Elzab

Elzab o także marka należąca do firmy COMP SA. Od ponad pół wieku zajmuje się produkcją najwyższej jakości urządzeń elektronicznych. Firma była zaangażowana w produkcję pierwszego polskiego minikomputera, dziś zajmuje się stacjami do ładowania aut elektrycznych, responsywnymi aplikacjami webowymi oraz urządzeniami fiskalnymi. Jak sami piszą o sobie - łączą śląską solidność i europejskie wzornictwo, tworząc najlepiej rozpoznawalną markę wśród urządzeń fiskalnych.

Projektowanie i produkcja urządzeń odpowiadających na rozwijające się zapotrzebowania przedsiębiorców. Mottem ich działań jest oszczędność czasu i wzajemna inspiracja do działania.

Inspiracja i innowacje to najkrótsza charakterystyka Elzabu. To właśnie dzięki tym cechom jako pierwsi połączyli urządzenia fiskalne z dotykowym ekranem. Dziś ELZAB K10 to jedna z najbardziej popularnych kas na rynku. Również ich autorstwa jest kompaktowy POS z czytnikiem NFC, który pozwala na realizację płatności bezgotówkowych bez użycia terminala płatniczego.

Dla swoich klientów stworzyli jedyne w branży rozwiązanie chmurowe dla każdej wielkości firm – MOJAKASA.ONLINE.

Warto poznać ich ofertę i sprawdzić, czy ich produkty nie będą odpowiedzią na Państwa potrzeby.

Gwarancja najniższej ceny!

Jeżeli znajdziesz niższą cenę urządzenia napisz do nas.

Zapytaj o ofertę dla twojej firmy