. Przeczytaj, co zyskają Twoi Klienci.

Korzyści od pierwszego polecenia

Twój Klient chce lub jest zobowiązany kupić kasę fiskalną, czy kasotaerminal i szuka kompleksowego wsparcia w tym obszarze? Poleć go nam. Zadbamy o to, by nabył u nas najwyższej jakości urządzenie odpowiadające potrzebom jego działaności, zapewnimy mu pomoc w integracji kasy z istniejącymi systemami w jego firmie oraz promocyjną fiskalizację nabytego u nas urządzenia. Ponadto przeprowadzimy szkolenie wstępne z obsługi kasy fiskalnej, zaoferujemy bieżącą pomoc w obsłudze urządzenia oraz opiekę serwisową. Dokonamy też obowiązkowych przeglądów, pilnując ich terminarza oraz sporządzimy wymaganą dokumentację serwisową. Zadbamy też o weryfikację przesyłu danych z kasy do repozytorium.

Jeśli polecony przez Ciebie Klient zakupi u nas swoją pierwszą kasę fiskalną w swojej działaności, to wyręczymy Twoje biuro w przygotowaniu wymaganej dokumentacji do Urzędu Skarbowego uprawniającej go do uzyskania zwrotu w kwocie 700 zł. 

Co zyskujesz dzięki programowi poleceń?

Masz pytania ? Zapytaj naszego eksperta!

Pomagamy w wyborze pierwszej kasy fiskalnej i nie tylko!

Przetestuj za darmo kasy fiskalne

Umów się na bezpłatną prezentację wybranych kas fiskalnych w siedzibie Twojej firmy. Sprawdź, jak działają poszczególne modele kas, porównaj ich funkcjonalności i jakość obsługi.

Dowóz i montaż urządzenia

Naszym Klientom zapewniamy dowóz zakupionego urządzenia fiskalnego oraz montaż w miejscu prowadzenia działalności.

Gwarancja najniższej ceny

Jesteś zdecydowany na zakup określonego urządzenia fiskalnego? Skontaktuj się z nami! Zaproponujemy najlepszą ofertę cenową na urządzenia: Posnet Polska S.A., Elzab, Novitus, Emar.

Szkolenie z obsługi urządzeń

Chętnie przeszkolimy Ciebie i Twoich pracowników z obsługi zakupionych u nas urządzeń fiskalnych.

Masz pytania ? Porozmawiajmy o współpracy!

    Administratorem Twoich danych osobowych jest BAJT Stanisław Grzelak z siedzibą w Sokołów Podlaski. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji zamówienia, w celach statystycznych oraz analitycznych administratora, a także w celu ewentualnego ustalenia i dochodzenia roszczeń lub obrony przed nimi. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności.