Gastronomia

Otwierasz lub prowadzisz punkt gastronomiczny, cukiernię, kawiarnię, bar, restaurację? Sprawdź, jakie urządzenia są Ci niezbędne do efektywnego zarządzania zamówieniami i sprzedażą. Proponowane przez nas rozwiązania pomogą Ci sprawnie zarządzać pojedynczą restauracją, jak również siecią lokali. Dzięki nim będziesz skutecznie nadzorować pracę kelnerów, kuchni oraz pozostałych pracowników. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą urządzeń fiskalnych oraz pozostałych rozwiązań dla branży gastronomicznej.

Mały sklep

Każdy, nawet mały sklep wymaga odpowiednich rozwiązań sprzętowych, by mógł przeobrazić się w duży, przynoszący dochody biznes. Od czego zacząć? Od zapoznania się z naszą ofertą urządzeń fiskalnych - kas i drukarek, a także terminali, czytników kodów i akcesoriów dedykowanych dla branży handlowej. Odpowiednio dobrane urządzenia ułatwią i usprawnią Twoją pracę, a to w prosty sposób przełoży się na rozwój Twojego biznesu.

Wulkanizacja

Prowadzisz punkt naprawy opon, a może duży warsztat wulkanizacyjny? Sprawdź, które urządzenia fiskalne i płatnicze są Ci niezbędne do prowadzenia tej działaności. Jeśli szukasz rozwiązań, które pomogą Ci usprawnić obsługę klientów, ułatwią sprzedaż usług i jej monitorowanie, zapoznaj się z oferta naszego sklepu. Wybraliśmy dla Ciebie rozwiązania, które najchętniej wybierane są przez branżę wulkanizacyjną i są przez nią doceniane.

Warsztat samochodowy

Jakie urządzenia fiskalne najlepiej sprawdzają się w warsztatach samochodowych? Z opinii naszych klientów wynika, że najbardziej docenione przez branżę są kasy i drukarki fiskalne oraz kasoterminale odporne na działanie pyłu oraz innych zanieczyszczeń. Posiadamy w ofercie wiele urządzeń, które poza wysoką funkcjonalnością posiadają mocną i szczelną konstrukcję, która dodatkowo jest łatwa do czyszczenia. Sprawdź, co polecamy do Twojego warsztatu.

Market

Oprócz tradycyjnych kas i drukarek fiskalnych obsługiwanych przez kasjera, coraz większą popularnością w marketach cieszą się kasy samoobsługowe. W naszej ofercie posiadamy sprawdzone modele obu tych rozwiązań. Ponadto znajdziesz u nas wagi, skanery kodów kreskowych, liczne akcesoria do kas fiskalnych oraz dedykowane programy, które usprawnią pracę kasjerom, a Tobie pozwolą na optymalne zarządzanie stanami magazynowymi i sprzedażą.

Market budowlany

Czym się kierować przy wyborze rozwiązań fiskalnych dla marketu o profilu budowlanym? Urządzenia oferowane marketom budowlanym muszą być funkcjonalne i ułatwiać pracę kasjerom. Ręczny czytnik kodów kreskowych, czy waga połączona z kasą fiskalną mogą znacząco usprawnić obsługę klientów. Do sprzedaży asortymentu o standardowych rozmiarach niezastąpione będą kasy samoobsługowe, coraz częściej obecne w marketach o profilu budowlanym. Sprawdź, naszą ofertę.

Sklep online

Każdy sklep potrzebuje odpowiedniego zaplecza sprzętowego, które pozwoli mu na sprawne prowadzenie sprzedaży. W przypadku małych sklepów online warto postawić na wygodę i funkcjonalność. Tzn. wybrać nowoczesne urządzenia, które łączyć będę w sobie funkcje kilku rządzeń: kasy, drukarki, terminala, przy tym będą mobilne, poręczne i nie zajmą wiele miejsca. Sprawdź, jakie sprzęty najchętniej kupują od nas właściciele sklepów internetowych.

Salon beauty

Trudno sobie wyobrazić dobrze prosperujący salon kosmetyczny czy salon medycyny estetycznej bez funkcjonalnych rozwiązań fiskalnych. Oferowane przez nas urządzenia, oprócz walorów użyteczności, przyciągają też swoją estetyką. Posiadamy urządzenia o różnych kolorach obudowy, odznaczające się tradycyjnym lub nowoczesnym designem. Kasy i drukarki stacjonarne lub mobilne - do wyboru, do koloru. Zachęcamy do zapoznania się z modelami urządzeń, które najczęściej wybiera branża beauty.

Kancelaria prawna

Jakie rozwiązania fiskalne najlepiej sprawdzą się w kancelariach prawnych i notarialnych? Kancelarie cenią sobie urządzenia fiskalne o niewielkich gabarytach, które nie będą zajmować zbyt wiele miejsca, ale funkcjonalnie będą spełniać wymagane standardy. Coraz więcej kancelarii daje też możliwość dokonywania płatności kartą. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą urządzeń fiskalnych, które najchętniej wybierane są przez kancelarie. 

Stacja paliw

Zamierzasz otworzyć stację paliw? Współczesne stacje benzynowe to połączenie punktu sprzedaży paliw, punktu gastronomicznego, kawiarni oraz sklepu. Tak zróżnicowany zakres usług wymaga zaawansowanych rozwiązań w postaci urządzeń fiskalnych: zintegrowanych kas, wag, drukarek, a także terminali i czytników kodów kreskowych. Sprawdź, jakie urządzenia usprawnią prowadzenie sprzedaży i obsługę klientów na stacji benzynowej.

Hotel

Zakładasz pensjonat, chcesz świadczyć usługi hotelowe? Sprawdź, jakie urządzenia i rozwiązania polecamy dla branży hotelarskiej. Wiesz, że posta obsługa oraz kompaktowe rozmiary kasy czy drukarki fiskalnej przełożą się na komfort pracy osób pracujących w Twojej recepcji oraz na szybszą obsługę Twoich gości. W naszej ofercie znajdziesz sprzęty, które najczęściej wybierane są przez właścicieli hoteli, pensjonatów, a także hosteli. 

Salon fryzjerski

Jakie urządzenia fiskalne najlepiej się sprawdzą w każdym salonie fryzjerskim? Dla branży fryzjerskiej, do salonów mamy wiele propozycji zarówno urządzeń stacjonarnych, jak i mobilnych kasoterminali online. Posiadamy urządzenia renomowanych producentów, o zróżnicowanym designie i kolorystyce obudów. Bo oprócz przyjaznej, prostej obsługi i wysokiej funkcjonalności urządzenia, ważny jest także jego wygląd.